خبر

 • تک بورد - پورشه تایکان 4 اس: بهتر از 911؟ باور کنید

  پورشه تایکان 4 اس: بهتر از 911؟ باور کنید
  15 روز و 13 ساعت قبل

  Taycan 4S نقطه شیرین خودروی اسپرت چهار درب برقی پورشه است.
  تقریباً دو سال از اولین باری که با Porsche Taycan ملاقات کردم ، خودروی برقی شیک و سریع که همه جعبه های مناسب را می چسباند ، می گذرد. از آن زمان ، عقب نشینی آغاز شده است. من به دنبال راه حل دیگری برای این EV هستم که هنوز هم نتیجه خوشحال کننده تصادف حمل و نقل شامل پورشه 928 و آیفون است. تصورات اولیه من هنگام رانندگی از طریق دانمارک و شم

  معرفی مدل ارزان تر Taycan 4S دلیل خوبی برای بازنگری مجدد خودرو به نظر می رسید ، اما پورشه از ما می خواهد که پاهای خودرو را در یک سفر جاده ای مناسب بکشید. یک سفر بخصوص داشتم که در ذهن داشتم: DC به واتکینز گلن ، نیویورک ، سفری همزمان با مسابقه سالانه شش ساعته IMSA. همه گیری همه امیدها برای تلاش برای سفر در سال 2020 را از بین برد ، اما امسال ستاره ها با هم هماهنگ شدند ، و همینطور است که من اخیراً یک هفته را با ماشین اسپرت برقی سفید و چهار درب سفید که در بالا مشاهده می کنید گذراندم.

  برای نگاهی فنی دقیق به Taycan ، لطفاً به پوشش قبلی ما در اینجا و اینجا مراجعه کنید. به طور خلاصه ، 4S دارای یک جفت موتور الکتریکی (یکی برای هر محور) است که قدرت 360 کیلووات (482 اسب بخار) و 650 نیوتن متر (479 پوند فوت) (یا 420 کیلو وات/562 اسب بخار هنگام استفاده از کنترل پرتاب) را تغذیه می کند. باتری 93.4 کیلووات ساعت (خالص) خودروی آزمایشی ما مجهز به گزینه بزرگتر Performance Battery Plus بود که قیمت اولیه آن را از 103،800 دلار تا 109،370 دلار قبل از پرداخت مالیات برآورد می کند.

  بر اساس گزارش EPA ، این مسافت برابر با محدوده 327 کیلومتر (327 کیلومتر) است. ) به عنوان آزمایش ما Taycan یک مدل مدل 2020 بود. اما همانطور که دیگران قبلاً توضیح داده اند ، این اعداد به قدری محافظه کار هستند که شباهت چندانی به واقعیت ندارند ، به ویژه هنگامی که خودرو به جای چرخ های بزرگتر و کم بازده 21 اینچی دارای چرخ های 19 اینچی است. (برای MY2021 ، امتیاز EPA برای 4S به 227 مایل/365 کیلومتر افزایش یافت تا چرخهای کوچکتر کارآمدتر را نشان دهد.) کیلومتر) در حالت عادی ، عددی که پس از یک هفته آشنایی با ماشین هیچ دلیلی برای شک ندارم.

  رسیدن به دریاچه های انگشتی مشکلی ایجاد نمی کرد. شبکه Electrify America از شارژرهای پرسرعت و پرقدرت به اندازه کافی به پنسیلوانیا کشیده شده است تا یک استراتژی دو مرحله ای (در هریسبورگ و سپس بلومسبورگ) کافی باشد ، با پای نهایی 130 مایل (201 کیلومتر) از بلومزبورگ تا واتکینز گلن. . نگرانی بزرگتر اطمینان از شارژ کافی برای بازگشت به شارژر بود ، زیرا من باید در ماشین در گلن استفاده کنم. اما وجود چند شارژر DC با سرعت پایین در المیرا ، نیویورک (دستگاه 50 کیلو واتی در نمایندگی نیسان و شارژر 30 کیلو واتی در نمایندگی شورولت) این نگرانی ها را برطرف کرد. بیشتر.

  این مکان شادی من است. اگرچه من به دنبال صندلی های پارچه ای racetex و بدون سقف شیشه ای هستم. صفحه اصلی دستگاه حتی در نور شدید خورشید بسیار خوانا است. Jonathan Gitlin صندلی های عقب برای بزرگسالان واقعی قابل استفاده است. جاناتان گیتلین نمایی از پشت. Jonathan Gitlin این دریچه نیست ، اما دهانه آن گسترده است و در صورت نیاز می توانید صندلی های عقب را به صورت صاف تا کنید. جاناتان گیتلین 6 صبح و پر از وسایل کمپ. جاناتان گیتلین شما نمی توانید همه اینها را در 911 بدون ترک موتور در خانه به دست آورید. جاناتان گیتلین از آنجایی که خودروی آزمایشی ما Taycan 4S 2020 بود ، نمی توانست از طریق پریز و شارژ کار کند. اما من با ایستگاه های Electrify America در پنسیلوانیا یک تجربه نسبتاً بدون درد داشتم. جاناتان گیتلین مصرف انرژی ما در حرکت به سمت نیویورک. جاناتان گیتلین

  با نشستن صندلی های عقب ، تایکان کاربردی بودن خود را ثابت کرد و به راحتی چادر ، آشپزخانه اردوگاه ، کولرها و بقیه گوبن هایی را که کمپ می آورد بلعید. (من در واقع حتی فراموش کرده بودم که یک راهپیمایی وجود داشت ؛ در دفاع من شروع یک سپیده دم بود.)

  صبح زود به راه افتادیم و در پیست پارک کردیم و چادر را کمی بیش از 8 ساعت برپا کردیم. بعد. ما 385.7 مایل (620.7 کیلومتر) را با سرعت متوسط ​​49 مایل در ساعت (79 کیلومتر در ساعت) طی کردیم که شامل توقف دوبار در ایستگاه های EA و سپس چند دقیقه در شارژر نیسان فوق الذکر (بیشتر برای اطمینان از کارکرد آن بود) می شود. انجام داد) معادل 3 مایل/کیلووات ساعت (32.8 کیلووات ساعت/100 مایل ، 20.4 کیلووات ساعت/100 کیلومتر ، یا 102.7 مگاپیکسل ، در صورت تمایل).

  در کنار چادر پارک شده ، مدتی وقت گذاشتم تا تایکان شکل. من همچنان طرفدار زیادی هستم ، مخصوصاً وقتی ماشین را از پشت می بینید ، با باسن های الهام گرفته از 911. من از نظر قضاوت در مورد توجه خودرو به دور نیستم و سوالات کنجکاوی زیادی در مورد پورشه الکتریکی مطرح کردم.

  هر گونه اضطراب محدوده باقیمانده صبح روز یکشنبه پس از یافتن خروجی 50 A بدون استفاده در قفس ، تبخیر شد ، که به شما امکان می دهد در حین انجام برخی کارها و سپس شروع مسابقه را تماشا می کردم. این همچنین به معنای داشتن انرژی کافی برای رانندگی چند دور از جاده اصلی (استفاده از 1948-1952) در آن شب بدون نگرانی در مورد اینکه آیا می توان آن را به نزدیکترین شارژر 350 کیلوواتی EA در راه بازگشت. رانندگی در آن مسیر قدیمی - با درختان امروزه مانند گذشته - به خانه می آورد که قبلاً چقدر مسابقه خطرناک بود.

  سفر برگشت همانند سفر به آنجا بدون درد بود. مرحله اول بازگشت به شارژرهای EA در بلومسبورگ بود. یک چرخش از دست رفته چند مایل دیگر اضافه کرد و کامپیوتر Taycan تخمین زد که ما می توانیم آن را با 9 درصد شارژ باقی بگذاریم ، حتی در حالت برد (که ارتفاع سواری خودرو را کاهش می دهد ، کنترل آب و هوا را تنظیم می کند و حداکثر سرعت را محدود می کند). این برای من یک چالش به نظر می رسید. وقتی 154 دقیقه و 240 کیلومتر بعد به شارژر رسیدیم ، 14 درصد باتری باقی مانده بود. برای کسانی که امتیاز را حفظ می کردند ، این کارآمدترین کار من بود و Taycan 4S به 3.6 مایل/کیلووات ساعت (27.3 کیلووات ساعت در 100 مایل ، 17 کیلووات ساعت/100 کیلومتر ، 123 مایل بر مایل) رسید.

  شارژ آهسته تایکان به این معنی بود که می توانیم از آن بدون نیاز به نگرانی در مورد بازگشت آن به نزدیکترین شارژر سریع 350 کیلوواتی استفاده کنید. Jonathan Gitlin برنامه Porsche Connect نشان می دهد Taycan در حال شارژ کند است. صبح روز دوشنبه پورشه در واتکینز گلن همیشه آرام است زیرا تقریباً همه شب قبل از آنجا خارج می شوند. جاناتان گیتلین بله ، هنوز هم مناسب است. جاناتان گیتلین یک چرخش اشتباه حدود 10 مایل اضافه کرد و اولین حرکت در حالت محدوده انجام شد. اما با شارژ 6 درصد بیشتر از رایانه مسافرتی که تخمین زده بودم به شارژر رسیدم. جاناتان گیتلین بلومسبورگ به هریسبورگ کوتاه ترین مسیر این سفر بود. جاناتان گیتلین خونه به خونه کمتر از 7.5 ساعت طول کشید و ما احتمالاً در کل حدود یک ساعت در حالت ایستادیم. Jonathan Gitlin

  اگر قصد دارید حداکثر کارایی را انجام دهید ، حرکت با سرعت در بزرگراه در Taycan می تواند یک امر مغزی باشد. این خودرو به لطف ضریب کشش بسیار پایین به زیبایی ساحل می شود ، بنابراین یک کار کوتاه گاز در اینجا یا آنجا برای جلوگیری از کاهش سرعت ترافیک تنها چیزی است که لازم است. مزیت اضافی آن کمترین سر و صدای جاده است ، اگرچه کمی صدای غرش از جایی که ستون A با سقف برخورد می کند ، شنیده می شود. سپس 119 مایل دیگر (192 کیلومتر) خانه. در مجموع این سفر 578 کیلومتری 359 مایل (7 ساعت و 25 دقیقه) و حدود یک ساعت ساعتی به طول انجامید. این به طور متوسط ​​3.3 مایل/کیلووات ساعت (30.4 کیلووات ساعت/100 مایل ، 19 کیلووات ساعت/100 کیلومتر ، 110 مایل بر مایل) مصرف می کرد. ممکن است Taycan کارآمدترین BEV نباشد که می توانید خریداری کنید ، اما این نوع بهره وری انرژی بسیار فراتر از آن چیزی است که می توانید از 911 در یک سفر طولانی انتظار داشته باشید - و اگر مجبور بودیم بیشتر وسایل کمپینگ را در خانه بگذاریم. رانندگی دومی.

خبرهای دیگر از ماشین ها