خبر

 • تک بورد - تسلا رانندگان را آزمایش می کند تا به آنها در نظارت بر خلبان خودکار آزمایشی اعتماد کنند

  تسلا رانندگان را آزمایش می کند تا به آنها در نظارت بر خلبان خودکار آزمایشی اعتماد کنند
  21 روز و 11 ساعت قبل

  آزمایشکنندگان بتا در حال حاضر نتایج نگران کننده ای را با نرم افزار جدید گزارش می دهند.
  در آخر هفته ، تسلا دسترسی به آخرین نسخه از ویژگی رانندگی خودکار بسیار بحث برانگیز شرکت 10.000 دلاری را افزایش داد. همانطور که در تسلا وجود دارد ، مدیرعامل ایلان ماسک در توییتر این خبر را اعلام کرد و گفت که مالکان می توانند درخواست دسترسی به نسخه بتا را از شنبه آغاز کنند. با این حال ، ماسک خاطرنشان کرد که "F

  در حال حاضر ، دسترسی به آخرین نسخه نرم افزار به هیچ وجه مطمئن نیست. در عوض ، رانندگان باید با رانندگی خود توسط تسلا به مدت هفت روز نظارت کنند. اگر آنها رانندگان ایمن تلقی شوند ، می توانند به نرم افزار آزمایشی دسترسی داشته باشند. در مقابل ، شرکت های اتومبیل سازی خودکار مانند Argo AI رانندگان آزمایشی خود را تحت آموزش های گسترده ای قرار داده اند تا اطمینان حاصل شود که آنها می توانند با خیال راحت بر سیستم های رانندگی خودکار آزمایشی نظارت کنند ، در حالی که در جاده های عمومی آزمایش می شوند ، که کاملاً متفاوت از رانندگی ایمن است. خودرو به صورت دستی.

  ترمزگیری بهتر نیست

  تسلا می گوید که پنج عامل بر امنیت رانندگی شما تأثیر می گذارد یا خیر و سپس وظیفه نظارت بر سیستم رانندگی خودکار ناتمام را بر عهده دارد. در حال حاضر توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها در مورد تصادف دوازده مورد تصادف با خودروهای اضطراری پارک شده ، از جمله یک مورد فوتی ، مورد بررسی قرار می گیرد.

  به طور خاص ، تسلا از ماهیت متصل خودروها و محصول بیمه ای خود استفاده می کند. این شامل ردیابی تعداد هشدارهای برخورد رو به جلو در هر 1000 مایل ، رویدادهای ترمز سخت (بالای 0.3 گرم) ، هرگونه چرخش تهاجمی (بالای 0.4 گرم) ، این که آیا راننده سایر وسایل نقلیه را با دقت (در عرض 1 ثانیه) دنبال می کند ، و هرگونه خاموش شدن اجباری خلبان خودکار به سپس تسلا از این اطلاعات و داده های عملیاتی برای محاسبه فرکانس تصادف پیش بینی شده استفاده می کند و این عدد به نوبه خود تبدیل می شود تا از 0-100 نمره ایمنی به دست آورد.

  تبلیغات

  نیازی به گفتن نیست که واکنش های این طرح دارای کاملاً مثبت نبوده است هفته گذشته ، مقامات سانفرانسیسکو ، که شاید بیشترین غلظت تسلا را روی زمین داشته باشد ، نگرانی خود را در مورد خودروهای بیشتری که FSD 10.1 را در خیابان های خود آزمایش می کنند ، مطرح کردند. نهادهای نظارتی کالیفرنیا همچنین در حال بررسی این موضوع هستند که آیا ادعای تسلا مبنی بر "رانندگی کامل خود" فریبنده است.

  اگر گزارش های اولیه صاحبان تسلا مورد توجه باشد ، این نگرانی ها کاملاً منطقی است. استفن پالوتا پادکستر ویدئوهایی را در توییتر منتشر کرده است که رفتار ماشین خود را با جدیدترین ساخته نشان می دهد. یکی نشان می دهد که از خط دو زرد عبور می کند و به ترافیک روبرو می رسد ، دیگران از ترمزهای خیالی و حتی عدم سرعت بخشیدن به عابران پیاده روی شکایت می کنند.

  شاید گزارشات یک سرمایه گذار به نام گری بلک نگران کننده تر باشد. که توییت هایش نشان می داد با "روشن کردن چراغ های زرد" می تواند نمره ایمنی خود را از 91 به 95 برساند ، "برای دوچرخه سواری که در تقاطع از خط قرمز عبور می کند ترمز نکند" و "از طریق علائم توقف عبور کند." ما از تسلا برای اظهارنظر در مورد این حساب ها درخواست می کنیم ، اما این شرکت دفتر مطبوعاتی خود را در اواخر سال 2020 منحل کرد ، بنابراین کسی نیست که بخواهد.

  بنابراین ، همانطور که گروهبان استرهاوس در Hill Street Blues می گفت ، " بیایید در آنجا مراقب باشیم. "

خبرهای دیگر از ماشین ها