خبر

 • تک بورد - سونی یک SUV الکتریکی را به نمایش می‌گذارد و می‌گوید این شرکت ممکن است شروع به فروش خودرو کند

  سونی یک SUV الکتریکی را به نمایش می‌گذارد و می‌گوید این شرکت ممکن است شروع به فروش خودرو کند


  22 روز و 18 ساعت قبل

  Vision-S 02 یک نسخه SUV از کانسپت سدانی است که در سال 2020 شاهد آن بودیم.
  در سال 2020، سونی با رونمایی از یک خودروی مفهومی الکتریکی در CES جهان را شگفت زده کرد. این خودرو که Vision-S نام دارد، برای نمایش فناوری از سراسر وسعت شرکت فناوری ژاپنی طراحی شده است. ژانویه 2021، CES به دلایل واضح کاملاً مجازی شد، اما این مانع از نمایش مجدد Vision-S توسط سونی نشد. این بار، ناوگانی از آنها بود، از جمله فی

  CES در سال 2022 بیشتر مجازی است—ممکن است افرادی در لاس وگاس روی زمین باشند، اما مطمئناً من یکی از آنها نیستم—و خودروی برقی سونی یک بار دیگر بازگشته است. و دوستی را به ارمغان آورده است: یک SUV به نام Vision-S 02. (این بدان معناست که این سدان با نام Vision-S 01 شناخته می شود.)

  The Vision-S 01 (راست) اولین بار بود. در CES در سال 2020 به <b>نمایش</b> گذاشته شد. از آن زمان، در آلمان، اتریش و ژاپن در حال توسعه است.Enlarge / The Vision-S 01 ( درست) اولین بار در CES در سال 2020 به نمایش گذاشته شد. از آن زمان، این خودرو در آلمان، اتریش و ژاپن در حال توسعه بوده است. Sony

  Vision-S 02 از همان پیشرانه EV مانند سدان استفاده می کند، که هنوز هم باید به معنای یک جفت باشد. موتورهای الکتریکی 200 کیلووات (268 اسب بخار)، یکی برای هر محور. با این حال، سونی به طور گسترده از دانش حسگر خود استفاده کرده است تا Vision-S 02 را با ترکیبی از لیدار و حسگرهای نوری CMOS با رزولوشن بالا و دامنه دینامیکی گسترده که نمای 360 درجه ای را به خودرو ارائه می دهد، استفاده کرده است. دنیای اطراف آن Vision-S از داده‌های حسگر ترکیبی برای اطلاع دادن به رانندگان در مورد محیط رانندگی خود استفاده می‌کند، آنها را از حضور وسایل نقلیه اضطراری و غیره آگاه می‌کند.

  برخی از این بازخوردها توسط بلندگوهای صندلی خودرو ارائه می‌شود. که سونی می گوید "یک میدان صوتی سه بعدی" ایجاد می کند. همچنین اشاره می‌کند که سیستم صوتی Vision-S با استریم «360 Reality Auto» سازگار است—تا فراموش نکنیم، سونی نیز صاحب یک تجارت موسیقی است.

  سونی بسیاری از فناوری‌های مصرف‌کننده خود را به سمت هدف قرار داده است. فضای داخلی Vision-S 02، و می توانید انتظار داشته باشید که این یک راه آسان برای مصرف محتوای صوتی و تصویری <b>سونی</b> باشد.Enlarge / Sony has thrown a lot of فناوری مصرف کننده آن در داخل Vision-S 02 است، و می توانید انتظار داشته باشید که این یک راه آسان برای مصرف محتوای صوتی و تصویری سونی باشد. سونی

  یک سرویس پخش ویدئوی دیجیتال نیز وجود دارد، به نام "Bravia Core for Vision" -S" که می تواند محتوا را به هر یک از نمایشگرهای سرگرمی در ماشین پخش کند. در جای دیگر کابین، حسگرهای زمان پرواز راننده و سرنشینان را کنترل می‌کنند و امکان کنترل ژست‌ها را فراهم می‌کنند.

  همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، همه چیز مجهز به 5G است که به سونی اجازه می‌دهد Vision را از راه دور هدایت کند. -S نمونه های اولیه در یک مسیر آزمایشی در آلمان از ژاپن.

  سال گذشته، ما به حضور Magna-Steyr در ارائه سونی اشاره کردیم. این شرکت طبق قرارداد برای سایر سازندگان OEM اتومبیل می‌سازد، و احتمالاً آن شریکی نیست که اگر مطلقاً قصد تولید یک خودروی مفهومی را نداشتید، به نمایش می‌گذارید.

  امسال، چای کمتر خوانده می‌شود. برگ مورد نیاز است. بعداً در سال 2022، سونی شرکت جدیدی به نام Sony Mobility را راه اندازی خواهد کرد که می گوید ورود به بازار خودروهای برقی را بررسی خواهد کرد.


  تگ ها:

  سونی , الکتریکی , نمایش , می‌گذارد , می‌گوید , شرکت , ممکن , شروع , فروش , خودرو


  v 10
خبرهای دیگر از ماشین ها