خبر

 • تک بورد - خودروهای برقی بیشتر، هیبریدی‌ها احتمالاً از استانداردهای بازنگری شده مصرف سوخت EPA پیروی می‌کنند

  خودروهای برقی بیشتر، هیبریدی‌ها احتمالاً از استانداردهای بازنگری شده مصرف سوخت EPA پیروی می‌کنند


  1 ماه قبل

  قوانین جدید EPA برای خودروهایی اعمال می شود که از سال مدل 2023 شروع می شود.
  آژانس حفاظت از محیط زیست امروز استانداردهای سخت گیرانه تری را در مصرف سوخت اعلام کرد که طبق آن وسایل نقلیه مسافربری باید 70 درصد مسافت بیشتری را با یک گالن بنزین طی کنند.

  دولت بایدن در اوایل سال جاری اعلام کرد که استانداردهای دوران ترامپ را که به دنبال افزایش میانگین مصرف سوخت ناوگان 1.5 درصدی در سال تا سال 2026 است، بازنگری خواهد کرد. 10 درصد سالانه در ناوگان خود. پنج سال بعد، صرفه‌جویی در مصرف سوخت در برچسب‌های مونرونی خودروی جدید به طور میانگین حدود 40 مایل بر گالن در مجموع خواهد بود که از حدود 25 مایل بر کیلوگرم امروز افزایش می‌یابد.

  ادامه مطلب

  مدیر بایدن می‌تواند محدودیت‌های انتشار گازهای گلخانه‌ای را بسیار کم تعیین کند. خودروهای گازسوز نمی توانند آنها را برآورده کنند. آژانس گفت که این اقدام باعث صرفه جویی بیش از 1000 دلاری برای مالکان خودرو و کامیون در طول عمر وسایل نقلیه آنها می شود و از 3.1 میلیارد تن آلودگی کربن تا سال 2050 جلوگیری می کند. حمل و نقل حدود یک سوم از انتشار کربن در ایالات متحده را تشکیل می دهد. . این قانون ظرف 60 روز اجرا می شود و برای سال های مدل 2023-2026 اعمال می شود.

  "ما علم را دنبال کردیم، به حرف های ذینفعان گوش دادیم، و استانداردهای قوی و دقیقی را تعیین می کنیم که به شدت آلودگی را که به مردم و سیاره ما آسیب می رساند کاهش می دهد - و در عین حال باعث صرفه جویی در هزینه خانواده ها می شود." مایکل ریگان، مدیر EPA در بیانیه‌ای گفت.

  این حرکت باید به خودروسازان کمک کند تا خودروهای هیبریدی و الکتریکی بیشتری عرضه کنند. کم کارآمدترین خودروی برقی، پورشه تایکان، از معادل 69 مایل بر گالن استفاده می کند، رقمی که احتمالاً محافظه کارانه است و کارآمدترین خودروهای هیبریدی می توانند در مجموع به حدود 60 مایل در کیلوگرم برسند. از سوی دیگر، خودروهای گازسوز بیش از 40 مایل بر گالن مشکل دارند.


  تگ ها:

  خودرو , برقی , بیشتر , هیبریدی‌ها , احتمالاً , استاندارد , بازنگری , مصرف , سوخت , پیروی


  v 10
خبرهای دیگر از ماشین ها