خبر

 • تک بورد - شورلت یک کراس اوور 30000 دلاری Equinox EV را برای سال 2023 آماده می کند

  شورلت یک کراس اوور 30000 دلاری Equinox EV را برای سال 2023 آماده می کند


  7 ماه قبل

  جزئیات کمیاب است، اما یک شورلت بلیزر الکتریکی نیز به آن ملحق خواهد شد.
  سرفصل اخبار شورولت در نمایشگاه CES امسال، سیلورادو EV، کامیونی بود که - حداقل در ابتدا - مقدار زیادی یون لیتیوم را حمل خواهد کرد، و یک برچسب قیمت شش رقمی که منعکس کننده آن است. وقتی همراه با خودروی بمب‌افکن هامر EV دیده می‌شود، به راحتی می‌توان این تصور را به دست آورد که برنامه‌ریزان محصول جنرال موتورز، اولین موج خودروهای ال

  اما پلت فرم باتری جنرال موتورز ماژولار است، و در حالی که می تواند بسته های عظیم 200 کیلووات ساعتی را در خود جای دهد تا به پیکاپ های دارای ظاهر بلوفی بُرد بالقوه 400 مایل بدهد، شما همچنین می توانید خودرویی را حول یک باتری شش ماژول با 50 کیلووات ساعت طراحی کنید. اگر بخواهم حدس بزنم، می‌توانم بگویم که این بسته‌ای است که در شورولت الکتریکی جدید دیگر پیدا خواهیم کرد - Equinox EV - که در پاییز 2023 به فروش می‌رسد.

  Equinox EV اشاره مختصری در سخنرانی اصلی جنرال موتورز در CES، و این شرکت در حال حاضر جزییات بیشتری در مورد کراس اوور به جز ورود پاییز 2023 و این واقعیت که قیمت این مدل از حدود 30000 دلار شروع می شود، به اشتراک نمی گذارد.

  باز هم حدس زدن، ممکن است Equinox EV از موتور Ultium Drive جدید 180 کیلووات (241 اسب بخار) جنرال موتورز استفاده خواهد کرد که محورهای جلو را هدایت می کند. خانواده موتورهای الکتریکی همچنین در نسخه قدرتمندتر 225 کیلووات (301 اسب بخار) برای دیفرانسیل جلو یا عقب، و همچنین 62 کیلووات (83 اسب بخار) برای کمک به تمام چرخ ها عرضه می شوند.

  در سال 2023 نیز باید شاهد معرفی یک شورلت بلیزر الکتریکی باشیم، اما این شرکت هیچ چیز دیگری در مورد آن نگفته است، از جمله اینکه چقدر ممکن است هزینه داشته باشد.


  تگ ها:

  شورلت , کراس , اوور , 30000 , دلاری , equinox , 2023 , آماده


  v 58
خبرهای دیگر از ماشین ها