خبر

 • تک بورد - لطفاً افزودن خطوط بیشتر به بزرگراههای شلوغ را متوقف کنید - فایده ای ندارد

  لطفاً افزودن خطوط بیشتر به بزرگراههای شلوغ را متوقف کنید - فایده ای ندارد
  23 روز و 13 ساعت قبل

  چرا برنامه ریزان بزرگراه از پذیرفتن این که خطوط بیشتر به معنای ترافیک بیشتر است خودداری می کنند؟
  اغلب اوقات می شنوید که مردم می گویند تعریف دیوانگی همان کار را بارها و بارها انجام می دهد و انتظار نتایج متفاوتی را دارد. من این موضوع را به دلیل یک موضوع جالب-اگر خشم آور باشد-که صبح امروز در مورد طرح تگزاس برای گسترش I-35 در قلب آستین خواندم ، مطرح کردم.

  با کمال تعجب ، دولت می خواهد خطوط بیشتری بسازد ، که فکر می کند ترافیک را کاهش می دهد. در برخی نقاط ، این می تواند I-35 را به اندازه 20 خط پهن کند. این امر مستلزم بولدوزر دهها مشاغل در طول راه است. ظاهراً یک جایگزین که 12 خط بزرگراه را در دو سطح تونل های زیرزمینی مدفون می کرد بسیار پرهزینه بود.

  اما اگر این پیشنهاد هشت مایل را بعنوان یک راه دور مشخص کنیم ، اشتباه خواهد بود. در هوستون ، ایالت قصد دارد I-45 را علیرغم مخالفت های فراوان ، از جمله از طرف اداره بزرگراه فدرال ، گسترش دهد. و دیگر نیازی نیست که به دنبال این باشید که دولتهای ایالتی دیگر قصد ایجاد جاده های جدید برای کاهش ازدحام را داشته باشند.

  لری هوگان ، فرماندار مریلند می خواهد چهار خط دیگر به I-270 و I-495 به قیف اضافه کند. مسافران سریعتر وارد منطقه کلمبیا و پارکهای اداری اطراف آن می شوند. در حومه شیکاگو ، یک پروژه هشت ساله برای افزودن خطوط بیشتر به مسافت 22 مایل I-294 در سال 2018 آغاز شد. و آتلانتا ممکن است به زودی به طور کامل آسفالت شود ، این میزان است که گرجستان قصد دارد خطوط جدید بزرگراه را اضافه کند ، فقط سه مورد را انتخاب کنید. در حالی که به نظر می رسد راه حل سه خط ترافیکی این است که تعداد یکسانی از خودروها را در چهار خط پهن کنیم ، اما به دلیل پدیده ای به نام تقاضای القایی شکست می خورد.

  کاهش ترافیک در صورت وجود تنها متغیر ممکن است منطقی باشد. تعداد خطوط جاده ای بود اما اینطور نیست - همانطور که به ری کینسلا در Field of Dreams گفته شد ، "اگر آن را بسازید ، آنها خواهند آمد." به جز این زمان ، "آنها" به خودروهای بیشتری اشاره می کند. وقتی مردم می دانند که مسیر خاصی شلوغ است ، برخی از آنها رانندگی را ترجیح می دهند. اما هنگامی که به همه می گویید که خطوط بیشتری را به آن جاده اضافه کرده اید ، تقاضای پنهان راه خروجی دارد - در آن زمان ترافیک برمی گردد ، اما در حال حاضر با تعداد بیشتری خودرو در آنها.

  تقاضای ناشی از ایده چندان جدیدی نیست ؛ رابرت کارو در The Powerbroker دقیقاً این مشکل را نشان می دهد که در نیویورک به دنبال پل سازی روبرت موسی در دهه 1930 ظاهر شد. در آن زمان "تولید ترافیک" نامیده می شد. محققان از اواخر قرن بیستم شروع به جمع آوری داده های سخت در مورد این مشکل کردند ، و در چند سال گذشته مطالعات بیشتر و بیشتر این واقعیت را تأیید کرده است که وقتی خطوط بیشتری را در جاده های شلوغ ایجاد می کنید ، ترافیک به سادگی افزایش می یابد تا آنها را نیز پر کند.

  ریشه مشکل احتمالاً در یک نقل قول غالباً نادرست دیگر نهفته است - در واقع دشوار است که کسی را وادار به درک چیزی کند اگر حقوق و دستمزد او بستگی به درک نکردن آن دارد. فقط برای بقیه کمی ناعادلانه به نظر می رسد که نتیجه این امر این است که شهرها بیشتر با ترافیک خفه می شوند.

خبرهای دیگر از ماشین ها