خبر

 • تک بورد - بی ام و بازیافت را با مفهوم i Vision Circular بررسی می کند

  بی ام و بازیافت را با مفهوم i Vision Circular بررسی می کند
  10 روز و 1 ساعت قبل

  این کانسپت به Neue Klasse بعدی بی ام و ، که قرار است در سال 2025 منتشر شود ، اطلاع می دهد. اما مفهوم جدید ، که صبح امروز در IAA Mobility فاش شد ، ایده ای را بررسی می کند که به گفته این شرکت ، این خودروی برقی را در سال 2025 به اطلاع خواهد رساند.

  ب ام و پروازهایی به مونیخ و هفت شب در هتل ها ارائه داد تا بتوانیم در IAA Mobility شرکت کنیم و سپس در اواخر این هفته دو خودروی برقی جدید خود یعنی i4 و iX را سوار شویم (که در چند هفته آینده می توانید در مورد آنها بخوانید). Ars محتوای سرمقاله پولی را نمی پذیرد.

  نه چندان از نظر ظاهری ، شرم آور است زیرا این شکل جمع و جور تک جعبه ای-که توسط یکی از روزنامه نگاران به عنوان Cyber ​​Twingo توصیف شده است-یک فرایند شاداب کننده از SUV های بزرگ است. در عوض ، رویکرد خودرو برای پایداری است که BMW با آن کار می کند - "Circular" به چرخه عمر خودرو اشاره دارد ، که هدف آن استفاده از مواد کاملاً بازیافت شده است و در نتیجه یک وسیله نقلیه کاملاً قابل بازیافت نیز ایجاد می شود. در حال حاضر ، بی ام و می گوید در سراسر مارک های خود (که شامل مینی و رولزرویس می شود) ، در حال حاضر 30 درصد مواد بازیافتی و مجدد استفاده شده است.

  "بخشنامه بی ام و i Vision روش همه جانبه و دقیق ما را نشان می دهد الیور زیپس ، رئیس بی ام و ، گفت که این امر به تحرک پایدار می پردازد. این نماد جاه طلبی ما برای داشتن نیروی پیشگام در توسعه اقتصاد دایره ای است. " "ما راه را برای بهره وری منابع در تولید پیش می بریم و به دنبال این هستیم که این وضعیت را به تمام مراحل چرخه عمر خودرو بسط دهیم. این نیز پایداری اقتصادی است ، زیرا روند فعلی قیمت کالا به وضوح پیامدهای مالی موجود در فروشگاه را نشان می دهد. برای هر صنعتی که به منابع محدود متکی است. "

  تبلیغات

  تجدید نظر ، کاهش ، استفاده مجدد ، بازیافت

  I Vision Circular ایده طراحی بدنه نقاشی شده را کنار می گذارد. در عوض ، پانل های خودرو از آلومینیوم بازیافت شده که آنودایز شده است ساخته شده و سپرها از پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند. جلوپنجره سنتی ب ام و دیگر یک چیز فیزیکی نیست ، اکنون با یک سطح دیجیتالی جایگزین شده است که به عنوان چراغ های جلو نیز عمل می کند و نشان ها و نشان های خودرو به جای قطعات فیزیکی تزئینی که باید چسبانده شوند ، حکاکی یا لیزر می شوند.

  ساخت خودرویی که به راحتی قابل بازیافت است ، BMW را ملزم به تجدید نظر در نحوه ترکیب آن کرده است. به جای اتصال اجزاء به یکدیگر ، از اتصالات مانند میخ های پرس و اتصال دهنده های سریع رها برای مواردی مانند صندلی و تابلو ابزار استفاده می کند. ب ام و اتصال دهنده سریع رها را-که می توانید در پشت صندلی ها مشاهده کنید-طراحی کرده است تا با یک چرخش یک ابزار خاص لغو شود. حتی فرمان نیز به صورت سه بعدی چاپ شده است.

  رابط کاربری خودرو شاید بهترین سرنخ باشد که تصور می کند این خودرو خودروی 2040 را تصور می کند و آن را از استفاده از فناوری موجود یا تقریباً آماده رهایی می بخشد. صفحه های لمسی را فراموش کنید - در اینجا شما از طریق ساختار کریستالی چاپ شده روی خط داشبورد (یا از طریق کنترل های سنتی تر روی فرمان) با سیستم های خودرو ارتباط برقرار می کنید. بی ام و می گوید "در اینجا" تفکر "خودرو تجسم می شود و به کاربر اجازه می دهد هوش خود را در محل کار ببیند." حتی یک نمایشگر اصلی ابزار در جلوی راننده وجود ندارد. بلکه i Vision Circular نمایش آن را روی شیشه جلو نشان می دهد.

  فهرست بندی توسط جاناتان گیتلین

خبرهای دیگر از ماشین ها