خبر

 • تک بورد - فورد موستانگ ماخ- ای جی تی: این بار قدرت بیشتر به اندازه سرگرمی بیشتر است

  فورد موستانگ ماخ- ای جی تی: این بار قدرت بیشتر به اندازه سرگرمی بیشتر است
  11 روز و 13 ساعت قبل

  با لاستیک ها و ضربه های بهتر ، نسخه 64،900 دلاری Performance Edition است.
  SAUSALITO ، کالیفرنیا. و با این حال ، تقریباً دو سال پس از اولین بار که فاش شد ، برخی هنوز ناراحت هستند که فورد تصمیم گرفته است کراس اوور برقی جدید خود را موستانگ ماخ-ای بنامد. احتمالاً فایده ای نداشت که فورد در ابتدا توجه خود را به برد دورتر Mach-E معطوف کرد و نه خودرویی که همانند موستانگ به عنوان خودروی اسپرت مردم عمل

  فورد پروازهایی را به مقصد سانفرانسیسکو و شبی را در هتلی انجام داد تا بتوانیم Mustang Mach-E GT و Mustang Mach-E GT Performance Edition را سوار شویم. Ars محتوای سرمقاله پولی را نمی پذیرد.

  من کاملاً با این بحث دلسوز نیستم. هنگامی که ما یک Mach-E را در ماه فوریه آزمایش کردیم ، متوجه شدم که یک وسیله برقی مناسب است ، اما چندان سرگرم کننده نبود. استفاده از نام موستانگ برای استفاده از شناخت نام تجاری خوب است ، اما به شرطی که این نام را از هیچ معنی دیگری کم نکند. به هر حال ، موستانگ یک اسب وحشی است.

  خب ، فورد با ورود موستانگ ماچ-ای GT 59،900 دلاری آن را اصلاح کرده است. این مفهوم شبیه به اولین موستانگ GT در سال 1965 است. قدرت بیشتر ، لاستیک های بهتر و صندلی هایی که شما را در جای خود نگه می دارد ، بعلاوه برخی از تغییرات در ظاهر - فقط با ترک ماشین و قهوه آن را خراب نکنید.

  این نسخه Mach-E GT Performance Edition است. هدیه آن چرخ های 20 اینچی کراس پره است که در تایرهای تابستانی پیچیده شده اند. بزرگنمایی/This is a Mach-E GT Performance نسخه هدیه چرخ های 20 اینچی متقاطع پره است که در لاستیک های تابستانی پیچیده شده اند. جاناتان گیتلین

  برای شروع ، GT 0.4 اینچ (10 میلی متر) پایین تر از یک استاندارد Mach-E سوار می شود و از مدل جدید استفاده می کند لاستیک های تمام فصل کانتیننتال بر روی چرخ های 20 اینچی با پوشش هوایی. کالیپرهای ترمز قرمز جدید هستند ، همچنین یک لانه زنبوری مشکی رنگ در جلو که دارای لوگوی روشن Mach-E است. استایلیست های فورد پرده های هوای جلو را نیز بازنگری کرده اند و در پشت آن لوگوی GT به جای اسب Mach-E وجود دارد. طبق معمول ، مردم نظرات خود را در مورد طراحی ظاهر خواهند کرد. من فکر می کنم درمان بینی جدید در اینجا کاملاً م effectiveثر است.

  تبلیغات

  در قسمت داخلی صندلی های جلو جدید با تقویت جانبی بسیار بیشتری وجود دارد و تریم آلومینیومی طرح دار جدید ، همراه با پارچه های ذغالی ، Mach-E را می دهد کابین GT بسیار گران قیمت تر از قیمت آن است.

  Mach-E GT از سلولهای باتری مشابه سایر Mach-Es استفاده می کند و دارای ظرفیت قابل استفاده 88 کیلووات ساعت است. با این حال ، این پکیج دارای قطعات الکترونیکی قدرتمندی است تا بتواند حداکثر قدرت خروجی 480 اسب بخار (358 کیلو وات)-134 اسب بخار (100 کیلو وات) بیشتر از قدرتمندترین ماشین سابق Mach-E را ارائه دهد. گشتاور حتی بیشتر از 428 پوند فوت (580 نیوتن متر) به 600 پوند فوت (813 نیوتن متر) افزایش یافته است. قیمت اولیه " src = "https://techbord.com/picsbody/2110/6403-2.jpg" alt = "https://techbord.com فورد موستانگ ماخ- ای جی تی: این بار بیشتر به اندازه سرگرمی بیشتر است"> بزرگنمایی/فضای داخلی تاریک است ، اما احساس می کند مجلل است ، متناسب با قیمت اولیه $ 59،900 Mach-E GT. Ford

  این برای زمان 0-60 مایل در ساعت (0-98 کیلومتر در ساعت) فقط 3.8 ثانیه و برد EPA 270 مایل (434 کیلومتر) خوب است. این ارقام با نسخه اول آزمایش شده ما و Premium Mach-E چهارچرخ محرک با برد طولانی مطابقت دارد. (اگر می خواهید سفرهای خود را در Mach-E به حداکثر برسانید ، نسخه California 1 Route 1 را که دارای 305 مایل/490 کیلومتر است ، می خواهید.)

  با این حال ، این ورزش نیست. Mach-E GT شما می خواهید. در عوض ، Mach-E GT Performance Edition جایی است که عمل واقعی در آن انجام می شود ، اگرچه این گزینه 5000 دلار به قیمت درخواست شده اضافه می کند (اگرچه Mach-E هنوز واجد شرایط 7500 دلار اعتبار مالیاتی IRS 30D است).

  هر چند شما ارزش پول خود را دریافت می کنید. ترمزهای جلو بزرگتر ، رینگ های آلیاژی پهن تر و حتی صندلی های جلو بهتر وجود دارد. موتور جلو در مقایسه با Mach-E GT معمولی به گونه ای ارتقا یافته است که حداکثر گشتاور خروجی آن حتی بیشتر از 634 پوند فوت (860 نیوتن متر) است. این کمک می کند چند دهم از زمان 0-60 ، به 3.5 ثانیه کاهش یابد.

خبرهای دیگر از ماشین ها