خبر

 • تک بورد - هیوندای توسعه موتور را متوقف می کند و مهندسان را به خودروهای برقی اختصاص می دهد

  هیوندای توسعه موتور را متوقف می کند و مهندسان را به خودروهای برقی اختصاص می دهد


  20 روز و 12 ساعت قبل

  شواهد بیشتری مبنی بر اینکه موتور احتراق داخلی در زمان قرض گرفته شده است.
  سال گذشته به دلایل زیادی چالش برانگیز بود، اما سال 2021 کاملاً بد نبود. علیرغم همه‌گیری و کمبود تراشه، سال بسیار خوبی برای وسایل نقلیه الکتریکی باتری جدید بود. به طوری که بیش از نیمی از 10 درایو برتر سال ما BEV بود. این برای مصرف‌کنندگانی که به‌دنبال یک خودروی جدید هستند خوب است - با این فرض که می‌توانند در انبار پیدا کنن

  10 لیست برتر پایان سال بسیار ذهنی هستند و هیچ کس نباید بیش از حد آنها را مطالعه کند. اما اگر دلیلی برای انقراض قریب الوقوع موتور احتراق داخلی می خواهید، این را در نظر بگیرید: به گفته The Korea، در 23 دسامبر، گروه موتور هیوندای (شرکت مادر هیوندای، کیا و جنسیس) بخش تحقیق و توسعه موتورهای احتراق داخلی خود را تعطیل کرد. اکونومیک دیلی.

  پارک چونگ کوک، رئیس جدید تلاش‌های تحقیق و توسعه هیوندای، در ایمیلی به کارمندان گروه موتور هیوندای توضیح داد که «توسعه موتور خودمان یک دستاورد بزرگ است، اما باید سیستم را به نوآوری های آینده را بر اساس دارایی های بزرگ گذشته ایجاد کنید."

  به جای توسعه موتورهای جدید بنزینی یا دیزلی، محققان و مهندسان روی پیشرانه های الکتریکی کار خواهند کرد - حوزه ای که هیوندای در حال حاضر بسیار رقابتی است.

  پیش از این، ولوو اعلام کرده بود که به توسعه موتور احتراق داخلی خود نیز پایان می‌دهد، اما به نظر می‌رسد این شرکت همچنان کیک خود را می‌خورد. در سال 2021، کل عملکرد موتور خود - از جمله تحقیق و توسعه و تولید آینده - را به یک سرمایه‌گذاری مشترک جدید با شرکت مادرش، Geely تقسیم کرد.

  من تنها کسی نیستم که نوشته‌های روی دیوار را می‌بینم. . بلومبرگ یک سقوط احتمالی در ارزش باقیمانده خودروهای بنزینی گران‌تر را پیش‌بینی می‌کند و هشدار می‌دهد که «در حالی که ممکن است هنوز بازار قوی‌تری برای هوندا آکورد دست دوم در سال 2028 وجود داشته باشد، احتمالاً بازار ضعیف‌تری برای سدان‌های بنزینی کارکرده 40000 دلاری خواهد بود. هنگامی که افراد در آن بخش به خودروهای برقی می‌روند، وسایل نقلیه کاربردی ورزشی."


  تگ ها:

  هیوندای , توسعه , موتور , متوقف , مهندسان , خودرو , برقی , اختصاص


  v 5
خبرهای دیگر از ماشین ها