خبر

 • تک بورد - والمارت می خواهد 5000 ون تحویل برقی از BrightDrop جنرال موتورز بخرد

  والمارت می خواهد 5000 ون تحویل برقی از BrightDrop جنرال موتورز بخرد


  17 روز و 6 ساعت قبل

  FedEx همچنین سفارش خود را از 500 به 2000 ون برقی افزایش می دهد.
  راه اندازی خودروی تحویل برقی BrightDrop در حال راه اندازی است. BrightDrop که توسط جنرال موتورز راه‌اندازی شد، از سرمایه‌گذاری خودروساز در پلتفرم باتری جدید Ultium و موتورهای الکتریکی Ultium Drive استفاده کرد تا ون تحویل EV600 را تنها در 20 ماه - سریع‌تر از هر وسیله نقلیه دیگری در تاریخ جنرال موتورز - به بازار عرضه کند.

  ماه گذشته، این شرکت اولین پنج وانت EV600 را به FedEx، اولین مشتری خود، تحویل داد. اکنون، فدرال اکسپرس سفارش خود را از 500 ون به 2000 دستگاه طی «چند سال آینده» افزایش می‌دهد و برنامه‌هایی برای اضافه کردن 20000 دستگاه دیگر در زمان دارد.

  اکنون، BrightDrop می‌تواند یک مشتری دیگر را به کتاب‌های خود اضافه کند. غول خرده‌فروشی والمارت قراردادی با BrightDrop برای 5000 ون امضا کرده است که بین مدل‌های بزرگتر EV600 و مدل‌های کوچکتر EV410 تقسیم می‌شود. (عدد نشان‌دهنده ذخیره‌سازی بار ون بر حسب فوت مکعب است.) والمارت از ون‌های برقی برای خدمات تحویل InHome خود استفاده می‌کند.

  "به همان اندازه مهم است که ما در زمان و هزینه مشتریان خود از طریق گزینه‌های تحویل راحت صرفه‌جویی کنیم. تام وارد، معاون ارشد Walmart می گوید، به همان اندازه مهم است که ما بر ایجاد ناوگان تحویل آخرین مایل پایدارتر تمرکز کنیم که از انتشار گازهای گلخانه ای جلوگیری کند. برای حمایت از خدمات رو به رشد تحویل InHome خود، و ما مشتاقانه منتظر ادامه هدف خود برای راه اندازی ناوگان لجستیکی 100 درصد بدون آلایندگی تا سال 2040 هستیم."

  "ماموریت BrightDrop کربن زدایی از تحویل در جهان است. تراویس کاتز، رئیس و مدیر عامل شرکت BrightDrop، گفت: "ما از بهترین دو جهان - نوآوری، چابکی و تمرکز یک استارتاپ فناوری با توان مهندسی و تولید جنرال موتورز استفاده می کنیم." مزیت های قدرتمند ما که به طور منحصر به فردی ما را برای حمایت از بزرگترین شرکت های تحویل در جهان، مانند Walmart و FedEx، با اهداف پایداری قوی خود قرار می دهد. تعهدات امروزی توانایی ما در تامین انرژی سفر برقی برخی از بزرگترین شرکت های جهان را نشان می دهد."

  EP1 یک پالت باری با موتور الکتریکی است. It can bar up to 200 lbs.Enlarge / The EP1 is a پالت باری با موتور الکتریکی. می‌تواند تا 200 پوند را حمل کند. Fedex

  اما BrightDrop فقط ون‌های تحویل الکتریکی نمی‌سازد. این شرکت همچنین EP1 را توسعه داده است که یک پالت با کمک نیروی محرکه الکتریکی طراحی شده است. برای حمل تا 200 پوند (91 کیلوگرم) و 23 فوت مکعب (651 لیتر) محموله با سرعت حداکثر 3 مایل در ساعت (5 کیلومتر در ساعت). FedEx در حال آزمایش EP1 در شهر نیویورک بوده است، جایی که متوجه شد که الکتریکی پالت ها تحویل را تا 15 درصد در ساعت افزایش دادند. (یک خلبان قبلی EP1 در تورنتو متوجه شد که پالت برقی تحویل در آنجا را 25 درصد در ساعت افزایش می دهد.)

  علاوه بر این، توانست از یک وسیله نقلیه تحویل کمتر از این خودرو استفاده کند. مسیر، و زمان ماندن در کنار پیاده‌روی را 50 درصد کاهش داد، به غیر از آسان‌تر کردن بار فیزیکی رانندگان تحویل. در نتیجه، فدرال اکسپرس قرار است مستقر شود. EP1 در 10 بازار دیگر در سال 2022.


  تگ ها:

  والمارت , خواهد , 5000 , تحویل , برقی , brightdrop , جنرال , موتورز , بخرد


خبرهای دیگر از ماشین ها