خبر

 • تک بورد - سوبارو اولین خودروی الکتریکی خود با نام Solterra SUV را به نمایش گذاشت

  سوبارو اولین خودروی الکتریکی خود با نام Solterra SUV را به نمایش گذاشت
  26 روز و 12 ساعت قبل

  سوبارو با تویوتا برای توسعه یک پلت فرم جدید EV شریک شده است.
  صبح پنجشنبه در توکیو، سوبارو از اولین خودروی باتری‌دار خود رونمایی کرد. این یک کراس اوور الکتریکی به نام Solterra است که با مشارکت تویوتا در کنار خودروی الکتریکی آینده این برند، bZ4x، توسعه یافته است.

  در قلب Solterra - یا به طور دقیق‌تر هسته آن - یک باتری کششی لیتیوم یونی 71.4 کیلووات ساعتی بین محورها و زیر کف محفظه سرنشین پیدا خواهید کرد. این موتور در هر دو نوع دیفرانسیل جلو و چهار چرخ متحرک طراحی شده است، با موتور سنکرون AC با قدرت 150 کیلووات (201 اسب بخار) که فقط چرخ های جلو را حرکت می دهد، یا یک جفت موتور 80 کیلوواتی (107 اسب بخار) که هر محور را تامین می کند. برای مجموع خروجی 160 کیلووات (214 اسب بخار).

  سوبارو می گوید که FWD Solterra برد 329 مایل (530 کیلومتر) و AWD Solterra حدود 285 مایل (460 کیلومتر) دارد. . با این حال، این تخمین‌های محدوده با استفاده از استاندارد تست WLTP ایجاد شده‌اند، که دقیقاً نشان‌دهنده سبک رانندگی کم‌مصرف مورد نیاز برای جاده‌های آمریکای شمالی نیست.

  وقتی زمان شارژ مجدد فرا رسید، Solterra می‌تواند شارژ سریع DC تا 150 کیلو وات؛ اگرچه سوبارو نگفته است که چقدر طول می کشد، تویوتا گفته است که bZ4x نزدیک به 80 درصد ظرف 30 دقیقه شارژ می شود.

خبرهای دیگر از ماشین ها