خبر

 • تک بورد - بی ام و i3 را ترک می کند ، اتومبیلی که می توانست آینده ای برقی درخشان داشته باشد

  بی ام و i3 را ترک می کند ، اتومبیلی که می توانست آینده ای برقی درخشان داشته باشد
  15 روز و 13 ساعت قبل

  i3 BMW i3 استثنایی ، خسته کننده و خیلی زودتر از زمان خود بود.
  BMW i3 به انتهای خط رسیده است. دو هفته پیش ، BMW تأیید کرد که این آخرین ماه است که این شرکت خودروی الکتریکی دمدمی مزاج و غالباً سوtood تفاهم را برای مشتریان آمریکایی می سازد. با این کار ، این خودروساز تصدیق کرد که مدت هاست بسیاری از صاحبان EV ، علاقه مندان و ناظران بر این باورند: این شرکت ، که زمانی به عنوان رهبر الکتریسیته مورد ست

  بیشتر بخوانید بررسی BMW i3: یک ماشین شهری برای آینده من این را سبک یا بدون تجربه نمی گویم - من نزدیک به پنج سال یک BMW i3 2014 داشتم. این اولین وسیله نقلیه الکتریکی من بود و من آن را دوست داشتم. گاهی آرزو می کنم کاش آن را نفروخته بودم. در مواقع دیگر ، خوشحالم که این کار را کردم. این عالی نبود ، اما رانندگی بی نظیر و سرگرم کننده بود و سالها جلوتر از زمان خود احساس می کرد.

  i3 یک ماشین قطبی بود. بدنه باریک و قائم آن روی لاستیکهای لاغر غلتیده و طرح لایه ای آن بسته به مشتری دوست داشتنی یا نفرت داشت. اما مهم نیست که شما در مورد i3 چه احساسی دارید ، این خودرویی است که توسط شرکتی ساخته شده است که چشم انداز روشنی از آینده دارد و با سرسختی و هدف دنبال می شود. بی ام و i3 را به عنوان پایه و اساس خط جدیدی به نمایش می گذارد و بی ام و می توانست به طور جدی در طراحی تکرار کند. در روزهای ابتدایی صحبت در مورد چگونگی آسان ریختن بدنه پلاستیکی تقویت شده با الیاف کربن بر روی شاسی آلومینیوم با مهندسی بسیار زیبا ، ایجاد مجموعه ای از مدل ها که طیف گسترده ای از تحرک الکتریکی را کشف می کنند ، وجود داشت.

  < p> اما سپس BMW متزلزل شد و پلت فرم i3 را به عنوان یک بن بست تکاملی کنار گذاشت.

  اوت بیایید ، BMW تا ورود تابستان آینده به i4 ، یک ماشین EV برای فروش در بازار ایالات متحده نخواهد داشت. سدان محافظه کار مبتنی بر یک پلتفرم سازش که مشخصه هدف مشخصی از i3 را به اشتراک نمی گذارد. i4 ممکن است یک ماشین خوب یا حتی عالی باشد ، اما ورود دیرهنگام آن به یک مکان شلوغ نشان می دهد که چه مدت BMW بیهوده تلف کرده است.

  یک ماشین از آینده

  من هنوز اولین بار را به یاد می آورم i3 را در زندگی واقعی دید. این در نمایشگاه اتومبیل بوستون بود - یک رویداد درجه سوم - و حتی در آنجا ، در میان سایر BMW های درخشان شلوغ ، برجسته شد. من بلافاصله به بیرون جعبه بلند و گرد آن نخوردم ، اما از قسمت داخلی آن چرخیدم. در اینجا ، برای خرید در دسترس است ، یک ماشین مفهومی بود. درهای جلو کاملاً چرخیده و درهای انتحاری را نشان می داد که صندلی عقب را به طرز شگفت انگیزی قابل دسترسی می کرد. بعد از آنکه از آستانه درب الیاف کربن پاگذاشتم و به صندلیهای جلو که با پارچه پشمی و چرم برنزه زیتونی آغشته شده بودند ، سر خوردم ، چشمهایم به سمت صفحه نمایش سرگرمی و سرگرمی گسترده ای که روی چوب اکالیپتوس خمیده شناور است ، کشیده شد. تبلیغات

  من در مورد این اتومبیل خوانده بودم ، اما برای تصوری که از شخص ایجاد کردم آماده نبودم.

  ماه ها بعد ، بیش از یک کاسه غلات ، تصمیم گرفتم یک EV بخرم. من در ابتدا i3 را در ذهن نداشتم ، اما به سرعت به یک دونده جلو تبدیل شد. این فوریه 2015 بود و بیشتر خودروهای الکترونیکی در آن زمان امور کوتاه برد بودند. آنچه که باعث برجسته شدن i3 شد ، گسترش دهنده دامنه آن بود ، یک پتو ایمنی که به من کمک کرد خیال خرید EV را به عنوان تنها اتومبیل خانوارمان راحت کنم. BMW همچنین چیزی به نام "برنامه تحرک انعطاف پذیر" را ارائه داد که BMW های مجهز به سوخت فسیلی را به صاحبان i3 که نیاز به اقدام دورتر داشتند ، وام داد. این ویژگی ها ، به علاوه تخفیف سنگین و جذابیت رانندگی در آینده ، من را در آن فروخت.

  نویسنده در سال 2015 با BMW 2014 جدید خود i3. بزرگنمایی / نویسنده در سال 2015 با BMW i3 جدید خود 2014. Tim De Chant

  ماشین برای اولین بار چرخید سال من آن را مالک شدم. وقتی بی صدا از کنار آن می لغزم ، عابران پیاده می پریدند و رانندگان دیگر با س questionsالاتی در چراغ های جلو من را فلفل می زدند. وقتی مشت زدم به پدال گاز ، من به گشتاور آنی و نحوه چرخش شکمم معتاد شدم. اگر دهانه ای در ترافیک می دیدم ، خودم را در آن تصویر می کردم و - رونق - آنجا بودم. این تسلا مدل S نبود ، اما سریع و پاسخگو بود. i3 به دلیل چرخ دنده عقب ، به خوبی در اطراف شهر رفتار می کرد و شعاع چرخش آن حسادت پذیر بود. پارکینگ موازی در شهر نسیم داشت. لاستیک های لاغر باعث شده اندکی در بزرگراه ها به صدا در بیاید ، اما من هرگز این مسئله را با مشکل مواجه نکردم.

  خواندن بیشتر بررسی BMW i3: یک ماشین شهری برای آینده هنگامی که BMW در حال طراحی ماشین بود ، گسترش دهنده دامنه منطقی باتری های لیتیوم یون در همسایگی 1300 دلار در هر کیلووات ساعت هزینه دارند و اکثر مردم حدود 30 مایل در روز یا کمتر رانندگی می کنند ، بنابراین در آن زمان ، افزایش دامنه نه با اضافه کردن باتری بلکه با اضافه کردن یک موتور احتراق داخلی که گاهی اوقات استفاده می شود ، منطقی است. (یخ). BMW تصمیم گرفت که این ماشین به عنوان یک سری هیبریدی با موتور فقط باتری را شارژ کند و هرگز چرخ ها را کار نکند بهترین عملکرد را خواهد داشت. این شرکت عمیقا وارد کاتالوگ قطعات خود شد ، یک موتور اسکوتر 647 سی سی را بیرون کشید و آن را دستکاری کرد تا زمانی که به استانداردهای آلایندگی خودرو برسد.

  نتیجه بسیار کمتری بود. در ایالات متحده ، برای مطابقت با مقررات کالیفرنیا برای وسایل نقلیه برقی با دامنه وسیع ، ICE فقط زمانی شروع به کار کرد که حالت شارژ باتری به زیر 6 درصد کاهش یابد. اگر در زمین های مسطح در حال گشت و گذار باشید بسیار خوب است ، اما کوهنوردی به معنای این است که توسعه دهنده برد نمی تواند تقاضا را برآورده کند و ماشین به سرعت در حالت لاک پشت قرار گرفت.

  من به سختی از توسعه دهنده دامنه استفاده کردم . با نگاهی به گذشته ، من احتمالاً باید یک مدل BEV خریداری می کردم ، زیرا بیشتر بازدیدهای خدمات i3 را می توان از ویژگی افزایش دامنه جستجو کرد. موتور کوچک مرتب خطا ایجاد می کرد و مخزن سوخت - تحت فشار قرار می گرفت زیرا BMW می دانست که گاز فقط به صورت متناوب استفاده خواهد شد - به دلیل نقص سنسور فشار مجبور به تعویض شد. همه اینها را اضافه کنید و چراغ موتور چک بیشتر از آنچه که باید روشن می شود. سمت EV بسیار بهتر بود ، اگرچه ما با یک صفحه مدار حیاتی که موتور الکتریکی ، شارژ و سایر سیستم های EV را کنترل می کند نیز به مشکل برخوردیم. خوشبختانه BMW آن را تعویض کرد ، حتی اگر از گارانتی خارج شده باشد.

  تبلیغات چشم انداز هدر رفته

  ما i3 خود را پس از چهار سال و نیم داشتن آن فروختیم. فراق تلخ و شیرین بود اما چند مورد کار را آسانتر کرد. برای اولین بار ، ما می دانستیم که دیگر به گسترش دهنده دام احتیاج نداریم. خانواده ما گسترش یافته بود و ما یک کرایسلر Pacifica Hybrid - یک پلاگین 30 مایلی - برای حمل و نقل و قطع جاده خریداری کردیم. با استفاده از این خودرو بعنوان اتومبیل دوم ، توسعه دهنده i3 به عنوان پتوی ایمنی و بیشتر به عنوان یک مسئولیت سنگین شناخته می شود.

  ما به طور خلاصه به تهیه یک i3 دیگر نیز فکر کردیم. BMW با گسترش بسته باتری ، با ارائه محدوده جدیدترین مدل BEV به 153 مایل ، یعنی تقریباً دو برابر آنچه در اختیار ما بود ، یکی از اصلی ترین نقایص خودرو را برطرف کرد. اما بقیه خودرو تغییر چندانی نکرد.

  در روزهای اول ، BMW صحبت از گسترش دامنه ، افتادن سبک های جدید بدنه در بالای همان پلت فرم داشت. خواب دیدم که روزی یک واگن برقی چرخ دار عقب و جایگزین i3 خود را جایگزین کنیم. واقع بینانه تر ، من فهمیدم که یک کراس اوور به اندازه X3 در کارت ها است. تنها پس از چند ماه با i3 ، من اعتقاد داشتم که BMW برای ساخت یک نسخه واقعا عالی 2 نیاز دارد. اما پس از سالها شنیدن درباره راه اندازی مجدد و تأخیر ، انتظار BMW را رها کردیم و شروع به جستجوی جای دیگری کردیم. ما در نهایت جایگزین i3 با یک Volkswagen e-Golf شدیم.

  من نمی توانم کمک کنم اما فکر نمی کنم اگر BMW از i3 دست نمی کشید چه اتفاقی می افتاد. دو سال پس از معرفی جریان شهری ، این شرکت هارالد کروگر را به سمت مدیرعامل ارتقا داد. جوان و پویا ، او قرار بود روح تازه ای به شرکت بدهد. در عوض ، او چهار سال آینده را به جای تیز کردن استراتژی EV شرکت خود ، در هجینگ صرف کرد. اتحادیه ها از وافل او شکایت کردند و در سال 2016 ، نماینده عالی کار و معاون رئیس هیئت مدیره شرکت ، کروگر را به کار گرفت. در آن زمان مانفرد شوخ به بلومبرگ گفت: "مدیریت در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در مدل های الکتریکی کند عمل کرده است." او از مدیرعامل و هیئت مدیره خواسته بود تا مدلهای بیشتری از BMW i را جلو بکشد. "هر چیز دیگری به ضرر این تجارت خواهد بود."

  iX چهره جدید مارک i BMW BMW است. BMW در خارج کاملاً معمولی است. BMW داخلی نکاتی از تأثیرگذاری i3 را نشان می دهد ، که یکی از بهترین موارد در مورد ماشین شهری است. BMW صندلی عقب iX. BMW ردیف اول iX. BMW i4 بسیار مرسوم تر از i3 است. Jonathan Gitlin ممکن است چیز بدی نباشد ، اما از وضوح دید i3 برخوردار نیست. Jonathan Gitlin بینی i3 نیز بحث برانگیز بود ، بنابراین من در قسمت جلوی i4 مدتی فرصت می دهم تا روی من رشد کند. Jonathan Gitlin

  بیشتر بخوانید iX پرچمدار جدیدترین وسیله نقلیه الکتریکی BMW است. کروگر و بقیه اعضای هیئت مدیره ظاهراً گوش نکردند ، و نتایج همان چیزی است که امروز می بینیم - i3 برای مرده باقی مانده است ، iX3 نه آمدن به ایالات متحده ، و i4 به طور قابل توجهی به تأخیر افتاد. هاله برقی جدید BMW ، iX ، می توانست روایت را تغییر دهد اگر چند سال پیش - یا حتی امسال - راه اندازی شده باشد. در عوض ، هنگامی که سال آینده به ایالات متحده برسد ، در بخش کراس اوور لوکس BEV با رقابت زیادی روبرو خواهد شد ، جایی که دامنه هدف EPA 300 مایل آن خوب خواهد بود اما دیگر به اندازه کافی برای متمایز شدن از جمعیت نخواهد بود.

  احتمالاً BMW در مقابل همتایان خود آنقدر اسکیت بازی کرد که اعتماد به نفس خود را از دست داد. اگر جلوی BMW را نمی گرفت آینده امروز چگونه می شد؟ گفتن دقیق آن دشوار است ، اما من تصور می کنم که نقشه راه EV آن بسیار الهام بخش تر از نقشه نیمه تمام امروز قبل از ما باشد.

  تصویر لیست توسط Elle Cayabyab Gitlin / Aurich Lawson

خبرهای دیگر از ماشین ها