خبر

 • تک بورد - قانون برجسته نیویورک تصویب کرد ، فروش خودروهای فسیلی جدید از سال 2035 ممنوع شد

  قانون برجسته نیویورک تصویب کرد ، فروش خودروهای فسیلی جدید از سال 2035 ممنوع شد
  4 روز و 4 ساعت قبل

  آژانس های دولتی باید تا پایان سال 2022 استراتژی توسعه بازار را ایجاد کنند.
  نیویورک فروش خودروهای سوخت فسیلی را از سال 2035 ممنوع کرده و از همه خودروهای جدید استفاده می کند که آلایندگی صفر ندارند. قانون جدید که هفته گذشته توسط کتی هوچول ، فرماندار دموکرات امضا شد ، به کاهش 35 درصدی آلودگی کربن ایالت کمک می کند. این امر نیویورک را در مسیر دستیابی به اهداف کاهش کربن 85 درصد زیر سطح 1990 در سطح ا

  در حالی که تاریخ غروب آفتاب مطابق سایر برنامه های دولت ایالتی است ، رسیدن به هدف همچنان به برنامه ریزی و هماهنگی قابل توجهی نیاز دارد. اگرچه خودروهای برقی در نیویورک غیر معمول نیستند ، این ایالت عملاً از صفر شروع می کند - حدود 1 درصد از خودروهای جدید فروخته شده در امپایر استیت کاملاً برقی هستند.

  قانون جدید در مورد وسایل نقلیه مسافری متوقف نمی شود. به همچنین برای وسایل نقلیه و تجهیزات خارج از جاده تا سال 2035 و برای وسایل نقلیه سبک و سنگین تا سال 2045 نیاز به آلایندگی صفر است. اگر باتری ها یا پیل های سوختی برای کامیون های بزرگ یا تجهیزات ساختمانی به میزان قابل توجهی تأخیر داشته باشد ، برخی از اتاق ها دارای این شرایط هستند. قانون می گوید انتشار صفر فقط "در صورت امکان" مورد نیاز است. با این حال ، قانونگذار ایالتی نمی خواهد همه چیز را به شانس واگذار کند. این قانون از سازمان های مختلف دولتی می خواهد که تا پایان سال آینده یک استراتژی توسعه بازار را ایجاد کنند. این استراتژی همچنین باید چگونگی حمایت از بازار EV های جدید و استفاده شده را در نظر بگیرد ، که باید به رفع برخی نگرانی ها در مورد مقرون به صرفه بودن کمک کند.

  نیویورک به احتمال زیاد بازار خودروهای جدید را در کنار خود خواهد داشت. BloombergNEF پیش بینی کرده است که خودروهای برقی باتری در سال 2022 برای خودروهای سواری و در سال 2024 برای کامیون ها و SUV ها به برابری قیمت با خودروهای سوخت فسیلی خواهند رسید. (خودروهای پیل سوختی نیز واجد شرایط هستند ، اما تا کنون فروش آنها یک اشتباه بزرگ بوده است). دوره. برای بسیاری از افراد ، شارژ از نظر جسمی یا روانی (یا هر دو) یک مانع باقی می ماند. ایالت مجبور است یک شبکه سریع شارژ سریع را برای تسهیل سفرهای طولانی راه اندازی کند و باید شهرها را تشویق کند تا زیرساخت های شارژ کندتر سطح 2 را نصب کنند تا اجاره دهندگان و ساکنان آپارتمان هزینه دریافت کنند. چنین شبکه ای شامل مکانهای معمول مانند مغازه های خواربار فروشی و مراکز خرید ، اما همچنین خیابانها و گاراژهای پارکینگ می شود. شارژ اضافی در شهر نیویورک بسیار مهم است ، جایی که پارکینگ در خیابان بیش از استثنا یک قاعده است. تا سال 2050 ، شهر پیش بینی می کند که به 800000 شارژر سطح 2 و 60000 شارژر سریع نیاز دارد. و با توجه به اینکه سیب بزرگ بیش از 40 درصد از جمعیت ایالت را در خود جای داده است ، حل این مشکل احتمالاً در بالای فهرست سازمان های دولتی قرار دارد.

  شهر نیویورک در حال حاضر آزمایش شارژ بدون محدودیت را آغاز کرده است و 120 شارژر نصب کرده است که صاحبان EV می توانند برای استفاده از آنها در ساعت هزینه کنند. نصب های اولیه بر اساس تقاضای پیش بینی شده ، ورودی جامعه و تنوع جغرافیایی انجام شد. صاحبان مشاغل می توانند درخواست کنند که یکی در مقابل ساختمان خود نصب شود. فضاهای پارکینگ جلوی تجهیزات سرویس EV مخصوص خودروهایی است که به طور فعال شارژ می شوند. خودروهایی که شارژ نمی شوند را می توان با بلیط خریداری کرد.

  راه حل دیگر این است که شارژرهای برقی EV را در تیرهای چراغ خیابان بکشید. لس آنجلس در حال حاضر بیش از 430 دستگاه از آنها را در سطح شهر پراکنده کرده است و لندن بیش از 1300 چراغ چراغ را برای افزودن شارژ EV تبدیل کرده است. کانزاس سیتی نیز در حال آزمایش راه اندازی است و برنامه دارد 30 تا 60 را تا پایان سال نصب کند.

  دومین فرمانداری سراسر ایالت

  نیویورک آخرین ایالت است که غروب آفتاب را اعلام می کند تاریخ فروش خودروهای سوخت فسیلی جدید سپتامبر گذشته ، فرماندار گاوین نیوزوم (همچنین دموکرات) با صدور فرمان اجرایی ، هیئت منابع هوایی کالیفرنیا که بیشتر با نام CARB شناخته می شود را برای تدوین مقرراتی برای صدور آلایندگی صفر برای همه خودروهای سواری و کامیون های جدید تا سال 2035 مأمور کرد. اقتدار منحصر به فرد کالیفرنیا تحت قانون هوای پاک ، که به گلدن استیت این قدرت را می دهد که قوانین و مقررات را سختگیرانه تر از کد فدرال کند. ماساچوست سال گذشته به کالیفرنیا پیوست و تاریخ پایان آن را 2035 اعلام کرد. امسال با تاریخ غروب آفتاب 2030. این قانون از طریق قانونگذاری تصویب شد اما توسط فرماندار دموکرات جی اینسلی وتو شد ، زیرا نگران بود که زمان غروب آفتاب با اجرای هزینه استفاده از جاده مرتبط باشد. به گفته وی ، فرمان خودروهای بدون آلاینده بسیار مهمتر از آن است که با سایر ابتکارات گره بخورد.

  قانون نیویورک اولین قانونی است که توسط قانونگذار ایالتی تصویب شده و توسط فرماندار امضا شده است. با گذراندن فرایند قانونگذاری سنتی ، ممکن است الگویی برای سایر ایالت ها ایجاد شود.

خبرهای دیگر از ماشین ها