خبر

 • تک بورد - دارندگان Polestar 2 می توانند عملکرد بیشتری را از طریق به روز رسانی OTA خریداری کنند

  دارندگان Polestar 2 می توانند عملکرد بیشتری را از طریق به روز رسانی OTA خریداری کنند


  1 ماه قبل

  بهینه‌سازی‌های ADAS و برنامه‌های شارژ یکی از جدیدترین پیشرفت‌ها در همه خودروها هستند.
  شاید الگوی تغییردهنده‌ترین عنصر وسایل نقلیه الکتریکی - به غیر از اینکه صاحبان آن‌ها می‌توانند هر روز صبح با خودرویی با باتری پر از خواب بیدار شوند - این راه است. خودروسازان در طول زمان از طریق به‌روزرسانی‌های هوایی (OTA) خودروها را بهبود می‌بخشند.

  Cynics ممکن است اشاره کند که این رویکرد از رویه صنعت فناوری برای انتشار یک "محصول حداقل قابل دوام" و سپس ارائه ویژگی‌های جدید در زمانی که آماده هستند به جای تکمیل همه چیز و سپس فروش محصول، وام گرفته شده است. اما زمانی که تسلا شروع به انجام آن کرد، این روش به اندازه کافی محبوب شد و اکنون در بازار خودروهای برقی انتظار می رود.

  به عنوان مثال، اوایل تابستان امسال، Polestar برد Polestar 2s دو موتوره خود را افزایش داد و EPA را افزایش داد. امتیاز از 233 مایل (375 کیلومتر) تا 249 مایل (400 کیلومتر). Polestar 2 اکنون می تواند باتری خود را نیز پیش شرط کند اگر شارژر را به عنوان مقصد ناوبری تنظیم کنید، و رادیو ماهواره ای Sirius XM از طریق یک به روز رسانی OTA اضافه شده است.

  در روز چهارشنبه، این شرکت اعلام کرد که آخرین به روز رسانی خود آغاز شده است. رول کردن اکنون، دارندگان Polestar 2 می‌توانند زمان‌های شارژ را برنامه‌ریزی کنند (مثلاً برای استفاده از نرخ ارزان‌تر برق). Polestar می‌گوید که عملکرد مجموعه سیستم‌های کمک راننده پیشرفته را نیز بهبود بخشیده است.

  در سراسر صنعت، به‌روزرسانی‌های OTA عمدتاً رایگان هستند - یا به اشتراک چندین ساله در هنگام خرید ماشین جدید وابسته هستند - اما برخی ارتقاء بیشتر شبیه محتوای قابل دانلود در یک بازی ویدیویی است. این مورد در مورد ارتقاء عملکرد Polestar برای Polestar 2 دو موتوره است که قدرت را بیش از 16 درصد به 355 کیلووات (476 اسب بخار) افزایش می دهد. باید منتظر بمانیم تا نزدیک‌تر به این ارتقاء برسد تا Polestar هزینه آن را به ما بگوید.


  تگ ها:

  دارندگان , polestar , توانند , عملکرد , بیشتری , طریق , رسانی , خریداری


خبرهای دیگر از ماشین ها