خبر

 • تک بورد - مازراتی در سال 2023 به سری مسابقات الکتریکی فرمول E خواهد پیوست

  مازراتی در سال 2023 به سری مسابقات الکتریکی فرمول E خواهد پیوست


  13 روز و 4 ساعت قبل

  فرمول E واقعاً فراری را می خواهد، اما این بهترین چیز بعدی است.
  سری مسابقات اتومبیلرانی تک سرنشینه برقی فرمول E شاهد پیوستن یک سازنده جدید به شبکه آن در سال آینده خواهد بود. شرکت خودروسازی ایتالیایی مازراتی در حال کشف جایگاه خود در دنیای برقی است، با یک باتری کوپه الکتریکی، کانورتیبل و SUV در راه است - محدوده ای در محدوده ای به نام Folgore. و تصمیم گرفته است که یک برنامه مسابقه الکتریکی همراهی ع

  این خبر خوبی برای فرمول E است، که در فصول اخیر شاهد خروج تعدادی از OEM های آلمانی از جمله تیم قهرمانی مرسدس-EQ در سال 2021 بوده است. مازراتی کاملاً فراری نیست - فرمول E هرگز تمایل خود را برای وارد کردن آن برند به سری پنهان نکرده است، چیزی که توسط مدیر عامل وقت فراری سرجیو مارکیونه رد شد - اما مطمئناً این بهترین چیز بعدی است. اکنون، یکی از قدیمی‌ترین نام‌های مسابقه‌ای با معرفی خودروی Gen3 برای فصل 2023، به رقابت تک‌نفره‌ها بازگشته است.

  "ما بسیار مفتخریم که به عنوان قهرمان‌های داستان به جایی که به آن تعلق داریم بازگشته‌ایم. دیوید گراسو، مدیرعامل مازراتی، گفت: دنیای مسابقه. "ما سابقه ای طولانی از برتری در سطح جهانی در رقابت داریم و آماده هستیم تا در آینده عملکرد خوبی داشته باشیم. در رقابت برای عملکرد بیشتر، تجمل و نوآوری، Folgore مقاومت ناپذیر است و خالص ترین بیان مازراتی است. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم به مسابقات قهرمانی جهانی فرمول E FIA برگردیم، با مشتریان خود در مراکز شهرهای جهان ملاقات کنیم، و تریدنت را به سمت آینده پیش ببریم."

  آخرین قهرمانی مازراتی تک سرنشینه خوب بود این فصل 1957 خوان مانوئل فانگیو در فرمول 1 بود. اگرچه مقایسه رانندگان مسابقه ای از دوره های مختلف غیرممکن است، اما توصیف فنجیو به عنوان بهترین نسل خود چندان هم زیاد نیست. و سال 1957 یک سال عالی برای آرژانتینی بود، از جمله یک رانندگی افسانه ای در نوربرگ رینگ. اخیراً، آخرین برنامه مسابقه کارخانه ای مازراتی در رده GT1 با MC12 مشتق از فراری انزو بود.


  تگ ها:

  مازراتی , 2023 , مسابقات , الکتریکی , فرمول , خواهد , پیوست


  v 7
خبرهای دیگر از ماشین ها