خبر

 • تک بورد - بر اساس مطالعه جدید ، خودروهای برقی آلایندگی چرخه عمر بسیار کمتری دارند

  بر اساس مطالعه جدید ، خودروهای برقی آلایندگی چرخه عمر بسیار کمتری دارند
  26 روز و 18 ساعت قبل

  در ایالات متحده ، میزان انتشار چرخه عمر برای EV ها در حال حاضر 60-68 lower کمتر از بنزین است.
  اگر به افراد منفی خودروهای برقی گوش دهید ، تغییر به EV ها بی معنی است زیرا حتی اگر خودروها بسیار کارآمدتر از موتورهای احتراق داخلی باشند. - و آنها هستند - این مقدار کربن مورد نیاز برای ساخت و سپس حذف آنها را در نظر نمی گیرد. خوب ، راحت باشید چون واقعیت ندارد. امروزه در بازار ایالات متحده ، یک باتری م

  این یافته از یک مقاله سفید (pdf) که توسط جورج بیکر در شورای بین المللی حمل و نقل پاک منتشر شده است ، ناشی می شود. این مطالعه جامع ، میزان انتشار کربن در طول عمر خودروهای متوسط ​​در اروپا ، ایالات متحده ، چین و هند را در طیف وسیعی از انواع پیشرانه ، از جمله بنزین ، دیزل ، EV های هیبریدی (HEVs) ، پلاگین مقایسه می کند. در EV های هیبریدی (PHEVs) ، EV های باتری (BEVs) و EV های پیل سوختی (FCEVs). (ICCT همان سازمانی است که بودجه تحقیق در مورد انتشار گازهای دیزل گروه VW را تأمین کرده است.)

  در این مطالعه میزان انتشار کربن ناشی از سوخت های مختلف (سوخت های فسیلی ، سوخت های زیستی ، برق ، هیدروژن و سوخت های الکترونیکی) و همچنین انتشارات ناشی از تولید و سپس بازیافت یا دفع وسایل نقلیه و اجزای مختلف آنها. بر اساس این گزارش ، بیکر در مصرف سوخت یا انرژی در دنیای واقعی نیز توجه داشته است-چیزی که در مورد PHEV ها بسیار مهم است. سرانجام ، این مطالعه این واقعیت را محاسبه می کند که بر اساس اهداف اعلام شده دولت ، تولید انرژی باید با گذشت زمان کمتر شود.

  بر اساس این مطالعه ، انتشار چرخه عمر BEV که امروزه در اروپا حرکت می کند. 66 تا 69 درصد از خودروهای بنزینی قابل مقایسه کمتر است. در ایالات متحده ، این محدوده در طول عمر خود 60-68 درصد کمتر است. در چین و هند ، بزرگی آن چندان زیاد نیست ، اما با وجود این ، BEV هنوز تمیزتر از یک فسیل سوز است. میزان انتشار گازهای BEV در چین 37 تا 45 درصد کمتر است و هند 19 تا 34 درصد را نشان می دهد.

  تبلیغات

  با فرض اینکه چهار منطقه به برنامه های رسمی اعلام شده کربن زدایی پایبند باشند ، در سال 2030 این فاصله به نفع BEV افزایش می یابد ، حتی محاسبه فناوری های کارآمد موتور و تولید سوخت. در اروپا ، فاصله بین 74 تا 77 درصد پیش بینی می شود. در ایالات متحده ، 62-76 درصد ؛ در چین ، 48-64 درصد ؛ و در هند ، 30-56 درصد. بیکر می نویسد که گسترش گسترده به دلیل "عدم قطعیت بزرگ ... در نحوه توسعه ترکیب برق آینده در هر منطقه است."

  https://techbord.com بر اساس مطالعه جدید ، خودروهای برقی آلایندگی چرخه عمر بسیار کمتری دارند EnlargeICCT

  چند خبر خوب برای سگهای هیدروژنی نیز در روزنامه وجود دارد. اگرچه FCEV ها در حال حاضر فقط 26 تا 40 درصد کمتر از خودروهای بنزینی مشابه کربن مصرف می کنند ، اما اگر هیدروژن با استفاده از انرژی تجدیدپذیر و نه بخار گاز طبیعی تولید شود ، این تعداد به 76-80 درصد می رسد ، حتی بهتر از BEV. اعداد.

  اما تحلیل بیکر می گوید اگر بخواهیم در واقع کربن زدایی کنیم ، آینده ای برای خودروهای موتور احتراق داخلی وجود ندارد. HEV ها فقط انتشار چرخه عمر را تا حدود 20 درصد کاهش می دهند و PHEV ها در اروپا کمی بهتر هستند (25 تا 27 درصد کمتر از بنزین) ، کمی بدتر در چین (6 تا 12 درصد کمتر از بنزین) و در ایالات متحده کافی است (42 تا 42) 46 درصد کمتر از بنزین). اما در مقایسه با BEV ها ، یک PHEV در هر سه زمینه انتشار مادام العمر بسیار بیشتری خواهد داشت. (ظاهراً هند تقریباً هیچ PHEV ندارد) و مزیت BEV ها نسبت به HEVs و PHEVs تنها با افزایش کربن زدایی شبکه افزایش می یابد.

  حتی معرفی سوخت های زیستی نیز به موتور احتراق داخلی کمک نمی کند. بیکر می نویسد "اگر می خواهیم به اهداف توافقنامه پاریس برسیم ،" ثبت نام خودروهای جدید موتور احتراق باید در چارچوب زمانی 2030-2035 حذف شود ". سپتامبر گذشته ، فرماندار کالیفرنیا ، گوین نیوسوم ، فرمان اجرایی را امضا کرد که 2035 را به عنوان تاریخی تعیین می کند که تمام خودروهای جدید فروخته شده در این ایالت باید خودروهای بدون آلاینده باشند.

خبرهای دیگر از ماشین ها