خبر

 • تک بورد - پورشه یک واگن قرمز اسپرت می‌سازد: Taycan GTS Sport Turismo 2022

  پورشه یک واگن قرمز اسپرت می‌سازد: Taycan GTS Sport Turismo 2022


  1 ماه قبل

  ما اولین رانندگی خود را با جدیدترین پورشه برقی دریافت می‌کنیم، و این یک استیشن واگن است.
  دو هفته پیش، متوجه شدیم که سدان جدید پورشه تایکان GTS چگونه برخی از کارهای مسیرهای سبک را انجام می‌دهد — همانطور که به نظر می‌رسد کاملاً ماهرانه است. اما همانطور که در آن زمان اشاره کردم، تعداد کمی از تایکان GTS در یک روز مسابقه شرکت می کنند، بنابراین نحوه رانندگی خودرو در جاده مهم تر است.

  ما در سدان GTS رانندگی در جاده نداشتیم، اما در برادر جدید آن خودرو، Taycan GTS Sport Turismo 133,300 دلاری، چند ساعت زمان برای صندلی داشتیم. و برای خوانندگانی که به زبان پورشه صحبت نمی‌کنند، این بدان معناست که این یک استیشن واگن است.

  در واقع، این حتی اولین استیشن واگن الکتریکی باتری‌دار نیست. فکر می‌کنم این افتخار نصیب تایکان کراس توریزمو می‌شود، که اساساً همان بدنه‌ای است که سیستم تعلیق آن چند میلی‌متر بالا رفته است، به‌علاوه برخی پسوندهای پلاستیکی سپر برای ایجاد حس آفرود ersatz. پورشه می‌گوید که کراس توریزمو «نمونه‌ای از قابلیت‌های تمام آب و هوا و همه‌جاده» است و این نسخه جدید اسپورت توریسمو کاملاً بر عملکرد در جاده متمرکز شده است.

  از نظر مکانیکی، تایکان GTS Sport Turismo یکسان است. به سدان تایکان GTS. این بدان معناست که یک بسته باتری لیتیوم یونی 93.4 کیلووات ساعتی (ظرفیت قابل استفاده 83.7 کیلووات ساعت) یک جفت موتور الکتریکی آهنربای دائم را تغذیه می کند - یکی برای هر محور. قدرت اسمی 380 کیلووات (509 اسب بخار) و 849 نیوتن متر (626 پوند فوت) محدود شده است، اما این خودرو با استفاده از کنترل پرتاب، امکان انفجارهای کوتاه تا 440 کیلووات (590 اسب بخار) را فراهم می کند. این کار را احتمالاً در حین خروج از باجه عوارض بزرگراه انجام دهید، و باید در عرض 3.5 ثانیه از حالت سکون 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) را مشاهده کنید.

  Porsche <b>Taycan</b> GTS <b>Sport</b> Turismo.Enlarge / Porsche Taycan GTS Sport Turismo.Jonathan Gitlin

  Obviously the بزرگترین تفاوت این است که Sport Turismo دارای هاچ بک و ظرفیت بار بزرگتر است. این 15.7 فوت مکعب (445 لیتر) با صندلی های عقب در حال استفاده، یا 42.8 (1212 لیتر) با صندلی های تا شده است. این باید آن را حتی از سدان برای فعالیت‌هایی مانند سفرهای کمپینگ آخر هفته مناسب‌تر کند، اگرچه اگر پورشه تصمیم بگیرد نوعی از قابلیت حمل خودرو به بار را به مدل‌های آینده اضافه کند، این عملکرد حتی بیشتر می‌شود. (همچنین 2.9 فوت مکعب / 82 لیتر فضای ذخیره سازی در صندوق عقب وجود دارد.)

  پورشه با سقف پانوراما با نور متغیر جدید خود به Sport Turismo مجهز می شود. هدف از این کار بهبود سقف پانورامیک الکتروکرومیک در دیگر تایکان‌ها است، به جای استفاده از 9 پانل کریستال مایع که می‌توانند به طور فزاینده‌ای مات شوند. متأسفانه، همه خودروهایی که پورشه از اروپا برای رانندگی ما آورده بود، مجهز نبودند و من نتوانستم این ویژگی را تجربه کنم. با این حال، من قبلاً گفته‌ام که سقف‌های پانوراما هدر دادن پول هستند و GTS Sport Turismo از داشتن سقفی محکم و غیرقابل دید بدتر از این نبود.

  همانطور که شما دارید. شاید از یک پورشه انتظار داشته باشید، اسپرت توریزمو در جاده ها بیش از حد توانمند است. صدای لاستیک و باد - که در خودروهای برقی بسیار بیشتر از وسایل نقلیه با موتور معمولی قابل توجه است - در سرعت کروز در مناطق سیمانی کالیفرنیا بسیار کم است. برای مسیرهای طولانی بزرگراه، من حالت Range را ترجیح می دهم، که فقط از موتور الکتریکی عقب برای حداکثر کارایی استفاده می کند، اگرچه این حداکثر سرعت را به 85 مایل در ساعت (138 کیلومتر در ساعت) محدود می کند.

  The بزرگ 21 اینچی. چرخ‌های آلیاژی چیزهای وحشتناکی برای ضریب درگ و راندمان برد خودرو انجام می‌دهند، اما بسیار خوب به نظر می‌رسند. این خودرو به ترمزهای سرامیکی اختیاری مجهز بود، همانطور که کالیپرهای زرد نشان می‌دهند. src=Sport Turismo به آنها نیاز داشت. تحت تاثیر قرار دادن به هر حال، اگر نمی خواهید از رانندگی با آن لذت ببرید، چرا یک پورشه برقی بخرید؟/p pخوشبختانه، این خودرو تحت تأثیر قرار گرفت. اگرچه این خودرو قدرتمند است، اما به نظرم رانندگی با خودروی اسپرت توریسمو به عنوان یک خودروی حرکتی لذت بخش تر است، مانند اکثر خودروهای BEV. این به معنای صرفه جویی در مصرف انرژی تا حد امکان به جای ترمز شدید برای هر پیچ است تا فقط پدال گاز را له کنید. تقریباً مانند هر خودروی جدیدی که به فرمان برقی الکترونیکی مجهز شده است، Sport Turismo نیز حس فرمان واقعی کمی دارد، فقط با افزایش وزن با حرکت به حالت های رانندگی اسپرت تر. با وجود این، هنوز انبوهی از دستگیره های جلو وجود دارد، بنابراین می توانید در بیشتر شعاع های گوشه بپیچید و در ساحل بچرخید./p تبلیغات pمانند همه تایکان ها، GTS Sport Turismo قادر به شارژ DC بسیار سریع است. تا زمانی که به یک شارژر سریع 350 کیلوواتی دسترسی دارید، باید بتوانید ظرف 22 دقیقه تا 80 درصد شارژ کنید. مانند بسیاری از خودروهای برقی دیگر که آزمایش کرده‌ایم، زمان تقریباً ثابت است. اگر فقط 5 درصد از حالت شارژ باقی مانده وارد شوید، می توانید انتظار داشته باشید که ماشین تا 270 کیلووات از شارژر مک می کند. در مورد من، من به محل Electrify America رسیدم که هنوز 38 درصد شارژ باقی مانده را نشان می دهد، و شارژر به حداکثر 174 کیلووات رسید زیرا 22 دقیقه طول کشید تا باتری من به 80 درصد برگردد./p img alt="با وجود صفحه نمایش لمسی. کنترل‌های تهویه مطبوع، فکر می‌کنم این فضای داخلی را به تقریباً هر خودروی دیگری که امروز به فروش می‌رسد ترجیح می‌دهم. src="https://techbord.com/picsbody/2112/8051-3.jpg" alt="https://techbord.com پورشه یک واگن قرمز اسپرت می‌سازد: Taycan GTS Sport Turismo 2022" >بزرگ‌نمایی / با وجود کنترل‌های هوای صفحه لمسی، فکر می‌کنم این فضای داخلی را به تقریباً هر خودروی دیگری که امروز به فروش می رسد. اما پس از آن من هیچ رازی در مورد اینکه کاملاً عاشق Taycan هستم را پنهان نمی‌کنم. پورشه

  بازده برد، همانطور که انتظار دارید، به خوبی تایکان 4S ارزان‌تر و کم‌قدرت‌تر نیست که در تابستان آزمایش کردم. در طول نزدیک به شش ساعت و 182 مایل (292 کیلومتر)، تایکان GTS اسپورت توریسمو به طور متوسط ​​2.3 مایل در کیلووات ساعت (26.6 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر) بود، اگرچه این مسیرها شامل جاده های بسیار پرپیچ و خمتری نسبت به زمانی بود که من به طور متوسط ​​3.3 مایل در کیلووات ساعت در این مدت پیمودم. تایکان 4 اس. یک رتبه رسمی EPA و عدد مصرف انرژی از پورشه در نزدیکی ورود تایکان GTS اسپورت توریسمو به ایالات متحده در بهار 2022 در دسترس خواهد بود.

  شاید مهمترین عامل در تعیین یا نبودن Taycan GTS Sport Turismo باشد. BEV برای شما بستگی به این دارد که چقدر سبک بدن را دوست دارید. پورشه می‌گوید در حال حاضر برنامه‌ای برای ارائه اسپورت توریسمو با هیچ پیشرانه دیگری ندارد، بنابراین تایکان 4S اسپرت توریسمو ارزان‌تر یا تایکان توربو اسپورت توریسمو گران‌تر و قدرتمندتر وجود نخواهد داشت.


  تگ ها:

  پورشه , واگن , قرمز , اسپرت , می‌سازد , taycan , sport , turismo , 2022


  v 9
خبرهای دیگر از ماشین ها