خبر

 • تک بورد - تویوتا 3.4 میلیارد دلار برای باتری خودروهای برقی آمریکایی اختصاص داده است

  تویوتا 3.4 میلیارد دلار برای باتری خودروهای برقی آمریکایی اختصاص داده است
  20 روز و 12 ساعت قبل

  کارخانه آمریکای شمالی بخشی از یک طرح برق رسانی به ارزش 13.5 میلیارد دلار است.
  بیشتر خواندن بعد از نادیده گرفتن خودروهای برقی برای مدت طولانی ، تویوتا 13.6 میلیارد دلار در باتری سرمایه گذاری می کند. در سال 2025 ، تویوتا یک کارخانه جدید تولید باتری در آمریکای شمالی را به عنوان بخشی از استراتژی برق رسانی خودروساز افتتاح می کند. به این شرکت صبح دوشنبه این خبر را اعلام کرد و اعلام کرد که از 3.4 می

  "تد اوگاوا" ، مدیرعامل تویوتا موتور آمریکای شمالی گفت: "این سرمایه گذاری به خودروهای برقی مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان آمریکایی کمک می کند ، میزان انتشار کربن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و مهمتر از آن ، مشاغل بیشتری را در آمریکا ایجاد می کند."

  تویوتا پیشرو در زمینه خودروهای برقی بود و از زمان معرفی اولین Prius در سال 1997 ، بیش از 18.7 میلیون دستگاه هیبرید فروخته است. و تنها اولین BEV مدرن خود-یک کراس اوور با اندازه RAV4 به نام bZ4x-را در اواسط سال 2022 منتشر می کند.

  مانند اعلامیه مشابه امروز استلانتیس ، باید مدتی منتظر بمانیم تا دقیقاً بدانیم کجا تویوتا قصد دارد این کارخانه تولید باتری جدید را بسازد. تویوتا هنوز میزان تولید مورد انتظار نیروگاه باتری را به اشتراک نمی گذارد ، اما می گوید سرمایه گذاری مشترک با تویوتا تسوشو 1.3 میلیارد دلار از سال 2031 هزینه خواهد داشت و 1750 شغل جدید ایجاد می کند.

خبرهای دیگر از ماشین ها