خبر

 • تک بورد - والمارت با فورد و Argo AI تحویل بدون راننده را آغاز می کند

  والمارت با فورد و Argo AI تحویل بدون راننده را آغاز می کند
  23 روز و 1 ساعت قبل

  تحویل در آستین ، میامی و واشنگتن دی سی ، بعداً در سال 2021 آغاز می شود.
  به راحتی می توان احساس کرد که صنعت خودروهای خودران در ناامیدی قرار گرفته است. هیاهوی هذلولی در اطراف اتومبیل های خودران که چند سال پیش مورد علاقه بود ، به تدریج کاهش یافته است زیرا توسعه دهندگان متوجه شده اند که نه تنها انسان ها خوب رانندگی می کنند-که این برای راننده های خود یک نوار عالی است-بلکه افراد نیز بسته به نوع خود

  ممکن است خیابان های ما با robotaxis پر نشود ، همانطور که به ما قول داده بودند در سال 2017 ، اما اینجا و آنجا ، شرکت های AV شروع به استقرار تجاری می کنند. مانند Argo AI ، استارتاپ AV که به شدت توسط فورد ، فولکس واگن و دیگران پشتیبانی می شود. روز چهارشنبه ، آرگو ، فورد و والمارت اعلام کردند که با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا تحویل های آخرین مایلی از فروشگاه های غول خرده فروشی در آستین ، تگزاس را انجام دهند. میامی، فلوریدا؛ و واشنگتن DC و مدیر عامل Argo AI. "با همکاری والمارت و فورد در سه بازار ، ما پتانسیل خدمات تحویل خودروهای خودران را در مقیاس وسیع نشان می دهیم." رد پای شهرهای ایالات متحده ، "گفت اسکات گریفیت ، مدیر عامل خودروهای مستقل فورد و مشاغل متحرک. "پیوند رهبری خرده فروشی و تجارت الکترونیکی والمارت با فعالیت های خودران Argo و Ford در این شهرهای متعدد گام مهمی در جهت مقیاس بندی خدمات تحویل کالاهای تجاری است که در نهایت کارآیی کسب و کار در مقیاس اول را تقویت می کند و یک تجربه عالی برای مصرف کنندگان را امکان پذیر می کند. "

  Argo AI و Ford از سال 2018 سیستم های AV خود را در میامی و دی سی آزمایش کرده اند و سال بعد آزمایش خود را در آستین آغاز کردند. این سه نفر می گویند اولین تحویل های خودکار به مشتریان Walmart اواخر امسال آغاز می شود. تقریباً همزمان ، فورد و آرگو شروع به استقرار روباتیک های حمل مسافر در آستین و میامی می کنند.

خبرهای دیگر از ماشین ها