خبر

 • تک بورد - شورولت تعویض باتری را در EV های فراخوان شده Bolt آغاز می کند

  شورولت تعویض باتری را در EV های فراخوان شده Bolt آغاز می کند
  7 روز و 14 ساعت قبل

  تعمیر نمایندگی حدود دو روز به طول می انجامد. متأسفانه برای خودروساز آمریکایی ، این اولین خودرویی است که پس از اعلام نقص در ساخت سلول های باتری لیتیوم یونی خودرو به عنوان علت آتش سوزی ، فراخوان گسترده ای را صادر کرد.

  اولین راه حل شورولت نرم افزاری بود که در نوامبر 2020 آغاز شد ، قبل از اینکه تولید معیوب به عنوان عامل اصلی شناخته شود. در حال حاضر ، این طرح نسبتاً ساده است ، اگر گران باشد: هر باتری Bolt EV را با یک باتری جدید جایگزین کنید ، با هزینه ای بیش از 1.8 میلیارد دلار.

  این جایگزینی ها اکنون آغاز شده است و شورولت با صاحبان آنها تماس گرفته است تا به آنها اجازه دهند بدانید چه اتفاقی می افتد.

  اولین خودروهای برقی Bolt که بسته های جدید دریافت می کنند ، آنهایی هستند که "در بازه های زمانی خاص ساخت" ساخته شده اند ، در حالی که شورولت معتقد است که نقص ها به صورت دسته ای جمع شده اند. مراحل تعویض "تقریباً دو روز" طول می کشد تا در نمایندگی تکمیل شود و بسته های جدید شامل هشت سال یا 100000 مایل ضمانت می شوند.

  علاوه بر این ، شورولت می گوید که در ماه نوامبر نرم افزار تشخیصی جدیدی را عرضه می کند. برای همه EV های EV و EV Bolt. با این کار سلول های BEV از نظر ناهنجاری هایی که می توانند نشان دهنده نقص باشند بررسی می شود و به شرکت کمک می کند تا خودروهایی را که نیاز به تعویض زودتر بسته دارند در اولویت قرار دهد.

  فهرست بندی توسط جاناتان گیتلین

خبرهای دیگر از ماشین ها