خبر

 • تک بورد - کارناوال کیا 2022 یک مینی ون زیبا است ، اما به یک گزینه ترکیبی نیاز دارد

  کارناوال کیا 2022 یک مینی ون زیبا است ، اما به یک گزینه ترکیبی نیاز دارد
  1 روز و 21 ساعت قبل

  علیرغم تخصص کیا در زمینه برق رسانی ، کارناوال در حال حاضر تنها به عنوان V6 عرضه می شود.
  من از علاقه خود به مینی ون ها خجالتی نیستم. و بنابراین ، علیرغم نداشتن بچه و هنوز در وسط یک بیماری همه گیر که گذراندن وقت با دیگران را در فضاهای بسته کوچک خطرناک می کند ، وقتی کیا پرسید آیا می خواهم مدتی را با مینی ون کارناوال جدید 32،100 دلاری خود بگذرانم ، گفتم بله به زیرا همانطور که قبلاً اشاره شد ، مین

  آنها نیز زیبا هستند ، حداقل وقتی در مورد کارناوال صحبت می کنیم. طراحان کیا با دو جعبه ظاهر شدند و جعبه را پذیرفتند. به نظر من ، نسبت ها به صورت نقطه ای هستند ، به ویژه در پروفیل که شکل آن در وسط هاچ بک و استیشن واگن قرار می گیرد ، اما 20 درصد افزایش می یابد.

  ویژگی های متمایز شامل مشبک بزرگ "ببر ببر" مارک به بالا از جلو و از آنجا که ماشین پیامک ما Carnival SX (MSRP: 41،100 دلار) بود ، یک صفحه کروم با بافت روی ستون C است که به شما چیزی جالب می دهد که از نزدیک آن را مشاهده کنید. عکس های من نسبت به رنگ نقره ای سرامیکی اختیاری (495 دلار) که در نور خورشید با قطعات صورتی و طلایی درخشید ، عدالت نمی کند. همراه با رینگ های آلیاژی مشکی SX و جلوه های نقره ای ، همه چیز نسبتاً خوب کار می کند.

  قسمت داخلی آن به همان اندازه ای که می خواهید یک وسیله نقلیه مردم باشد ، حجیم است و حتی در هشت صندلی نیز موجود است. چیدمان (مانند کارناوال آزمایشی ما) با یک ردیف وسط که می کشد و می تواند برداشته شود یا به صورت هفت نفره با یک جفت صندلی کاپیتان دراز کشیده ، گرم و تهویه برای ردیف وسط. در هر دو مورد ، ردیف سوم می تواند به صورت مسطح روی زمین تا شود و فضای بار را از 40.2 فوت مکعب (1188 لیتر) به 86.9 فوت مکعب (2.460 لیتر) افزایش دهد. ردیف سوم نیز فقط یک ردیف سه نفره برای کودکان کوچک است.

  تبلیغات

  همانطور که قبلاً نوشتم ، سیستم اطلاعات سرگرمی UVO کیا در واقع بسیار مناسب است ، با رابط کاربری که گاهی اوقات من را به یاد آن می اندازد روزهای قدیمی سیستم عامل Mac OS X Macintoshes. کارناوال آزمایشی ما به عنوان یک مدل SX ، دارای صفحه نمایش در پشت صندلی هر دو صندلی جلو بود. اینها دارای حالت بچه هستند و صفحه ها همچنین می توانند تلفن را از طریق Apple CarPlay یا Android Auto آینه کنند. هر ردیف دارای درگاه های USB-A مخصوص به خود است ، اما پخش تلفن نیز به صورت بی سیم کار می کند و یک پد شارژ بی سیم در کنسول مرکزی تعبیه شده است. استاندارد ، شامل ترمز اضطراری خودکار ، مانیتورهای نقطه کور ، هشدارهای ترافیکی عقب ، نگه داشتن خط (کنترل کروز تطبیقی ​​با توقف و حرکت در تریم های EX و SX استاندارد است) و چراغ های جلو که به طور خودکار برای ترافیک رو به جلو فرو می روند.

  این یک مینی ون عالی است ، اما من یک شکایت دارم

  در پشت بینی ببر (یا در صورت تمایل زیر کاپوت) ، یک V6 3.5 لیتری وجود دارد که 290 اسب بخار قدرت (216 کیلو وات) تولید می کند ) و 262 پوند فوت (355 نیوتن متر) ، نیرو را از طریق گیربکس هشت سرعته داخلی کیا به چرخ های جلو می فرستد. این خودرو با ترکیبی از 22 مگاپیکسل (10.69 لیتر در 100 کیلومتر) رتبه بندی شده است ، به این معنی که زمان شکایت بزرگ من در مورد کارناوال رسیده است: چرا کیا حداقل آن را ترکیبی نکرده است؟

  شبیه نیست کیا (و خواهر و برادر هیوندای) نمی داند چگونه خودرو را برقی کند. هیبریدهای آن برخی از بهترین ها در صنعت هستند و احتمالاً اصلی ترین OEM است که از نظر کارایی نیروی محرکه الکتریکی نزدیک به تسلا است. اما به دلایلی ، درست مانند SUV های بسیار محبوب Telluride و Pallisade ، شما در اینجا هیچ جایگزینی جز نیروی فسیلی خالص ندارید. برای بدتر شدن اوضاع ، کارناوال از یک پلت فرم با SUV Kia Sorento استفاده می کند ، و این یک هیبرید کارآمد است!

  تبلیغات

  کارناوال از نظر کارآیی با Honda Odyssey یکسان است ، اما از بین می رود توسط 35 مایل در کیلومتر (6.72 لیتر در 100 کیلومتر) هیبرید تویوتا سیهنا و پلاگین هیبریدی کرایسلر پاسیفیکا (که با یک باتری کامل حدود 28 مایل را طی می کند قبل از اینکه شما حتی نیاز به زحمت موتور و 30 مایل بر متر ، 7.84 لیتر در 100 کیلومتر داشته باشید. حتی زمانی که باتری خالی است). src = "https://techbord.com/picsbody/2109/5995-1.jpg" alt = "https://techbord.com کارناوال کیا 2022 یک مینی ون زیبا است ، اما به یک گزینه ترکیبی نیاز دارد"> بزرگنمایی/در حالی که من کارناوال را دوست داشتم ، این می شد در صورت داشتن پیشرانه الکتریکی به میزان قابل توجهی بهبود می یابد. جاناتان گیتلین

  موتور برقی نیز تجربه رانندگی را بهبود می بخشد. نه این که فاقد آن باشد-مرکز ثقل پایین در یک مینی ون در مقایسه با یک SUV سه ردیفه ، مزیت ذاتی مینی ون را از نظر هندلینگ به همراه دارد و سواری هموار بود و نقص های جاده را به خوبی جذب کرد. کیا می گوید کارناوال نسبت به سدونا قدیمی که جایگزین شده است سفت تر است ، به دلیل فولاد قوی در شاسی. همچنین برای حفظ آرامش و آرامش داخل در سرعتهای سریع حرکت در بزرگراه ، صدای آن بسیار کشنده و عایق شده است.

  اما همانطور که هرکسی که در یک ماشین برقی وقت گذرانده است می داند ، گشتاور لحظه ای یک موتور الکتریکی به سختی قابل غلبه است مخصوصاً با خودروهای بزرگتر و سنگین تر. شایعه خودرو نشان می دهد که یک کارناوال هیبریدی و در نهایت حتی یک باتری کامل می تواند هنگامی که کیا خط تولید استینگر را تمام کند ظاهر شود ، اما باید تاکید کنم که خود کیا در این مورد چیزی نگفته است.

  فهرست تصویر توسط جاناتان گیتلین

خبرهای دیگر از ماشین ها