خبر

 • تک بورد - سیستم کمک راننده بعدی GM در

  سیستم کمک راننده بعدی GM در "95 of موارد" بدون دست خواهد بود
  19 روز و 16 ساعت قبل

  این سیستم پیشرفته از لیدار ، دوربین و رادار استفاده می کند - و برای اولین بار در کادیلاک استفاده می شود.
  روز چهارشنبه و پنجشنبه ، جنرال موتورز برنامه سالهای آینده خود را برای سرمایه گذاران خود ارائه کرد. ماری بارا ، رئیس و مدیرعامل شرکت مری باررا ، توضیح داد که سرمایه گذاری جنرال موتورز در خودروهای برقی و فناوری رانندگی خودکار باعث شروع زودهنگام این شرکت شده است.

  جنرال موتورز فاش کرد که یک کامیون برقی جدید سیلورادو به طور رسمی در CES در سال 2022 رونمایی می شود و یک کراس اوور برقی شورلت 30 هزار دلار نیز در دست توسعه است. هر دوی این مدلها ، و همچنین موتورهای الکتریکی Buicks ، GMC ، Hummer EV و Cadillacs ، از خانواده جدید GM باتریهای Ultium و موتورهای Ultium Drive استفاده خواهند کرد. سیستم کمک راننده بدون دست Super Cruise ، اما این شرکت به زودی قصد دارد یک سیستم کمکی حتی بیشتر از دست راننده را نیز در دست بگیرد. GM می گوید Ultra Cruise ، در نهایت اجازه می دهد "در 95 درصد از همه سناریوهای رانندگی ، رانندگی بدون دست داشته باشید." طبق گفته این شرکت ، Ultra Cruise "در نهایت" در هر جاده آسفالته ای در ایالات متحده و کانادا کار می کند ، فقط در بزرگراه های با محدوده زمین و با دسترسی محدود کار می کند. با این حال ، در ابتدا ، این سرویس فقط در حدود 2 میلیون مایل (3.2 میلیون کیلومتر) جاده های آسفالته فعال می شود. به عنوان مثال ، Super Cruise در حدود 200،000 مایل (321،869 کیلومتر) جاده کار می کند.

  Ultra Cruise از ترکیبی از دوربین ها ، رادارها و لیدارها برای ایجاد نمای 360 درجه از جهان در سراسر جهان استفاده خواهد کرد. وسیله نقلیه. سنسور لیدار در پشت شیشه نصب می شود تا تمیز بماند. (دوربین نوری که امکان حفظ مسیر در خودروهای فعلی را فراهم می کند ، در پشت شیشه نیز یافت می شود.)

  "ما معتقدیم که ترکیب سنسورهای مختلف یا همجوشی سنسورها منجر به قوی ترین هندزفری می شود. داگ پارکس ، معاون اجرایی جنرال موتورز در توسعه محصول ، خرید و تامین زنجیره تامین GM گفت: سیستم کمک راننده برای مشتریان ما.

  جنرال موتورز می گوید که می تواند مسیرهای ناوبری ، از جمله سمت چپ و چرخش راست این خط بطور خودکار و در صورت درخواست خطوط را تغییر می دهد و به علائم راهنمایی و رانندگی و علائم راهنمایی و رانندگی واکنش نشان می دهد و از آنها اطاعت می کند. همچنین می تواند خود را در مسیرهای مسکونی پارک کند.

  Ultra Cruise در سال 2023 در یک کادیلاک که هنوز نامش مشخص نیست رونمایی می شود.

خبرهای دیگر از ماشین ها