خبر

 • تک بورد - در جاده و خارج از جاده در فورد برونکو کاملاً جدید

  در جاده و خارج از جاده در فورد برونکو کاملاً جدید
  5 روز و 3 ساعت قبل

  پیکربندی ترکیبی گیج کننده ای وجود دارد ، اما همه احساس غیرقابل توقف می کنند.
  اوستین ، تگزاس - فورد در حال حاضر آماده است. در چند هفته گذشته ، این خودرو یک وانت 40،000 دلاری الکتریکی F-150 و یک وانت هیبریدی Maverick 20000 دلاری به بازار عرضه کرد و به نظر می رسد هر دو با داشتن ده ها هزار پیش سفارش هر یک از آنها فوراً بازدید می کنند. اما در ماه ژوئیه گذشته ، این شرکت یک SUV را خاموش کرد که ممکن

  فورد پروازهای خود را به آستین و دو شب اقامت در هتل ارائه داد تا بتوانیم برونكوی جدید را در Off-Rodeo رانندگی كنیم. ارس محتوای تحریریه پولی را نمی پذیرد.

  فورد برونکو اصلی در سال 1966 معرفی شد و مطمئناً باید یکی از اولین SUV های ارائه شده توسط هر خودروساز باشد. نام برونکو طی پنج نسل به تولید خود ادامه داد تا اینکه در سال 1996 بازنشسته شد ، از قضا به دلیل خستگی بازار از SUV های بزرگ. اما بدیهی است که بزرگ اکنون دوباره مد شده است ، و همه آن پیش سفارش ها حکمت تصمیم فورد برای تکرار نام پلاک معروف را نشان می دهند. ReadingFord در حال ساخت Broncos جدید است. جان برونکو فیلم مستند ایده آل خود را دارد.

  خالصان خوشحال خواهند شد اگر بدانند که برونکو جدید ، مانند اجداد خود ، با قاطعیت یک وسیله نقلیه بدنه باقی مانده است. این طرح بدون اینکه بیش از حد یکپارچه به نظر برسد به اصل برمی گردد و بسیار مدولار است. درها فقط با یک پیچ و یک اتصال الکتریکی جدا شده قابل جابجایی هستند و فورد کیف هایی را برای درب های جلو تهیه می کند که باعث خراشیده نشدن آنها می شود. درهای کیسه ای کاملاً در صندوق عقب قرار می گیرند تا مجبور نشوید آنها را کنار جاده یا دنباله بگذارید. (این کیف ها همچنین دارای گرافیکی هستند که نشان می دهد چگونه همه را با هم چیده و حتی یک کد QR وجود دارد که شما را به یک فیلم در مورد نحوه برداشتن درها هدایت می کند.) این توجه به جزئیات در مورد چیزهای کوچک در همه جا مشهود است ، نقاط و پورت 12 ولت و USB برای مواردی مانند دوربین ها ، چراغ ها و موارد دیگر.

  فضای داخلی Bronco به تریم بستگی دارد. آنهایی که گران تر هستند سیستم بزرگ سرگرمی و سرگرمی 12 اینچی Sync 4 را دریافت می کنند. Ford Cheaper Broncos با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ارائه می شود. جاناتان گیتلین فانتزی. کنترل های پنجره و آینه Ford روی کنسول مرکزی کار می کنند. صفحه چرخشی که در بالای تصویر مشاهده می کنید برای انتخاب G.O.A.T. حالت ها. جاناتان گیتلین صندلی های عقب کاملاً برای دو نفر است. فورد همچنین فضای بار زیادی وجود ندارد. شاخه تخلیه Jonathan Gitlin A. Jonathan Gitlin این مکانهای دیدنی دنباله دار در کاپوت نصب می شوند و همچنین به عنوان بندهای پایین دو برابر می شوند. جاناتان گیتلین مکان های جانبی برای وسایل جانبی مانند چراغ های نقطه ای یا دوربین وجود دارد. Jonathan Gitlin

  تبلیغات

  اگر قد کوتاهی دارید ، بالا رفتن از یک Bronco می تواند یک چالش باشد. دسته چنگ (که با پلاستیکی با چسب بالا پوشانده شده است) به جای اینکه روی سقف باشد ، جایی که انتظار دارید به کنار داشبورد متصل است. فضای داخلی با در نظر گرفتن کثیف شدن طراحی شده است: زهکشی های غیرفعال به وفور یافت می شوند ، و در مورد برخی از سطح تر و تمیز ، حتی اگر می خواهید همه چیز را بشویید ، می توانید حتی تخلیه بیشتری را از برق جدا کنید. از آنجایی که درها قابل جابجایی هستند ، کنسول مرکزی برای پنجره ها و آینه ها کنترل وجود دارد و خود آینه ها درست در جلوی ستون های A نصب شده اند. به من گفته شده است که این تنظیم باعث ایجاد کارهای اضافی برای ایجاد تعادل بین خواسته های رقابتی دید خوب بدون اضافه کردن کشش زیاد یا سر و صدای باد شده است.

خبرهای دیگر از ماشین ها