خبر

 • تک بورد - در اینجا رانندگی با کندترین (اما سریع ترین) بوگاتی از گذشته تاکنون ارائه شده است

  در اینجا رانندگی با کندترین (اما سریع ترین) بوگاتی از گذشته تاکنون ارائه شده است
  27 روز و 15 ساعت قبل

  علی رغم اینکه در Nürburging مهارت زیادی داشتیم ، ما آن را در ساعت شلوغی کانکتیکات رانندگی کردیم.
  مطمئن نیستم که هیچ چیزی به اندازه کافی شما را برای رانندگی با بوگاتی مدرن آماده کند. اگر فکر کردن بیش از یک مگاوات نیرو در زیر پای راست شما به اندازه کافی دلهره آور نیست ، برچسب قیمت وجود دارد. بوگاتی Chiron Pur Sport که ما آزمایش کردیم 3 میلیون و 959 هزار دلار است. همه درایوهای تست پرس نیاز به حض

  خواندن بیشتر این همان چیزی است که رانندگی با بوگاتی شیرون در 305 مایل در ساعت را نشان می دهد در حقیقت ، ماشین آنقدر از چارچوب مرجع مرسوم خارج شده است که نوشتن درباره آن حتی از رانندگی حتی دلهره آورتر است ، این واقعیت مشهود است که هفته ها طول کشید تا من این واژه ها را به درستی تنظیم کنم.

  حداقل سرعت حداکثر 300 مایل در ساعت (405 کیلومتر در ساعت) برای نگرانی وجود ندارد. با حداکثر سرعت 218 مایل در ساعت (350 کیلومتر در ساعت) به این معنی است که Chiron Pur Sport کندترین اتومبیلی است که بوگاتی از زمان قیام (دوم) خود در سال 1998 ساخته است. از نظر حداکثر سرعت ، یعنی. زیرا این احتمالاً سریعترین اتومبیلی است که بوگاتی از لحاظ شتاب ساخته است و کمی Vmax را فدای شتاب وحشیانه تر می کند. بنابراین فشاری ایجاد نمی شود.

  شانزده سیلندر ، 1500 اسب بخار

  موتور فعلی انتخابی بوگاتی 8.0 لیتری ، چهار توربو W16 است - در واقع ، یک جفت 4.0L V8s مشترک میل لنگ مشترک. موتور 1500 اسب بخار (1.1 مگاوات) ، 1،180 پوند فوت (1600 نیوتن متر) محدودیت دور خود را افزایش داده است (از 6،700 به 6900 دور در دقیقه) و پاسخ گاز آن تیزتر شده است. فقط 20 درصد از گیربکس دو کلاچه منتقل می شود و نسبت دنده ها بسیار کوتاه تر است ، به طوری که 7 در Pur Sport تقریباً همان 6 در Chiron معمولی است ، اگر هر Chiron را می توان عادی نامید.

  سرعت آن چقدر است؟ از حالت سکون ، سرعت 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) را در 2.3 ثانیه طی می کنید ، که زمان کمتری از خواندن این جمله است. 124 مایل در ساعت (200 کیلومتر در ساعت) 5.5 ثانیه طول می کشد. دریچه گاز را حدود 12 ثانیه به حالت سنجاق نگه دارید تا به سرعت 186 مایل در ساعت (300 کیلومتر در ساعت) برسد ، با این فرض که جاده مناسبی دارید. ما جاده مناسبی نداریم ، اما وقتی لایتزینگر قبل از اعمال قدرت توقف ترمزهای عظیم (در عین حال سبک تر از حد معمول) ، کنترل پرتاب را روی بزرگراه رمپ نشان داد ، یک نگاه اجمالی به آن پاکت عملیاتی پیدا کردم. تبلیغات

  بله ، تسلا مدل S Plaid شتاب بیشتری نسبت به آن و با کسری از هزینه خواهد داشت. اگر تنها چارچوب مرجع شما اعداد مربوط به کرونومتر و برگه های زمان بندی دیگران باشد ، این احتمالاً کافی است که شما تسلا را برنده اعلام کنید. اما بیایید صادق باشیم - با توجه به اینکه صاحب متوسط ​​بوگاتی شما 50 اتومبیل دیگر دارد ، تقریباً مطمئناً یک یا دو تسلا دارند.

  علاوه بر این ، تجربه فوق العاده متفاوت است. بوگاتی بسیار مکانیکی تر و بسیار بلندتر است ، زیرا ناکارآمدی موتور احتراق داخلی آن باعث می شود تا بنزین زیادی به صدا درآید. و این یک اتومبیل ناکارآمد است و دارای 10 مایل بر ساعت (23.5 لیتر در 100 کیلومتر) است. بله ، این وحشتناک است ، بنابراین خیال خود را راحت کنید که فقط 60 Chiron Pur Sports ساخته می شود ، آنها زیاد رانندگی نخواهند کرد و خیلی زود ، رئیس جدید شرکت Mate Rimac راهی برای چسباندن برخی موتورهای الکتریکی در بعد بوگاتی.

  بعد از اینکه من به اندازه کافی مورد توجه قرار گرفتم ، جایی را پیدا کردیم که صندلی ها را جابجا کرده و عوض کردیم. اگر میانسال باشید آسان ترین ماشین برای سوار شدن نیست و هنگامی که به صندلی سطل می افتید ، می فهمید که تنظیماتی که می توانید انجام دهید محدود هستند و به صورت دستی کار می کنند. این یک Chiron است که قرار است در خانه با فراز و نشیب ها ، چپ ها و حقوق Nürburgring باشد نه در مسیرهای مستقیم Ehra-Lessien ، بنابراین موتورهای تنظیم برق احتمالاً به دلیل اضافه وزن اضافی قلمداد می شوند

  این هکتارهای فیبر کربن و آلکانتارا را توضیح می دهد. من مطمئن نیستم که مواد جیر مصنوعی به مراتب سبک تر از چرم باشد و حتی با وجود صرفه جویی در وزن Pur Sport ، وزن آن بیش از دو تن (2000 کیلوگرم) است. هنوز هم ، این ماده به روش پیش فرض صنعت تبدیل شده است و می گوید: "این یک ماده سریع است - آن را به پیست ببرید." متأسفانه ما آن را به پیست نبردیم ، فقط جاده های گرینویچ ، کانکتیکات بود.

  بوگاتی کارهای توسعه زیادی در Chiron Pur Sport در Nürburgring انجام داد. بزرگنمایی / بوگاتی کارهای توسعه زیادی در مورد Chiron Pur Sport در Nürburgring.Bugatti

  ​​همه چیز مخصوص بوگاتی است. اینجا چیزی از سطل آشغال گروه فولکس واگن نیست. فرمان شبیه چرخ های چند منظوره آئودی و پورشه است اما بلندگوها ظریف ترند. دستگیره های در دارای روکش مات است که در عکس ها به نظر می رسد پلاستیکی است اما در واقع از تیتانیوم آنودایز شده (و خراش پذیر است). تابلو از آلومینیوم ساخته شده است و تنها پلاستیکی که من متوجه شدم دکمه روشن / خاموش برای سیستم سرگرمی و سرگرمی است. (این کاملاً کم است و در صفحه نمایش در سمت راست سرعت 300 مایل در ساعت نشان داده می شود و نه ، هیچ CarPlay یا Android Auto وجود ندارد.)

  آینه دید عقب در مقایسه با تقریباً هر باریک است ماشین دیگری در جاده است ، اما هنوز هم ظاهراً دستگاهی دارد که خودش را کم می کند. نه اینکه بسیار مفید باشد - نمای پشت شما با باله بزرگ و بال عقب حتی بزرگتر به چهار ربع تقسیم می شود. آینه های جانبی کار بهتری انجام می دهند. آنها را تنظیم کنید ، بنابراین برای دیدن ورودی های جانبی زیاد به شیب سر نیاز دارد و باید تنظیم شوید. و با وجود تلاش بیشتر تهویه مطبوع ، سقف شیشه ای باعث گرم شدن اوضاع در اول ماه مه گرم شد.

  روی گاز ، سپس ساحل ضربه بزنید

  با رانندگی در داخل شهر ، به ندرت زیاد استفاده می کنید دریچه گاز فقط ریزترین ریزه کاری موتور کافی است تا شما را به سرعت 25 مایل در ساعت برساند ، سیستم انتقال قدرت بدون دردسر در اتوماتیک به 5 یا 6 تبدیل می شود. دریچه گاز را لمس می کنید ، سپس روی موج گشتاور ساحل می کنید ، بیش از حد هشدار به موانع یا خطرات احتمالی مانند رانندگان بی توجه و صورتحساب تعمیر به اندازه بالقوه شماره تلفن می دهید که در صورت وقوع بدترین حالت نتیجه می گیرد.

  فرمان به خصوص سنگین نیست ، اما هنگامی که با سرعت بسیار پایین مانور می دهید می توانید تفاوت مکانیکی را در محل کار احساس کنید (و آنها را بشنوید). این سواری در محکم ترین سمت شرکت است و فنرهایی که در جلو 65 درصد و در عقب 35 درصد نسبت به Chiron ساده دارای سفتی هستند. به گفته یاچین شاولبی ، رئیس توسعه شاسی بوگاتی ، دامپرهای سازگار از فلسفه تنظیم دیگری نیز استفاده می کنند. من باید حرف او را قبول کنم تبلیغات

  آنچه در تأخیر توربو در سال 202 اتفاق می افتد وجود دارد. واقعاً قابل مقایسه با معنای افراد مسن نیست که وقتی می گویند تأخیر توربو است. مثل دهه 1980 نیست. اما بعد از فشار دادن فشار خوب به گاز پدال گاز (مثلاً 25 درصد از مسیر پایین) برای دور شدن از گاز ، هنوز کوتاه ترین مکث وجود دارد. آیا این چنین است که موتور می تواند مقدار زیادی هوا را مکش کند یا توربین ها را بچرخاند - یا اگر پدال گاز فقط برای جلوگیری از برخورد یک میلیاردرها توسط میلیاردرها برنامه ریزی شده باشد - نمی دانم.

  < h3> خواندن بیشتر شایعه درست است: Rimac بوگاتی را با کمک پورشه تصاحب می کند اما وقتی شکافی باز می شود و شما به پدال یک فشار صحیح می دهید ، کسری از ثانیه قابل توجه است که خیلی اتفاق نمی افتد (که خیلی زیاد است) بر خلاف تجربه تمسخر آمیز بودن.) و سپس این اتفاق می افتد ، و خیلی سریع اتفاق می افتد ، حتی فقط با 25 درصد سفر دریچه گاز.

  حقیقت را گفتم ، فرصت انجام این کارها حتی مانورهای کوچکی زودگذر بود و همزمان با شروع ترافیک در اوج حمل و نقل شروع به کار کرد. بنابراین من راهی ندارم که بتوانم این حقیقت را ارائه دهم که لاستیک های ویژه Michelin Pilot Sport Cup 2 R ماشین را با 10 درصد کنترل جانبی بیشتر یا احساسی که هنگام تولید بال عقب ثابت (تمام 6.2 فوت / 1.9 متر از آن) ایجاد می کند ، فراهم می کنند. تمام نیروی رو به پایین آن با سرعت. عموماً این تجربه فقط ساحل بود و همیشه به این فکر می کرد که اتومبیلی که رانندگی می کردم چقدر گران است.

  ما در طول ساعت با Chiron Pur Sport هیچ هوایی نداشتیم. بزرگنمایی / در طول زمان خود هوا نگرفتیم ساعت با Chiron Pur Sport.Bugatti

  ​​هنگامی که تیتان صنعت خودرو ، فردیناند پیچ ​​اولین معیار عمل سوم بوگاتی را تعیین کرد ، وی اظهار داشت که رانندگی این ماشین باید به راحتی یک VW Golf باشد و باید توانایی آن را داشته باشد از 250 مایل در ساعت روند اطلاع رسانی نوربربرینگ Pur Sporting the Chiron ممکن است در این مورد سرعت بالایی را لغو کند ، اما من می توانم گزارش دهم که حتی این بوگاتی آماده آهنگ هنوز جعبه اول را بررسی می کند.

  تصویر لیست توسط Jonathan Gitlin

خبرهای دیگر از ماشین ها