خبر

 • تک بورد - کادیلاک با عملکرد V8 با سرعت 200 مایل در ساعت CT5-V Blackwing خداحافظی می کند

  کادیلاک با عملکرد V8 با سرعت 200 مایل در ساعت CT5-V Blackwing خداحافظی می کند
  16 روز و 18 ساعت قبل

  این آخرین خودروی بنزینی کادیلاک است ، اما آیا خیلی سریع است؟
  ALTON ، Va.-کادیلاک در حال تبدیل شدن به یک مارک الکتریکی است که اولین خودروهای برقی آن در سال آینده عرضه می شود. این بدان معناست که نسخه های سری V با کارایی بالا خودروهای خود را به پایان می رسانند ، حداقل تا زمانی که جنرال موتورز نسخه باتری از فناوری باتری Ultium آینده خود را توسعه دهد. در همین حال ، مهندسان مسئول آن خودروهای سری V

  کادیلاک پروازهای خود را به Raleigh-Durham و دو شب را در Virginia International Raceway انجام داد تا بتوانیم CT5-V Blackwing و CT4-V Blackwing (که هفته گذشته در مورد آنها نوشتیم) را در مسیر درست سوار کنیم. Ars محتوای سرمقاله پولی را نمی پذیرد.

  "این آخرین نسخه موتور احتراق داخلی ما برای خانواده است. ما واقعاً احساس می کردیم که می خواهیم با قدرت بالا کار کنیم." تونی روما ، مهندس ارشد کادیلاک ، گفت. وی گفت: "نتایج به خصوص با CT5 سریع ترین و قدرتمندترین کادیلاک است که تا به حال انجام داده ایم." و منظورش این است 6.2 لیتر V8 سوپرشارژر دستی ، CT5-V Blackwing را با 668 اسب بخار قدرت (498 کیلو وات) و 659 پوند فوت (893 نیوتن متر) فراهم می کند ، که به اعداد اصلی مانند 0 تا 60 مایل در ساعت در 3.4 ثانیه و حداکثر سرعت ترجمه می شود. که روما می گوید "بیش از 200 مایل در ساعت" (321 کیلومتر در ساعت). برای یک سدان متوسط ​​که 4.123 پوند (1.870 کیلوگرم) وزن دارد بد نیست. تبلیغات

  کادیلاک برای استفاده از موتور بسیار قدرتمند ، ترمزهای عظیمی را اضافه کرده است - روتورهای 398 میلیمتری در جلو و 374 میلی متری در عقب - که به لطف پیشرفت هایی مانند کولیس ترمز مخصوص پارکینگ ، به CT5 کمک کرد. -مهندسین وی بلک وینگ 65 پوند (29 کیلوگرم) از وزن خود را از دست می دهند. برای کسانی که می خواهند جرم چرخشی بیشتری از بین ببرند یا شاید دوست ندارند با گرد و غبار ترمز برخورد کنند ، در حال حاضر به جای آن روتورهای سرامیکی کربنی (400 میلی متر جلو ، 370 میلی متر عقب) وجود دارد.

  شاسی نسبت به نسخه غیر V V CT5 تقویت و سفت شده است و سیستم تعلیق از همان دامپرهای مغناطیسی مغناطیسی نسل چهارم Magnetic Ride Control مانند CT4-V Blackwing استفاده می کند-کادیلاک می گوید این سریعترین سیستم تعلیق در جهان است به در طول توسعه خودرو ، کادیلاک نمونه های اولیه را هزاران ساعت روی سکوهای سینماتیکی و سپس صدها دور پیست آزمایشی (از جمله تست های دوام 12 و 24 ساعته) قرار داد تا اطمینان حاصل شود که Blackwing می تواند مکرراً در صورت درخواست راننده انجام دهد. .

  مانند خودروهای کوچکتر ، گیربکس های شش سرعته دستی یا 10 سرعته اتوماتیک نیز وجود دارد. 10 سرعته از 88،165 دلار شروع می شود ، اما این شامل برخی تجهیزات است که نمی توانید با خودروی سه پدال تهیه کنید ، از جمله کروز کنترل تطبیقی ​​و نگه داشتن خط و کنترل های فیزیکی برای سیستم سرگرمی و صفحه نمایش لمسی. اما شما یک گیربکس دریافت می کنید که روما می گوید حتی نسبت به گیربکس دو کلاچه PDK پورشه دنده را سریعتر تغییر می دهد. ما صبح را با گذراندن CT5-V Blackwings در Raceway International Virginia سپری کردیم ، یک روز پس از آشنایی مجدد با پیست به لطف CT4-V Blackwing. در جایی که سدان کوچکتر نسبتاً ظریف بود ، CT5-V بزرگتر تجربه ای بسیار بزرگتر بود.

  در این مرحله مغز من تصمیم گرفت احساس سرعت به اندازه کافی کافی باشد و گفت که زمان شروع ترمز رسیده است. برای نوبت 1. من کاملاً مطمئن هستم که در ویدئو می توانید صدای من را در خط "مقدس s*$! این چیز سریع است" بشنوید. بزرگنمایی/در این مرحله مغز من تصمیم گرفت احساس سرعت به اندازه کافی کافی باشد و گفت که زمان شروع ترمز برای پیچ فرا رسیده است. 1. من کاملاً مطمئن هستم که در ویدئو می توانید صدای مرا بشنوید که می گوید: "مقدس است! این چیز سریع است." کادیلاک

  راست VIR ممکن است دقیق تر به عنوان Parabola جلو نامیده شود. از دور 17 به پیچ 1. با خروج مناسب از پیچ 17 و پای من روی گاز ، مغزم توانست این واقعیت را به نمایش بگذارد که صفحه نمایش سر بالا 141 مایل در ساعت (226 مایل در ساعت) را نشان می دهد. کیلومتر/ساعت) هنگام عبور از خط شروع و پایان ، برخی از G های جانبی سالم را در این مسیر کشیدم. من شک ندارم که CT5-V Blackwing قبل از اینکه من اولین پای ترمز را پایین نگه داشته باشم ، به 160 مایل در ساعت (257 کیلومتر در ساعت) می رسید و همچنین ترمزهای بزرگ کار خود را انجام نمی دادند.

  به نظر می رسد ، 141 مایل در ساعت در یک سدان چهار در واقع برای من بسیار سریع است ، به ویژه هنگامی که تنها شرط خجالت احتمالی (یا بدتر) در بنزین خودرو است. به طور مشابه ، من دریافتم که باید قبل از Climbing Esses ترمز کنم تا از وارد شدن به این دنباله چالشی سربالایی چپ-راست-چپ با بیش از 209 کیلومتر در ساعت (209 کیلومتر در ساعت) جلوگیری کنم. و بدون شیکن موقت در پشت بلند ، من تصور می کنم که CT5-V Blackwing قبل از ترمزگیری در دور 13 به سرعت 170 مایل در ساعت سریعتر می شود. به طرز چشمگیری در مسیر خوب رفتار می کرد حتی با وجود سیستم مدیریت کشش عملکرد در مجازترین حالت (مسابقه 2 ، که فقط برای کنترل کشش در خروجی های گوشه ای مداخله می کند) ، ماشین تا حد قابل توجهی پایدار و متعادل بود تا زمانی که شما یک احمق کامل با پدال گاز نباشید.

  برخلاف خودروهای کوچکتر (جایی که گیربکس اتوماتیک راهی برای آن است) ، من فکر می کنم من CT5-V Blackwing دستی را بر روی ماشین 10 سرعته انتخاب می کنم. برخی از ابزارها را از دست می دهید و سرعت شش سرعت از نظر زمان دور زدن کندتر خواهد بود. اما در سرعتهای پایین نیز جذابیت بیشتری دارد و ویژگی بالا و بدون حرکت آن در دنده های پایین هر دو بسیار خوب کار می کند. و نگرانی های من در مورد استفاده از ماشین در خیابان همان نگرانی هایی است که برای CT4-V Blackwing وجود دارد ، اما بزرگتر شده است: لذت بردن از آن بسیار سریع است و برای رانندگی روزانه تشنه است.

  اما صادقانه ، من فکر می کنم CT4-V Blackwing نقطه شیرینی است. در CT5-V Blackwing ، شما بسیار سریعتر به پیچ ها می رسید و باید ترمز بیشتری بکشید ، به علاوه جرم اضافی خودرو برای مقابله با آن وجود دارد. من انکار نمی کنم که این بسیار سرگرم کننده است ، زیرا این امر بسیار خوب است و برای خودرویی با قدرت زیاد که به محور عقب ارسال می شود ، بسیار خوش برخورد است. اما ماشین کوچکتر و ارزان تر و سبک تر در مسیر و جاده بیشتر قابل استفاده است.

  فهرست بندی توسط جاناتان گیتلین

خبرهای دیگر از ماشین ها