خبر

 • تک بورد - تویوتا RAV4 Prime یک شاسی بلند هیبریدی پلاگین دلپذیر است

  تویوتا RAV4 Prime یک شاسی بلند هیبریدی پلاگین دلپذیر است
  24 روز و 15 ساعت قبل

  این خودرو حدود 40 مایل برد فقط الکتریکی دارد و در حالت هیبریدی راندمان بالایی دارد.
  نمی‌گویم که تویوتا کراس اوور را اختراع کرده است. اما در سال 1994، این شرکت اولین RAV4 را معرفی کرد، یک SUV با چهار چرخ متحرک با قابلیت آفرود - در عین حال که بر روی شاسی یکپارچه ساخته شده بود، درست مانند کرولا. و استایل جسورانه و عملکرد مناسب در جاده آن باعث محبوبیت این بخش خودروی جدید شد.

  در سال‌های پس از آن، RAV4 رشد کرده است. RAV4 امروزی بسیار بزرگتر از مدل اصلی دو در دهه 90 است و اکنون محبوب ترین پیشنهاد تویوتا است. در اینجا در ایالات متحده، RAV4 در سال جاری ده ها هزار دستگاه از کمری و کرولا – و همچنین کل برند لکسوس – پیشی گرفته است.

  همین محبوبیت به همین دلیل است که زمان بسیار زیادی را صرف کرده است. برای ترتیب دادن این بررسی زمانی که تویوتا اعلام کرد که نسخه هیبریدی پلاگین پرفروش خود را تولید می کند، تقاضا به حدی زیاد بود که این شرکت به جای رسانه ها، خودروها را به دست مشتریان خود در اولویت قرار داد.

  پیشرانه هیبریدی پلاگین هیبریدی بر پایه تجربه طولانی تویوتا در ساخت هیبریدی های موازی است، و در زیر کاپوت راو4 پرایم، همان موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر چرخه اتکینسون را در راو4 هیبریدی خواهید یافت، البته با نقشه برداری موتورهای مختلف برای این برنامه جدید. . این موتور 177 اسب بخار (132 کیلووات) و 165 پوند فوت (224 نیوتن متر) تولید می کند و چرخ های جلو را همراه با یک جفت موتور سنکرون آهنربای دائمی RAV4 Prime به حرکت در می آورد.

  تبلیغات وقتی RAV4 برای اولین بار ظاهر شد. در سال 1994، استایل جسورانه آن توجه عموم را به خود جلب کرد. در سال های اخیر، a href=Enlarge / زمانی که RAV4 برای اولین بار در سال 1994 ظاهر شد، استایل جسورانه آن توجه عموم را به خود جلب کرد. . در سال‌های اخیر، طراحی بسیار خسته‌کننده شده است، اما این نسل اخیر کمی به ظاهر خود اطمینان بیشتری دارد. تویوتا

  در مجموع سه موتور الکتریکی وجود دارد. این جفت در اکسل جلو با هم کار می کنند تا 179 اسب بخار (134 کیلووات) و 199 پوند فوت (270 نیوتن متر) تولید کنند و موتور سوم در صورت نیاز محور عقب را با حداکثر قدرت 53 اسب بخار (40 کیلووات) و 89 پوند حرکت می کند. - فوت (121 نیوتن متر).

  طبق معمول، مجموع خروجی ترکیبی پیشرانه هیبریدی به سادگی جمع کردن همه اعداد نیست. به عنوان مثال، موتور بنزینی و موتورهای الکتریکی به طور همزمان به اوج خروجی نمی‌رسند، و محدودیتی برای مقدار قدرتی که باتری کششی لیتیوم یونی 18.1 کیلووات ساعتی می‌تواند تامین کند وجود دارد. قدرت خالص هنوز هم 302 اسب بخار (225 کیلووات) بسیار قابل احترام است، که راو4 پرایم را به قوی ترین و پرشتاب ترین راو4 تبدیل می کند (0-60 مایل در ساعت حدود 5.7 ثانیه طول می کشد، که تقریباً به سرعت سوبارو WRX اواسط دهه 2000 است. ).

  اگر در مسابقات نیمکت نشینی هستید، این یک آمار مفید است، اما خرید یک RAV4 Prime به دلیل اینکه سریعترین RAV4 است، نکته مهمی را از دست داده است. این یک پلاگین هیبریدی است، بنابراین آمار واقعاً حیاتی مربوط به راندمان سوخت و محدوده شارژ آن است.

خبرهای دیگر از ماشین ها