خبر

 • تک بورد - موفق ترین مسابقه دهنده فرمول E ایده های خود را در مورد فناوری مسابقه به اشتراک می گذارد

  موفق ترین مسابقه دهنده فرمول E ایده های خود را در مورد فناوری مسابقه به اشتراک می گذارد


  8 روز و 11 ساعت قبل

  پس از 8 سال، 100 مسابقه، و نزدیک به 1000 امتیاز، لوکاس دی گراسی چیزهای خود را می داند.
  فرمول E با اولین بازدید از سئول، کره جنوبی، فصل خود را در آخر هفته به پایان می رساند. این نه تنها پایان فصل هشتم و آخرین مسابقه برای اتومبیل‌های مسابقه‌ای الکتریکی Gen2 است، بلکه صدمین مسابقه این سری را نیز رقم می‌زند. این ورزش از اولین ePrix خود در پکن در سال 2014، با اتومبیل‌های قدرتمندتر، باتری‌های بزرگ‌تر

  لوکاس دی گراسی برنده اولین ePrix بود و از آن زمان در هر ePrix مسابقه داده است. او هنوز در حال بازدید از خط پیروزی است، آخرین مورد در یکشنبه گذشته در ePrix لندن، و این آخر هفته ممکن است هزارمین امتیاز حرفه ای خود را در این سری کسب کند. دی گراسی با پیشینه ای در فرمول 1 و سپس برنامه قدرتمند آئودی R18 e-tron Le Mans، راه خود را در اطراف یک ماشین مسابقه می شناسد. بنابراین او معمولاً فرد خوبی است که می‌توان در مورد مسیر آینده ورزش با او صحبت کرد.

  در فصل آینده این اسپورت یک ماشین کاملاً جدید دریافت می‌کند، خودرویی که بسیار قوی‌تر و سبک‌تر است. اما آنطور که مفهومی که دی گراسی برای آن لابی کرده بود، از نظر فناوری کاملاً جسورانه نیست. اگرچه آن خودرو هنوز حتی با عصبانیت مسابقه نداده است، اما ذهن‌های مختلفی که در نقشه راه تحقیق و توسعه فرمول E مشارکت دارند، از قبل به Gen4 فکر می‌کنند. از آنجایی که ما این شانس را داشتیم که با راننده قبل از سئول ePrix این هفته صحبت کنیم، می‌خواستم نظر او را در مورد اینکه این ورزش باید به کجا برسد، بدانم. همانطور که من امیدوار بودم، او تعداد زیادی از آنها را داشت.

  تبلیغات هشت سال پس از برنده شدن در اولین ePrix، دی گراسی همچنان رقابتی است.Enlarge / Eight years after winning the first ePrix دی گراسی همچنان رقابتی است. سام بلوکسام

  شما در گذشته در مورد اینکه فکر می کنید جهت فنی این ورزش باید به کجا برود بسیار صریح صحبت کرده اید، به ویژه اینکه خودروهای برقی خودروهای جاده ای دارای فناوری هستند که فراتر از آن چیزی است که فرمول E اجازه می دهد. به نظر شما Gen4 باید به کجا برود؟

  "این یک سوال عالی است. برای من، از همان ابتدا بسیار واضح است که نقشه راه فناوری به کجا می رود، نه تنها فرمول E، بلکه تمام FIA [سازمان دهنده برای موتوراسپرت جهانی]، از همه چیز - برای من آنها باید از نظر اینکه کدام راه حل برای سری های مختلف بهتر است، تقسیم بندی بیشتری داشته باشند. مانند مسابقات استقامتی باید بر فناوری های مربوط به ماشین تمرکز کنند. فرمول 1 باید شدیدترین قدرت را داشته باشد. پیشرانه‌های نسبت وزن. سپس فرمول E- کارآمدترین موتورهای تاریخ. بنابراین برای من، آن را بسیار بیشتر بخش‌بندی می‌کنم و مطمئن می‌شوم که سازندگانی که می‌خواهند توسعه دهند و سرمایه‌گذاری کنند، این کار را انجام دهند.

  "[FIA] یک قهرمانی دارد که می تواند توسعه یابد، و می تواند از بخشی از این تخصص برای کراس اور به سری های مختلف استفاده کند، اما آنها با هم همپوشانی ندارند. و در حال حاضر، همپوشانی های زیادی بین مسابقات استقامتی، فرمول وجود دارد. 1، فرمول E. این است که مقررات خیلی واضح نیست و فکر نمی کنم کسی وجود داشته باشد متحد، واقعاً دستورالعمل‌های واضحی را نشان می‌دهد که این راهی است که این مسابقات قهرمانی تکامل می‌یابند، و این فناوری است که در درازمدت برای سازنده، برای طرفداران و برای جهان ارزش ایجاد می‌کند. من فکر می کنم در حال حاضر این کار آسانی نیست. و در حال حاضر، من معتقد نیستم که کار به روش درست انجام می شود.»


  تگ ها:

  موفق , ترین , مسابقه , دهنده , فرمول , ایده , مورد , فناوری , اشتراک , گذارد


  v 8
خبرهای دیگر از ماشین ها