خبر

 • تک بورد - فولکس واگن تاریخی را برای عرضه ون الکتریکی ID Buzz یکپارچهسازی با سیستمعامل خود تعیین کرد

  فولکس واگن تاریخی را برای عرضه ون الکتریکی ID Buzz یکپارچهسازی با سیستمعامل خود تعیین کرد


  15 روز و 7 ساعت قبل

  Buzzes های خودمختار مجهز به هوش مصنوعی Argo در حال حاضر در برخی از شهرهای آلمان آزمایش می شوند.
  این هفته، مدیر عامل گروه فولکس واگن، هربرت دیس، تاریخی را برای عرضه آنچه که ممکن است مشتاقانه‌ترین مورد انتظار خودروهای برقی جدید فولکس واگن باشد، تعیین کرد. خودروی مفهومی ID Buzz به سبک رترو، زمانی که برای اولین بار در سال 2017 آن را دیدیم، بسیاری از جوراب‌ها را از بین برد و طبق فید توییتر دیس، اول

  افسانه در 03/09/22 بازمی گردد! p تهاجمی جذابیت دیزل گیت. فولکس‌واگن مجبور شده است به شدت به سمت الکتریکی‌سازی حرکت کند و از استراتژی اثبات‌شده‌اش برای ساخت سبک‌های مختلف خودروها از همان خانواده قطعات و طرح‌ها استفاده کند.

  اکثر این خودروها مانند ID.3 بسیار معمولی بوده‌اند. هاچ بک هایی که در اروپا شروع به ضخیم شدن روی زمین کرده اند یا کراس اوور ID.4 که در ذهن ایالات متحده طراحی شده است. سپس مفاهیم کمتر متعارف وجود دارد - سعی کنید مهندسان نتوانستند یک مورد تجاری برای ID Buggy بسازند.

  اما شما می توانید یک مورد قانع کننده برای یک ون برقی بسازید. برای طرفداران فولکس واگن Type 2 که ممکن است برخی از آنها با کانسپت های قبلی مانند Microbus در سال 2001، Bulli در سال 2011 و BUDD-e در سال 2016 مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشند. .

  به اروپایی ها نیز نسخه تجاری ون برقی ارائه خواهد شد.Enlarge / به اروپایی ها نیز نسخه تجاری ارائه خواهد شد. ون برقی فولکس واگن

  اما ID Buzz قطعاً برای تولید امسال در کارخانه خودروهای تجاری فولکس واگن در هانوفر آلمان ساخته می شود. و اگر به مونیخ یا هامبورگ سفر کنید، ممکن است Buzzes مستقلی را ببینید که در خیابان‌ها پرسه می‌زنند و داده‌های آزمایشی Argo AI و Moia را قبل از راه‌اندازی تجاری در شهر دوم در سال 2025 جمع‌آوری می‌کنند.

  مدل‌های آمریکایی به این شهر می‌رسند. 2023. از آنجایی که برد در بازار ما پادشاه تلقی می شود، ما به تازگی نسخه سواری با فاصله محوری بلندتر را دریافت می کنیم. علاقه مندان به Buzz اروپایی تنوع بیشتری خواهند داشت، از جمله یک نسخه با فاصله محوری کوتاه (و در نتیجه ظرفیت باتری کمتر)، و همچنین یک Buzz تجاری با پانل ها به جای پنجره های کناری.


  تگ ها:

  فولکس , واگن , تاریخی , عرضه , الکتریکی , buzz , یکپارچهسازی , سیستمعامل , تعیین


خبرهای دیگر از ماشین ها