خبر

 • تک بورد - تسلا سه ماهه خوبی دارد و بیش از 200000 خودروی الکترونیکی ارائه می دهد

  تسلا سه ماهه خوبی دارد و بیش از 200000 خودروی الکترونیکی ارائه می دهد
  2 روز و 17 ساعت قبل

  تسلا می گوید در زمینه چالش های تأمین انرژی کار برجسته ای انجام داده است.
  تسلا روز پنجشنبه اعلام کرد که از آوریل تا ژوئن سال جاری 201،250 خودروی الکتریکی به مشتریان تحویل داده است. طی سه ماه گذشته ، این شرکت در مجموع 206،421 خودروی الکترونیکی ساخت. در بیانیه ای کوتاه ، این شرکت نوشت که "تیم های آن کار برجسته ای را انجام داده اند که از طریق زنجیره تأمین جهانی و چالش های لجستیکی حرکت کرده اند."

  تقریباً همه این تسلا ها مدل های 3 یا Y بودند ، این واقعیت را نشان می دهد که خریداران منتظر تازه سازی مدل های بزرگتر ، سریعتر و گران قیمت S و X هستند. اما این یک فصل عالی برای خودروساز آمریکایی بود ، شماره های Q1 2021 که قبلاً چشمگیر بودند را شکست دهد.

  طی چند روز گذشته سایر خودروسازان دارای خودروهای جدید نیز تعداد فروش خود را منتشر کرده اند. به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرند ، آنها برای طرفداران EV دلگرم کننده هستند. به عنوان مثال ، پورشه در سال جاری 5367 تایکان تحویل داده است که در واقع فروش 911 را با 259 اتومبیل بیشتر کرده است. فورد در نیمه اول سال 12،975 موستانگ Mach-Es فروخت و Mach-E با 225 ماشین موستانگ های دو در را شکست داد. و VW از ژانویه تا ژوئن 6،230 ID.4 را تحویل داده است ، که قطعاً یک شروع است. بزرگنمایی کنید ، و مقیاس مزیت EV تسلا به وضوح قابل مشاهده است.

  تسلا نتایج مالی خود را برای سه ماهه در پایان ماه ژوئیه اعلام خواهد کرد.

خبرهای دیگر از ماشین ها