خبر

 • تک بورد - جنرال موتورز به دنبال عرضه بعدی لیتیوم خود در کالیفرنیا است

  جنرال موتورز به دنبال عرضه بعدی لیتیوم خود در کالیفرنیا است
  17 روز و 17 ساعت قبل

  این خودروساز آمریکایی در حال استخراج حلقه بسته از دریای سالتون است.
  خودروسازان جهان هنگام انتقال دسته جمعی به ساخت وسایل نقلیه الکتریکی ، به لیتیوم کاهش دهنده فک نیاز دارند. لیتیوم دقیقاً نادر نیست ، اما تحلیلگران می گویند که صنعت معدن واقعاً برای سطح تقاضای آینده آماده نیست زیرا شرکت هایی مانند تسلا درصدد هستند سالانه ده ها هزار تن نمک لیتیوم را از مکان هایی مانند استرالیا و چین قفل کنند.

  روز جمعه ، جنرال موتورز اعلام كرد كه ممكن است مقداری از تأمین لیتیوم آن از نزدیكتر به خانه باشد. جنرال موتورز به منظور بهره برداری از نمکهای لیتیوم از دریای سالتون در کالیفرنیا و نامگذاری پروژه "آشپزخانه جهنم" در سرمایه گذاری و کنترل منابع حرارتی سرمایه گذاری خواهد کرد و با آنها همکاری خواهد کرد. به زودی این شرکت در آستانه راه اندازی مجموعه ای از EV جدید باتری است که با استفاده از یک سیستم عامل مشترک باتری ساخته شده است. این سلول ها که باتری های Ultium شناخته می شوند ، در اوهایو و در کارخانه سرمایه گذاری مشترک 2.3 میلیارد دلاری با LG Chem ساخته می شوند. جنرال موتورز قبلاً اعلام کرده بود که می خواهد تا آنجا که ممکن است مواد اولیه اولیه تولید خودروهای جدید خود را در داخل کشور تأمین کند. "تولید اتومبیل های قدرتمند ، مقرون به صرفه و مسافت پیموده شده با مسافت پیموده شده بالا و در عین حال به کاهش تأثیرات زیست محیطی و آوردن لیتیوم کم هزینه به بازار به طور کلی کمک می کند."

  پروژه CTR's Hell's Kitchen نمک های لیتیوم را از آب نمک زمین گرمایی در دریای سالتون استخراج می کند. با استفاده از گرما از آب نمک برای تأمین انرژی پردازش ، امیدوار است که در سال 2023 15000 تن کربنات لیتیوم و 49.9 کیلووات انرژی تولید کند.

خبرهای دیگر از ماشین ها