خبر

 • تک بورد - خودروهای الکتریکی سفارشی در SEMA 2021 شارژ می شوند

  خودروهای الکتریکی سفارشی در SEMA 2021 شارژ می شوند
  23 روز و 13 ساعت قبل

  همانطور که در نمایشگاه امسال مشخص شد، برق رسانی به بازارهای پس از فروش نیز می آید.
  لاس وگاس در حال حاضر میزبان بازدید سالانه خود توسط SEMA، نمایشگاه تجاری خودروهای پس از فروش است. هات میله ها و ماشین های سفارشی همیشه یک چیز SEMA بوده اند، اما این روزها هیچ تضمینی وجود ندارد که یک V8 قوی یا حتی سیلندر زیر کاپوت پیدا کنید. در گذشته، ما خودروهای نمایشی فورد و شورلت را پوشش داده‌ایم، اما امسال خودر

  فورد F-100 Eluminator را برای به نمایش گذاشتن موتورهای جعبه برقی مشتق شده از موستانگ ماخ-E ساخته است.Enlarge / فورد F-100 Eluminator را ساخته تا موستانگ Mach-E جدید خود را به نمایش بگذارد. موتورهای جعبه الکتریکی مشتق شده. فورد

  البته، سازندگان بزرگ OEM امسال SEMA را نادیده نگرفته اند. فورد هنوز در اولین دوره شیدایی موستانگ Mach-E است و بیضی آبی چندین ماشین Mach-E را به نمایشگاه آورد. یکی از آنها Mach-E GT با ظاهری تهاجمی است که پس از رسیدن به سرعت 200 مایل در ساعت (321 کیلومتر در ساعت) در Bonneville برای خیریه به حراج گذاشته می شود و دیگری به رنگ نارنجی روشن با سیستم تعلیق بادی پایین تر و یک قفسه شارژ دوچرخه برقی در پشت. .

  فورد موستانگ Mach-E GT قبلاً بد ظاهر نبود، اما در فرم مفهومی Shelby بسیار عالی به نظر می رسد.Enlarge / Ford Mustang Mach-E GT در حال حاضر بد ظاهر نبود، اما به نظر می رسد در فرم مفهومی Shelby بسیار عالی است. فورد

  اما چیزی که واقعاً توجه من را جلب کرد یک کانسپت Shelby Mustang Mach-E GT است که با رنگ‌های نمادین سفید-با-آبی-راه راه تکمیل شده است. مطمئن نیستم که سریعتر از Mach-E GT Performance Edition که اخیراً روزم را روشن کرده است، باشد، اما با بدنه فیبر کربنی آغشته به گرافن، حتی بهتر به نظر می رسد.

  Shelby Mach-E GT همچنین دارای دمپرهای مغناطیسی بازتنظیم شده است و به فنرهای فیبر کربنی مجهز شده است. و تایرهای پیرلی P Zero آن با مجموعه ای از لاستیک میشلین Pilot Sport EV تعویض شده است. فورد نمی‌گوید که آیا یک نسخه شلبی از Mach-E وجود خواهد داشت یا خیر، اما اگر وجود داشته باشد، امیدوارم فرصت رانندگی با آن را داشته باشم.

  نگاهی دقیق‌تر به جعبه برقی فورد پرفورمنس Eluminator با قیمت 3900 دلار. موتور.Enlarge / A closer at the 3900$ Ford Performance Eluminator electric crate motor.Ford

  با این حال، در واقع یک فورد الکتریکی دیگر بود که دیروز سرفصل اخبار را به خود اختصاص داد. فورد F-100 Eluminator زندگی خود را به عنوان یک پیکاپ F-100 در سال 1978 آغاز کرد، اما اکنون کاملاً الکتریکی است و با یک جفت موتور الکتریکی مشابهی که در موستانگ Mach-E GT خواهید یافت، کار می کند.

  تبلیغات

  > اگر به نظر چیزی است که در فورد 1978 خود می خواهید، پس من خبر خوبی دارم. فورد پرفورمنس این واحدهای محرک 281 اسب بخاری (210 کیلووات)، 317 پوند فوت (430 نیوتن متر) را به عنوان موتور جعبه به فروش خواهد رساند. آنها به بهترین وجه در برنامه های عرضی استفاده می شوند و با قیمت 3900 دلار به فروش می رسند.

  با توجه به تم مار، یک رودستر الکتریکی شلبی کبرا با 1500 پوند فوت (2034 نیوتن متر) چگونه صدا می کند. بالقوه وحشتناک؟ سوپرفورمنس مدتی است که شلبی کبرا (و دیتونا کوپه) را مجوز ساخت دارد، اما شاید این اولین باری باشد که بدون قلب V8 می‌سازد.

  تقریباً مانند کارول شلبی. در سال 1962 یک فورد V8 را به یک رودستر AC Ace پیوند زد، Superformance اکنون یک واحد محرک تسلا را برای به حرکت درآوردن چرخ‌های عقب پیوند زده است. اگر به نظر می رسد که گشتاور کافی برای شما وجود ندارد، پس بدانید که Superformance همچنین در حال ارزیابی یک نوع چهار چرخ متحرک با دو واحد محرک تسلا، یکی برای هر محور است.

  تقریباً سخت است که این ماهواره پلیموث را باور کنید. یک ماشین عضلانی 49 ساله است. SEMA/Craig Perronne برخی از باتری های 102 کیلووات ساعتی ماهواره در زیر کاپوت قرار دارند. SEMA/Craig Perronne لیتیوم یون بیشتری در صندوق عقب زندگی می کند. SEMA/Craig Perronne

  قدرت تسلا در ماهواره کوین اریکسون در سال 1972 پلیموث نیز در حال کار است. کوپه نقره‌ای براق بسیار به‌روزتر از آن چیزی است که در 49 سال گذشته آن تصور می‌شود، به نظر می‌رسد—احتمالاً نتیجه عملکرد جدید جلو و برخی از چرخ‌های آلیاژی مدرن است. تماس بگیرید، از طریق بسته های باتری 102 کیلووات ساعتی تسلا، که از طریق سیستم تهویه مطبوع ماهواره خنک می شوند، عرضه می شود. با اینقدر قدرت، تعجب آور نیست که این پلیموث می تواند در عرض چهار ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد، اما همچنین می تواند 250 مایل (402 کیلومتر) برد داشته باشد، که باعث می شود از حداقل چند خودروی الکتریکی جدید که اخیرا آزمایش کرده ایم، پا بلندتر داشته باشد. .

خبرهای دیگر از ماشین ها