خبر

 • تک بورد - بی ام و X5 xDrive45e 2021 - یک باتری بزرگ محدوده مفیدی به این هیبرید می دهد

  بی ام و X5 xDrive45e 2021 - یک باتری بزرگ محدوده مفیدی به این هیبرید می دهد
  27 روز و 6 ساعت قبل

  بی ام و ظرفیت باتری را در مقایسه با مدل قدیمی دو برابر کرده است. از آن زمان ، خودروساز آلمانی مدل X5 را با نام X5 xDrive45e جایگزین X5 کرد. این برند به شکل برجسته موتور شش سیلندر خطی زیر کاپوت خود بازگشته و باتری کششی را دو برابر کرده است ، و محدوده تنها الکتریکی SUV را افزایش می دهد.

  از نظر ظاهر ، X5 xDrive45e شبیه خواهر و برادر غیر ترکیبی خود است. این یک وسیله نقلیه بزرگ است که در جاده به نظر می رسد بلند است. من فکر می کنم فاقد زیبایی X5 اصلی است ، اما اینترنت از قبل به اندازه کافی ظاهر بی ام و را در نظر گرفته است و نیازی به یکی دیگر از من ندارد.

  در داخل ، تمام موادی که روی آن می نشینید یا لمس می کنید کیفیت بالایی دارد و صندلی راننده دید رو به جلو و عقب خوبی دارد. با این حال ، من کمی احساس کردم که روی ماشین نشسته ام (روی صندلی پر از صندلی) و نه در آن. جلوتر از راننده یک فرمان چند منظوره با لبه ضخیم و یک نمایشگر اصلی دستگاه 12.3 اینچی دیجیتال وجود دارد.

  سیستم اطلاعات سرگرمی iDrive بی ام و در حال حاضر در نسل هفتم خود قرار دارد و از طریق یک صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی در اینجا ظاهر می شود. همچنین می توانید با چرخان روی کنسول وسط کنترل کنید. این سیستم اکنون از Apple CarPlay و Android Auto بی سیم پشتیبانی می کند و خیر ، دیگر هیچ هزینه اشتراک دریافت نمی شود. تبلیغات

  افزودن دو سیلندر اضافی و یک لیتر دیگر ظرفیت موتور ، افزایش قدرت و گشتاور خروجی قابل توجهی را به همراه دارد. توربوشارژ 3.0 لیتر مستقیم-شش در حال حاضر 282 اسب بخار (210 کیلووات) و 331 پوند فوت (449 نیوتن متر) تولید می کند و بی ام و از مجموع خروجی 389 اسب بخار (290 کیلو وات) و 443 پوند فوت (601 نیوتن متر) برای این هیبرید خبر می دهد. پیشرانه-واحد ژنراتور موتور الکتریکی همان 111 اسب بخار (83 کیلو وات) ، 77 پوند فوت (104 نیوتن متر) را در مدل قدیمی ارائه می دهد.

  افزایش گشتاور و قدرت منجر به 0-60 سریعتر می شود. زمان مایل در ساعت - اکنون 5.3 ثانیه - و افزایش ظرفیت بکسل 7،200 پوند (3،266 کیلوگرم) ، به شرط داشتن اختیاری تریلر.

  باتری بزرگ

  افزودن یک دستگاه بزرگتر باتری ممکن است به روز رسانی قابل توجهی باشد ، حداقل در مورد رانندگی روزانه. این بسته در حال حاضر دارای ظرفیت ناخالص 24 کیلووات ساعت با 17 کیلو وات ساعت قابل استفاده است. با استفاده از باتری و موتور الکتریکی ، X5 xDrive45e دارای برد 50 مایل (50 کیلومتر) EPA است ، که آن را با سایر هیبریدهای پلاگین با اندازه و قیمت مشابه بسیار رقابت می کند. X5 xDrive45e همچنین اکنون می تواند کمی سریعتر در حالت برق کار کند-84 مایل در ساعت (135 کیلومتر در ساعت) به جای 75 مایل در ساعت (120 کیلومتر در ساعت).

  در عمل ، EPA برقی برآورد برد کمی خوش بینانه است ، اما تا زمانی که در حالت الکتریکی به آرامی X5 xDrive45e رانندگی کنید ، 40 مایل (40 کیلومتر) منطقی به نظر می رسد. اگر اکثر سفرهای شما کوتاه هستند ، ممکن است چند روز بین شارژها فاصله داشته باشید و هنوز به ندرت صدای موتور احتراق داخلی را بشنوید تا زمانی که خودرو را در حالت الکتریکی یا هیبریدی نگه دارید. ممکن است خروجی موتور الکتریکی روی کاغذ اندکی به نظر برسد ، اما در عمل ، کافی است که این SUV را در کنار سایر ترافیک ها سریع حرکت دهد-این یک یادآوری دیگر از مزایای موتورهای الکتریکی و تحویل گشتاور نزدیک آنها است. تبلیغات

  هنگامی که نیاز به اتصال مجدد دارید ، برای انتظار آماده باشید. حداکثر قدرت X5 xDrive45e هنگام اتصال به شارژر سطح 2 (240 ولت ، AC) 3.7 کیلو وات است ، حتی اگر شارژر به خودی خود توان خروجی بیشتری داشته باشد. کمی بیشتر از پنج ساعت زمان نیاز دارید تا بسته باتری را به 100 درصد بازگردانید. اگر هر شب ماشین را به خانه وصل می کنید ، واقعاً مشکلی ایجاد نمی شود ، اما این بدان معناست که اگر قصد دارید در مغازه خواربارفروشی شارژ کنید ، باید مدت زمان زیادی را صرف خرید کنید.

  حالت های مختلف

  در حالت ترکیبی ، مغز کامپیوتر X5 xDrive45e نحوه و زمان ترکیب موتور الکتریکی و موتور را تعیین می کند. در این حالت ، X5 با سرعت 109 کیلومتر در ساعت تنها با موتور الکتریکی حرکت می کند. همچنین در این حالت (و باتری با مقداری شارژ باقی مانده در آن) ، BMW کاملاً کارآمد است. EPA به صورت ترکیبی 50 mpg (4.7 لیتر/100 کیلومتر) به آن امتیاز می دهد. این میزان در مقایسه با مدل هیبرید X5 قدیمی 6 مگاپیکسل کاهش یافته است ، اما مدل 2021 تقریباً 400 پوند بیشتر وزن دارد و 5672 پوند (2.573 کیلوگرم) وزن دارد و موتور آن 40 درصد قوی تر است. بنابراین این کاهش تعجب آور نیست. اگر شارژ باتری شما به طور کامل تمام شود ، در مجموع 20 مگاپیکسل (11.6 لیتر/100 کیلومتر) همه چیز تشنه تر می شود.

  سرانجام ، حالت اسپرت موتور بنزینی را به طور مداوم در حالت فعال نگه می دارد و موتور در حین رانندگی باتری را شارژ می کند. (این ویژگی همچنین موارد معمول ورزش Sport را انجام می دهد ، مانند پاسخ دادن به دریچه گاز ، افزایش وزن فرمان ، سخت شدن سیستم تعلیق بادی و غیره.) X5 xDrive45e X5 M را در جاده پیچ خورده یا در مسیر دچار مشکل نمی کند ، اما همانطور که در بررسی دومی اشاره کردیم ، هیبرید بهتر سوار می شود و هزینه کمتری دارد.

  در واقع ، از آنجا که واجد شرایط دریافت 7500 دلار اعتبار کامل IRS پلاگین مالیات خودرو (که بر اساس ظرفیت باتری است) است. ، 65،400 دلار X5 xDrive45e معمولاً ارزان تر از X5 xDrive40i غیر ترکیبی است. به نظر می رسد با صرفه جویی در مصرف سوخت بسیار بهتر و هزینه های کمتر نگهداری از یک افزونه و از نظر ارزش ، plug-in X5 انتخاب محدوده X5 است.

  لیست تصویر توسط BMW

خبرهای دیگر از ماشین ها