خبر

 • تک بورد - لایحه زیرساخت های خانه شامل اعتبارات مالیاتی برای EV های جدید و استفاده شده است

  لایحه زیرساخت های خانه شامل اعتبارات مالیاتی برای EV های جدید و استفاده شده است
  6 روز و 14 ساعت قبل

  سقف قیمت و درآمد برای اعتبارات مالیاتی ، به علاوه الزامات ساخته شده در ایالات متحده وجود دارد.
  روز جمعه ، کمیته راه ها و وسایل مجلس نمایندگان لایحه آشتی بودجه پیشنهادی خود را منتشر کرد. اطلاعات زیادی در برنامه 3.5 تریلیون دلاری وجود دارد ، اما امروز ، ما به بخش کوچکی از 645 صفحه "توصیه های قانونی مربوط به تطبیق بودجه در زمینه تامین مالی زیرساخت ها ، انرژی سبز ، شبکه ایمنی اجتماعی و قیمت داروه

  از سال 2010 ، دولت فدرال با ارائه اعتبار مالیاتی به مردم انگیزه می دهد تا خودروهای پلاگین جدید خریداری یا اجاره کنند. این اعتبار بر اساس اندازه باتری است که از 2917 دلار برای خودرویی با باتری 5 کیلووات ساعت شروع می شود و 417 دلار اضافی برای هر کیلووات ساعت ساعت دیگر ارائه می دهد و قیمت آن 7500 دلار است. با این حال ، اعتبار فقط برای اولین 200،000 پلاگین فروخته شده توسط یک نصب کننده اعمال می شود ، که در آن زمان اعتبار شروع می شود. تا به امروز ، تنها تسلا و جنرال موتورز به اندازه کافی خودروهای پلاگین به فروش رسانده اند تا اعتبارات خود را در غروب آفتاب مشاهده کنند. با چندین انگیزه خرید جدید برای خودروهای سبزتر و کارآمدتر جایگزین شود.

  تا 12،500 دلار برای خودروهای برقی جدید

  وسایل نقلیه پلاگین جدید دارای 4000 دلار اعتبار مالیاتی به عنوان مبلغ پایه هستند به خودروهایی که قبل از پایان سال 2026 "در سرویس" قرار می گیرند ، مشمول 3500 دلار اعتبار مالیاتی اضافی می شوند ، مگر اینکه ظرفیت باتری آنها حداقل 40 کیلووات ساعت باشد و برای خودروهای جدیدی که از 2027 به بعد در جاده قرار می گیرند به 50 کیلووات ساعت افزایش یابد.

  به منظور تشویق تولید داخلی - به هر حال اینها نمایندگان کنگره آمریکا هستند - تا زمانی که این خودرو در تأسیسات اتحادیه ای ایالات متحده تولید شده باشد ، 4500 دلار اعتبار اضافی در دسترس است. این امر تسلا را که به شدت در برابر تلاش های اتحادیه کارگران خود مقاومت کرده است و برخی از تولیدکنندگان خارجی که کارخانه هایی را در ایالت های ضد اتحادیه "حق کار" ساخته اند ، حذف می کند. اگر بیش از 50 درصد محتوای خودرو ، از جمله سلول های باتری ، در ایالات متحده تولید شود ، اعتبار نهایی 500 دلار نیز اعمال می شود. اعتبار مالیات حتی به شرط انتقال پس انداز به مشتری قابل انتقال به فروشنده است.

  آگهی

  در صورت تبدیل شدن صورتحساب به قانون ، یک وسیله نقلیه برقی می تواند تا 120000 دلار مالیات دریافت کند ، اگرچه قوانین جدید می گوید اعتبار نمی تواند از 50 درصد قیمت خرید خودرو تجاوز کند. این لایحه همچنین شامل 10 درصد اعتبار مالیاتی (تا 2500 دلار) برای وسایل نقلیه الکتریکی دو چرخ و سه چرخ است که می توانند با سرعت بیش از 72 مایل در ساعت (72 کیلومتر در ساعت) حرکت کنند.

  شرایط و ضوابط شرایط اعمال می شود

  با این وجود چند شرایط دیگر نیز وجود دارد. از سال 2027 به بعد ، اعتبار فقط برای خودروهایی که در ایالات متحده مونتاژ نهایی می شوند اعمال می شود و آنها باید کمتر از 14000 پوند (6350 کیلوگرم) وزن داشته باشند و بیش از 7 کیلووات ساعت در ظرفیت باتری (برای خودروهای 2022 و 2023) یا 10 کیلووات ساعت (برای خودروهایی که پس از 2023 در سرویس قرار می گیرند).

  ثانیاً ، اعتبار مالیاتی به صورت آزمایشی مورد آزمایش قرار می گیرد ، بنابراین برای هر 1000 دلار درآمد شما در صورت ثبت مشترک به مبلغ 800000 دلار ، 200 دلار کاهش می یابد ، اگر 600000 دلار شما به عنوان سرپرست خانواده ، و در غیر اینصورت 400000 دلار.

  اما بعید است افرادی که حقوق شش رقمی بالایی دارند ، خودروهای برقی را مطابق سلیقه خود پیدا کنند که هنوز واجد شرایط اعتبار هستند. سقف قیمت خودروها وجود دارد که می توانند بر اساس سبک بدنه واجد شرایط باشند. برای دریافت اعتبار مالیاتی ، یک سدان باید کمتر از 55000 دلار قیمت داشته باشد ، یک ون بیش از 64000 دلار ، یک SUV بیش از 69000 دلار و یک وانت نمی تواند از 74000 دلار بیشتر باشد. سرانجام ، تمام اعتبارات در پایان سال 2031 به پایان می رسد.

  اعتبار مالیاتی جدید برای خرید وسیله نقلیه اضافی استفاده شده

  در بحث های مربوط به پذیرش EV اغلب توجه می شود که اعتبارات مالیاتی مانند اعتبار مالیاتی 30D فعلی فقط به مشتریانی کمک می کند که از قبل قادر به خرید یک وسیله نقلیه جدید هستند. به دلیل آن انتقادات ، این لایحه همچنین شامل مشوق خرید خودروهای پلاگین استفاده شده می شود.

  برای واجد شرایط بودن ، EV استفاده شده باید توسط یک OEM واجد شرایط (به عنوان مثال ، شخصی که خودروهای آن قبلاً واجد شرایط هستند جدید) ، باید کمتر از 14000 پوند وزن داشته باشد ، باید حداقل 7 کیلووات ساعت (در صورت استفاده از 2022-2023) یا 10 کیلووات ساعت (بعد از 2023) داشته باشد و در صورت ساخت پس از 2027 باید در ایالات متحده مونتاژ نهایی شود.

  تبلیغات < p> علاوه بر این ، خودرو باید دو یا چند سال مدل بزرگتر از سالی باشد که در آن خریداری شده است و نمی تواند بیش از 25000 دلار هزینه داشته باشد. پایه استفاده شده از افزونه 1250 دلار خواهد بود که بر اساس ظرفیت باتری حداکثر تا 30 درصد قیمت فروش یا 2500 دلار افزایش می یابد. 150،000 دلار (تشکیل پرونده مشترک) ، 112،500 دلار (سرپرست خانواده) و 75،000 دلار (بقیه). این اعتبار به ازای هر 1000 دلار درآمد بالاتر از این آستانه 200 دلار کاهش می یابد.

  وسایل نقلیه تجاری ، EV های پیل سوختی و دوچرخه های الکترونیکی

  قانونگذاران دموکرات در مجلس به برخی موارد توجه کرده اند کاربران فراتر از کسانی که خودروهای برقی سوار می شوند. این لایحه همچنین برای مالیات برقی تجاری تا 30 درصد اعتبار مالیاتی ایجاد می کند. این خودروها نمی توانند موتور احتراق داخلی داشته باشند و هیبریدهای پلاگین را حذف کرده و باید دارای باتری بیش از 30 کیلووات ساعت باشند.

  در مرحله بعد ، اعتبار مالیات خودروهای برقی پیل سوختی تا پایان 2031-اعتبارات مالیاتی برای برخی از ایستگاه های شارژ الکتریکی-از جمله عملکردهای خودرو به شبکه-و ایستگاه های پر کردن هیدروژن تمدید می شود. از سال 2022 به بعد ، دوچرخه هایی با رکاب و موتور الکتریکی کمتر از 750 وات (1 اسب بخار) که هنگام رکاب زدن یا هرگونه کمک در سرعت بالاتر از 45 مایل در ساعت (45 کیلومتر در ساعت) ، بیش از 20 مایل در ساعت (32 کیلومتر در ساعت) کمک نمی کند. دارای اعتبار حداکثر تا 1500 دلار خواهد بود. این دوچرخه ها نمی توانند بیش از 8000 دلار هزینه داشته باشند ، باید دارای شماره شناسایی منحصر به فرد وسیله نقلیه باشند که به خزانه گزارش می شود (مانند VIN خودرو) و اعتبار مالیاتی با همان نرخ مالیات پلاگین استفاده شده خودرو مورد آزمایش قرار می گیرد. اعتبار.

  متأسفانه ، تضمین نمی شود که این لایحه به شکل فعلی وارد قانون شود. حزب دموکرات دارای اکثریت محدود در مجلس نمایندگان و اکثریت حتی کوچکتر در سنای ایالات متحده است و سناتورهای محافظه کارتری مانند جو مانچین از ویرجینیای غربی قادرند همه چیز را در صورت تمایل خود متوقف کنند. و در حالی که این لایحه مورد استقبال خودروسازان داخلی مانند فورد ، جنرال موتورز و استلانتیس است ، هوندا و تویوتا هر دو به اعتبار اضافی که برای خودروهای تولید شده با نیروی کار اتحادیه مجاز است ، حمله کرده اند.

خبرهای دیگر از ماشین ها