خبر

 • تک بورد - یک خودروی الکتریکی خوب: یک سفر جاده ای با فورد موستانگ Mach-E و بررسی آن

  یک خودروی الکتریکی خوب: یک سفر جاده ای با فورد موستانگ Mach-E و بررسی آن
  14 روز و 9 ساعت قبل

  Ars خودروی برقی باطری پرچمدار فورد را به سفر می برد.
  فوریه گذشته، ما این فرصت را داشتیم که چند روز را با فورد موستانگ Mach-E بگذرانیم. برداشت سردبیر خودرو جاناتان گیتلین در مورد Mach-E تا حد زیادی مثبت بود، اما پنجره کوتاه آزمایشی که او برای ما ایجاد کرده بود، ما را با سوالاتی بی‌پاسخ گذاشت. بنابراین وقتی اخیراً یک موستانگ قرمز گیلاسی Rapid Red Mustang Mach-E در جلوی خانه من ظاهر شد، تصمیم گرفت

  به‌ویژه، می‌خواستم بدانم Mach-E چقدر یک وسیله نقلیه الکتریکی باتری‌دار خوب است. من در ژانویه 2020 با خرید جگوار I-Pace وارد واگن BEV شدم. در آن زمان، خانواده ما بیش از 20000 مایل را طی کرده اند، با نسبت خوبی از آنهایی که بین خانه ما در حومه شیکاگو و محل قدیمی پدربزرگ و مادربزرگ من در خارج از شلبیویل، ایلینویز رانندگی می کنند. با مسافت 216 مایلی (418 کیلومتری) از درب به در که رانندگی در حومه، بین ایالتی و روستایی را پوشش می دهد، فرصت خوبی است تا ببینید آیا برد خودرو مطابق با آگهی است و شرایط رانندگی در دنیای واقعی چگونه می تواند بر برد BEV تأثیر بگذارد.

  فورد مدل Premium e-AWD دیگری را با ظرفیت باتری قابل استفاده 88 کیلووات ساعت و قیمت برچسب 56200 دلار برای ما ارسال کرد. موتورهای الکتریکی دوقلو 346 اسب بخار (258 کیلووات) قدرت و 428 پوند فوت (580 نیوتن متر) گشتاور تولید می کنند، و SUV جمع و جور دارای برد تبلیغاتی 270 مایل است. رانندگی به سمت شلبیویل و عقب می تواند اطلاعات خوبی در مورد برد و مصرف انرژی در شرایط مختلف رانندگی ارائه دهد.

  یکی دیگر از ویژگی های Mach-E که ما علاقه مند به آزمایش آن بودیم، قابلیت شارژ و شارژ آن است. ایستگاه های شارژ سطح 3 فورد با Electrify America که یافتن شارژرهای آن در کلانشهرهای بزرگتر و در امتداد بین ایالت ها کار دشواری نیست، برای ساده کردن فرآیند شارژ شریک شده است. با پروتکل ISO 11518، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک ایستگاه شارژ باز پیدا کنید و ماشین خود را به برق وصل کنید. در یک روز سرد زمستانی برای پیمایش روی صفحه نمایش لمسی (معادل BEV پمپاژ بنزین) با کارت های اعتباری یا درآوردن دستکش خودداری کنید. در دماهای زیر صفر).

  تبلیغات

  در نهایت، ما می‌خواستیم FordPass را امتحان کنیم تا ببینیم چگونه با سایر برنامه‌های ماشین متصل می‌شود. این برنامه‌ها با قابلیت تنظیم زمان‌بندی شارژ از راه دور و پیش‌شرطی کردن باتری، مالکیت BEV را بهتر می‌کنند.

  Mach-E زمانی که خانه‌ام را به مقصد شلبیویل ترک کردم برد گزارش شده 257 مایل و شارژ کامل داشت. (این غیرعادی نیست که یک BEV بردی را بالاتر یا پایین‌تر از رقم رسمی نشان دهد، زیرا متغیرهایی مانند دما و سبک‌های رانندگی فردی یک عامل هستند.) 218.9 مایل بعد، با 33 مایل باقی‌مانده وارد مسیر شدم. در سفر برگشت، رانندگی در یک باران ثابت برای صدها مایل اول، بعد از شروع با 261 به 39 مایل بردم. دما در هر دو سفر در 50 درجه و 60 درجه پایین بود، بنابراین برد باتری نزدیک بود. به بهترین شکل.

  خوبی ها و بدی های تبلت غول پیکر سرگرمی. خوب: فضای زیادی برای CarPlay و سایر اطلاعات. بد: کنترل آب و هوا. اریک بنگمن مشاهده تفصیل تفکیک مصرف انرژی در سفرهای طولانی تر مفید است. Eric Bangeman

  یکی از داده های موجود در صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی عظیم و به سبک تبلت Mach-E بسیار مفید است: تجزیه و تحلیل مصرف انرژی شما. صفحه «این سفر» درصد نیرویی که به رانندگی، لوازم جانبی، تنظیمات آب و هوا و دمای هوا هدایت می‌شود را نشان می‌دهد. در سفر برگشت بارانی من از شلبیویل، برف پاک کن های شیشه جلو تنها 3 درصد از آب مصرفی من را تشکیل می دادند، در حالی که آب و هوا 1 درصد دیگر را مصرف می کرد. 96 درصد دیگر برای رساندن من به مقصد مورد استفاده قرار گرفت.

  در راه بازگشت به خانه، در ایستگاه شارژ Electrify America در Walmart توقف کردم. بیش از مقدار کافی باتری داشتم تا بتوانم به خانه برگردم، اما نمی‌خواستم فرصت را از دست بدهم تا شارژ سطح 3 فورد را آزمایش کنم. شارژ یک EV در ایستگاه سطح 3 شامل مراحل بیشتری از پمپاژ بنزین نیست - ماشین را به برق وصل کنید، چند بار روی صفحه لمسی ضربه بزنید و کارت اعتباری یا تلفن هوشمند خود را برای پرداخت هزینه جلسه خارج کنید. با Mach-E، فرآیند هنوز ساده‌تر بود - ماشین را به برق وصل کردم، ایستگاه شارژ EA برای چند ثانیه به همه چیز فکر کرد، و سپس چراغ کنار درگاه آبی شد که باتری تمام شد.

  تبلیغات

  FordPass، از سوی دیگر، می تواند از بهبودهایی استفاده کند. صفحه اصلی به شما نگاهی اجمالی به سطح شارژ و محدوده شما می دهد، و همچنین می توانید ماشین خود را از راه دور راه اندازی کنید - که برای دوره برنامه های ماشین متصل است. این برنامه همچنین می‌تواند شارژرهای اطراف را پیدا کند یا به جلسه شارژ نگاهی بیاندازد تا ببیند ماشین با چه سرعتی در حال شارژ شدن است - زمانی مفید است که در Walmart سرگردان هستید و منتظر شارژ BEV خود هستید.

  همچنین می‌توانید حرکت‌های آینده را برنامه‌ریزی کنید. و در حین انجام این کار، باتری را از قبل آماده کنید. این ویژگی به ویژه در صبح های سرد ژانویه بسیار مفید است. نه تنها مطمئن می شود که در یک ماشین گرم و گرم به راه می افتید، بلکه باتری را تا دمای بهینه عملکرد خود نیز بالا می برد. اگر خودرو به شارژر متصل نباشد، پیش‌تنظیم کردن همچنان اتفاق می‌افتد اما باتری شما را خالی می‌کند.

خبرهای دیگر از ماشین ها