خبر

 • تک بورد - با وجود بحران آب و هوا ، سنا به محدود کردن اعتبارات مالیاتی EV رای داد

  با وجود بحران آب و هوا ، سنا به محدود کردن اعتبارات مالیاتی EV رای داد
  11 روز و 8 ساعت قبل

  این اصلاحیه همچنین اعتبار مالیات را به خودروهای برقی محدود می کند که کمتر از 40،000 دلار هزینه دارند.
  سه شنبه شب ، سنای آمریکا اصلاحیه ای را تصویب کرد که اعتبار مالیاتی فدرال خودروهای اضافی را محدود می کند. در حال حاضر ، مالیات دهندگان واجد شرایط دریافت مالیات تا 7500 دلار بر اساس اندازه باتری خودرو برای اولین 200،000 وسیله نقلیه پلاگین از یک خودروساز مشخص هستند. اما سناتور جمهوری خواه دب فیش

  شاید مهمتر از این ، اصلاحات سناتور فیشر اعتبار مالیاتی را به خودروهای برقی محدود کند که کمتر از 40،000 دلار هزینه دارند. در نتیجه ، تنها باتری های برقی که هنوز واجد شرایط دریافت مالیات خواهند بود هیوندای Ioniq Electric (34250 دلار) ، هیوندای Kona EV (38.565 دلار) ، مینی کوپر SE (30.750 دلار) و نیسان لیف اس پلاس (39.220 دلار) خواهند بود. Bolt EV و Bolt EUV شورولت هر دو زیر آستانه قیمت هستند ، اما در سال 2019 خودروساز 200 هزارمین خودروی پلاگین خود را فروخت و در آن زمان اعتبار مالیاتی به تدریج از بین رفت.

  تبلیغات

  اصلاحیه تصویب شد ، 51-48. سناتور فیشر در توییتر خود نوشت: "آمریکایی های روزمره به دلیل افزایش شدید هزینه ها به دلیل #تورم شدید ، حقوق و دستمزد دریافت می کنند. ما نباید از خودروهای لوکس برای ثروتمندان با استفاده از پول مالیات دهندگان سخت کوش یارانه بگیریم." (تورم بیشتر ناشی از قیمت بالای خودروهای فرسوده است که به نوبه خود نتیجه کمبود تراشه است.)

  سه سناتور دموکرات به اصلاحیه رای دادند: جو مانچین از ویرجینیای غربی و مارک کلی و کرستن سینما از آریزونا.

  سناتور جمهوری خواه مارشا بلکبرن از تنسی با این اصلاحیه مخالفت کرد. نیسان و به زودی فولکس واگن خودروهای برقی در آن ایالت تولید خواهند کرد و جنرال موتورز و LG Chem در حال ساخت کارخانه تولید باتری 2.3 میلیارد دلاری در تنسی نیز هستند. ایالات متحده آمریکا؛ هفته گذشته ، رئیس جمهور جو بایدن اعلام کرد که می خواهد این میزان را تا سال 2030 به 50 درصد برساند. خوشبختانه ، اصلاحات سناتور فیشر الزام آور نیست و بعید است که توسط مجلس نمایندگان مورد استقبال گرم قرار گیرد. در همین حال ، سهم بازار خودروهای پلاگین در اروپا اکنون به لطف سیاست های م thatثری که نیاز به تولیدکنندگان داخلی برای کاهش متوسط ​​آلایندگی ناوگان خود یا جریمه های سنگین دارد ، به بیش از 10 درصد رسیده است.

خبرهای دیگر از ماشین ها