خبر

 • تک بورد - در اینجا نحوه ساخت لوتوس خودروهای اسپرت برقی سبک است

  در اینجا نحوه ساخت لوتوس خودروهای اسپرت برقی سبک است
  25 روز و 14 ساعت قبل

  شرکتی که در افزودن سبکی مشهور است ، این روش را برای برق رسانی به کار می گیرد.
  از بین تمام خودروسازانی که در حال تغییر از احتراق داخلی به پیشرانه هستند ، تعداد کمی از آنها علاقه ای به Lotus دارند. تا حدودی به این دلیل است که من اولین بار پس از کشف Lotus Seven تبدیل به یک راننده اتومبیل شدم. اما این به این دلیل است که وزن سبک همیشه ویژگی اصلی لوتوس بوده است ، و در حالی که وسایل نقلیه الکتریکی ت

  این امر تا همین اواخر اهمیت چندانی نداشت ، زیرا شرکت کوچک خودروهای اسپرت بریتانیایی منابع لازم را برای در نظر گرفتن تغییر به سیستم برقی نداشت. اما در سال 2017 لوتوس توسط جیلی ، همچنین مالک ولوو تازه احیا شده خریداری شد. همانطور که در راه جیلی است ، لوتوس سرمایه گذاری بسیار مورد نیاز را به دست آورد و قرار است در زمینه برق کار کند.

  در آوریل سال جاری ، لوتوس نشان داد که برنامه های آن در حال حاضر شامل چهار پلتفرم جدید است که سه مورد از آنها به طور کامل برقی این هفته با نگاهی اجمالی به طرز تفکر این شرکت در مورد خودروهای برقی ، به عنوان جزئیات مربوط به معماری خودروهای سبک انتخابی سبک آن (یا "Project LEVA" در Lotus-talk) منتشر شد. کلید زیر فریم عقب تازه توسعه یافته است که بسیار سبک تر از مدل Emira مجهز به V6 است (در ماه جولای به عنوان آخرین لوتوس با موتور احتراق داخلی رونمایی شد).

  زیر قاب عقب از قالب ساخته شده است. آلومینیوم ریخته گری شده و هوشمندانه بیش از یک نوع طرح پیشرانه را پشتیبانی می کند. رویکرد اسکیت بورد معمولی وجود دارد ، جایی که یک تخته بزرگ باتری کف خودرو را بین محورها پر می کند ، همانطور که در اساساً در هر EV باتری موجود در فروش امروز مشاهده می شود. لوتوس می گوید در این پیکربندی می تواند 2+2 با فاصله بین دو محور حداقل 104.3 اینچ (2650 میلی متر) ، با باتری 66.4 کیلووات ساعت ساعت و یا یک واحد موتور تک محرک با حداکثر توان 470 اسب بخار (350 کیلو وات) یا دو موتوره بسازد. واحد رانندگی با حداکثر 872 اسب بخار (650 کیلو وات).

  اسکیت برد همیشه جواب نمی دهد

  اما برای خودروهای اسپرت دو نفره ، طرح اسکیت بورد به طور کامل نیست ایده آل. در این برنامه ها ، ارتفاع سواری کمتر و ارتفاع کلی خودرو مهم است و بنابراین به جای قرار دادن کابین خلبان در بالای یک تخته بزرگ از باتری ها ، لوتوس از چیزی که به آن طرح "صندوق" می گویند استفاده می کند.

  در اینجا ، بسته باتری ، مانند موتور یکی از اتومبیل های فعلی لوتوس ، وسط نصب شده است. (این همان طرح پیشرانه ای است که پورشه برای کانسپت Mission R در نظر گرفت و همچنین توسط اکثر آن هایپرکارهای الکتریکی بدون برش با برچسب قیمت شماره تلفن استفاده می شود.) تبلیغات

  لوتوس می گوید که وسط باتری منجر به دو طرح بندی احتمالی می شود. برای کوچکترین و سبکترین خودروهای اسپرت برقی ، این بدان معناست که فاصله بین دو محور حداقل 97.2 اینچ (2470 میلی متر) است. فاصله بین دو محور Lotus Elise 90.6 اینچ (2300 میلی متر) است. این EV های کوچک یک بسته 66.4 کیلووات ساعتی را حمل می کنند و از یک واحد برقی تک تا 470 اسب بخار استفاده می کنند.

  برای خودروهای اسپرت بزرگتر دو نفره (فکر کنید Lotus Esprit به جای Lotus Elise) ، فاصله بین دو محور می تواند حداقل تا 104.3 اینچ گسترش یابد. این خودروها دارای واحد محرک دو موتوره و بسته باتری 99.6 کیلووات ساعت هستند. در کل ، با تمرکز بر عملکرد نهایی ، کارایی و ایمنی که از ابتدا در ساختار مهندسی شده است-برای مثال ، با استفاده از ساختار خودرو به عنوان محفظه باتری ، داشتن EDU یکپارچه ، حذف زیر چارچوب ها و بهینه سازی اجزای سیستم تعلیق چند پیوندی ، "ریچارد راکهام ، رئیس مفاهیم خودرو در Lotus و مهندس اصلی پروژه LEVA گفت.

  متأسفانه ، ما هنوز منتظر اولین خودروهای برقی سبک وزن Lotus هستیم ، که اینطور نیست. تا سال 2026. اما ممکن است معماری را خیلی زودتر ببینیم که سایر تولیدکنندگان از آن استفاده کنند - لوتوس آن را از طریق مشاوره مهندسی لوتوس به اشخاص ثالث ارائه می دهد.

  فهرست بندی تصاویر توسط خودروهای لوتوس

خبرهای دیگر از ماشین ها