خبر

 • تک بورد - فورد کنتاکی و تنسی را برای سرمایه گذاری 11.4 میلیارد دلاری برقی انتخاب کرده است

  فورد کنتاکی و تنسی را برای سرمایه گذاری 11.4 میلیارد دلاری برقی انتخاب کرده است
  25 روز قبل

  سه کارخانه تولید باتری و یک کارخانه کامیون سازی 11000 شغل جدید به این منطقه اضافه می کند.
  روز دوشنبه ، شرکت موتور فورد از سرمایه گذاری عظیم برای ساخت خودروهای برقی در کنتاکی و تنسی خبر داد. این شرکت به همراه شریک SK Innovation 11.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کند و حدود 11000 شغل جدید در منطقه ایجاد وانت های برقی سری F و بسته های باتری ایجاد می کند.

  جیم فارلی ، رئیس و مدیرعامل فورد گفت: "این لحظه ما - بزرگترین سرمایه گذاری ما تا کنون - برای کمک به ساختن آینده ای بهتر برای آمریکا است." "ما در حال حرکت برای ارائه خودروهای برقی پیشرفته برای بیشتر و نه تعداد اندک هستیم. این در مورد ایجاد مشاغل خوب است که از خانواده های آمریکایی حمایت می کند ، یک سیستم تولید فوق العاده کارآمد ، خنثی از کربن ، و یک تجارت رو به رشد که برای جوامع ، فروشندگان ارزش دارد. و سهامداران. "

  Blue Oval City در Staunton ، تنسی ، پردیس 5.6 میلیارد دلاری به مساحت 3600 هکتار (14.6 کیلومتر مربع) خواهد داشت که شامل کارخانه مونتاژ خودرو برای وانت های برقی و همچنین سرمایه گذاری مشترک BlueOvalSK است. کارخانه باتری شرکت ها می گویند این کار باعث ایجاد نزدیک به 6000 شغل جدید می شود و این نیروگاه به گونه ای طراحی شده است که پس از بهره برداری بدون کربن و بدون زباله دفن زباله باشد.

  در مرکز کنتاکی ، نزدیک گلندیل ، دو شرکت دو جفت باتری BlueOvalSK در محوطه ای به مساحت 1500 هکتار (6.1 کیلومتر مربع) کار می کند که بسته های باتری را برای فورد و لینکلن BEV تولید می کند. پردیس کنتاکی 5.8 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت و باید 5000 شغل به این منطقه اضافه کند.

  هر کارخانه تولید باتری BlueOvalSK باید بتواند سالانه 43 گیگاوات ساعت باتری تولید کند و فورد را با 129 گیگاوات ساعت تولید باتری داخلی تامین کند.

خبرهای دیگر از ماشین ها