خبر

 • تک بورد - ماسک آخرین بتای کامل رانندگی تسلا را روشن کرد و گفت

  ماسک آخرین بتای کامل رانندگی تسلا را روشن کرد و گفت "واقعاً عالی نیست"
  25 روز و 10 ساعت قبل

  هنوز مشخص نیست که آیا مدیرعامل هنوز فکر می کند شرکت می تواند تا پایان سال به سطح 5 برسد.
  اگر از آخرین نسخه بتای کامل رانندگی تسلا ، نسخه 9.2 ، تا به حال تحت تأثیر قرار نگرفته اید ، تنها نیستید. ایلان ماسک مدیرعامل موافق است.

  "FSD Beta 9.2 در واقع تصویر فوق العاده ای نیست ،" او شب گذشته در توییتی گفت ، "اما تیم Autopilot/AI در حال تجمع برای بهبود هرچه سریعتر است."

  FSD Beta 9.2 در واقع است خیلی خوب نیست ، اما تیم Autopilot/AI در حال جمع شدن برای بهبود هرچه سریعتر است.

  ما در تلاش هستیم که یک پشته واحد برای بزرگراه ها و خیابان های شهر داشته باشیم ، اما نیاز به بازآموزی گسترده NN دارد.

  - ایلان ماسک (elonmusk) 23 آگوست 2021

  خواندن بیشتر

  ایالات متحده پس از تصادف 11 تسلا با خودروهای اضطراری ، در حال بررسی خلبان خودکار است در حالی که خود تسلا خود ویژگی رانندگی می تواند در مواقعی بسیار تاثیرگذار باشد ، ویدئوهای آزمایش کننده های بتا نشان می دهد که در لحظات حساس کوتاه می آید. در یکی از ویدئوها ، خودرویی که به محل ساختمانی کوچک نزدیک می شود ، ناگهان به سمت حفره ای حرکت می کند که با مخروط های نارنجی مشخص شده است. بتاهای پیشین تسلا را با موفقیت در خیابان های شهر قبل از حرکت به سمت اتومبیل های پارک شده یا خاراندن خود با شخم زدن از طریق بوته های رویش یافته به سمت حق تقدم دیدند.

  جهنم توسعه

  توسعه ویژگی خودران کامل تسلا دارای سابقه طولانی و دشواری بوده است. در ژوئن 2016 ، ماسک گفت که فکر می کند وسایل نقلیه کاملاً خودران فقط چند سال فاصله دارند. وی گفت: "من واقعاً رانندگی خودران را یک مشکل حل شده می دانم." "من فکر می کنم ما اساساً کمتر از دو سال با خودمختاری کامل فاصله داریم."

  ماه ها بعد ، تسلا شروع به تحویل خودروهایی با سخت افزار جدید خلبان خودکار کرد ، که این شرکت در آن زمان می گفت می تواند به طور کامل خودکار باشد. رانندگی. (این اظهارات به طور کامل صحت نداشت-برخی از مالکان برای دسترسی به یک کامپیوتر جدید برای دسترسی به رانندگی کامل خود باید هزینه کنند.) در سال 2016 ، تسلا همچنین فروش دسترسی های آینده مشتریان به این ویژگی را با قیمت 5000 دلار ، بهایی که شرکت افزایش می دهد ، آغاز کرد. به میزان 10000 دلار افزایش می یابد.

  تبلیغات

  با این حال پس از سال ها توسعه و پیش بینی های از دست رفته ، رانندگی کامل با خود هنوز برای پخش در زمان آماده نیست. در اوایل سال جاری ، تسلا روش خود را از نوشتن نرم افزاری تغییر داد که بر ترکیبی از رادار و دوربین متکی بود و رادار را از خودروهای مدل 3 و Y خود حذف کرد. این تغییر ، رویکرد خودروساز را به مراتب از همتایان خود دور کرد ، چرا که از رادار ، دوربین و لیدار برای پیشگیری از رانندگی خودران سطح 2 استفاده کرده اند.

  حذف رادار ، همراه با اضافه شدن رانندگی خودکار در خیابان های شهر ، مهندسان تسلا را مجبور به انجام مجدد بیشتر نرم افزار کرده و انتشار گسترده آن را بیشتر به تاخیر انداخت.

  "ما" ماسک در توییت خود می گوید که سعی می کنیم یک پشته واحد برای بزرگراه و خیابانهای شهر داشته باشیم ، اما نیاز به بازآموزی گسترده NN دارد. او همچنان قادر خواهد بود تا هدف خود در پایان سال یعنی دستیابی به استقلال سطح 5-تعیین خودرویی که می تواند خود را در هر زمان بدون نیاز به نیروی انسانی رانندگی کند ، برآورده کند. هدف ماسک سوالات DMV کالیفرنیا را برانگیخت که از سی جی مور ، مدیر نرم افزار خودکار خلبان تسلا پرسید که آیا این جدول زمانی امکان پذیر است یا خیر.

  "DMV از CJ درخواست کرد تا از نظر مهندسی ، پیام های الون را در مورد قابلیت L5 تا پایان سال مورد بررسی قرار دهد." "توییت ایلون با واقعیت مهندسی در CJ مطابقت ندارد." نسبت تعامل راننده باید در حد 1 یا 2 میلیون مایل در هر تعامل راننده باشد تا به سطوح بالاتری از اتوماسیون برسد. " تسلا اظهار داشت که ایلون در مورد قابلیت های L5 در حال بیان میزان بهبود است. تسلا نمی تواند بگوید که آیا میزان پیشرفت تا پایان سال به L5 می رسد یا خیر. "

  اگرچه ماسک در مورد بتا کامل رانندگی 9.3 خوشبین است-او می گوید "بسیار بهبود یافته است" ، اما ممکن است از نظر توسعه بن بست باشد. در اوایل ماه جاری ، ماسک توییت کرد که نسخه 10 احتمالاً شامل تغییرات قابل توجهی در معماری است.

خبرهای دیگر از ماشین ها