خبر

 • تک بورد - بایدن فاش کرد که سیاست جدید الکتریکی EV وجود ندارد و هیچ برنامه ای برای حذف تدریجی بنزین وجود ندارد

  بایدن فاش کرد که سیاست جدید الکتریکی EV وجود ندارد و هیچ برنامه ای برای حذف تدریجی بنزین وجود ندارد
  10 روز و 20 ساعت قبل

  بایدن دستور می دهد تا سال 2030 نیمی از خودروهای جدید آلایندگی صفر داشته باشند.
  روز پنجشنبه ، جو بایدن ، رئیس جمهور اعلام کرد که تا سال 2030 ، نیمی از خودروهای جدید و کامیون های سبک باید خودروهای بدون آلاینده-ترکیبی از باتری برقی باشند خودروها ، EV های پلاگین هیبریدی و EV های پیل سوختی هیدروژنی. اما کاخ سفید همچنان آینده ای را برای سوزاندن هیدروکربن ها در نظر می گیرد ، زیرا فرمان اجرایی استاند

  علاوه بر این ، انتظار می رود که آژانس حفاظت از محیط زیست و اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ها قوانین جدیدی را در زمینه مصرف سوخت تا سال 2026 اعلام کنند. ایالات متحده هدف نسبتاً بلندپروازانه ای برای رسیدن به هدف متوسط ​​مصرف سوخت شرکت 54 مگاپاسکال (4.3 لیتر در ساعت) داشت. 100 کیلومتر) در سال 2025 در زمان ریاست جمهوری اوباما ، اما رئیس جمهور ترامپ در سال 2020 از این برنامه استفاده کرد.

  EPA و NHTSA به احتمال زیاد چارچوبی را که اخیراً توسط هیئت منابع هوایی کالیفرنیا و BMW ، فورد تنظیم شده است ، تصویب خواهند کرد. ، هوندا ، گروه فولکس واگن و ولوو. این طرح میزان انتشار گازهای گلخانه ای از خودروهای جدید را تا MY2026 تا 17 درصد کاهش می دهد.

  تبلیغات

  "روی هم رفته ، اعلامیه های امروز ما را در مسیر کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از فروش خودروهای سواری جدید تا بیش از 60 درصد در سال 2030 قرار می دهد. کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد.

  برنامه کاخ سفید کمتر جاه طلبانه از اتحادیه اروپا ، که قبلاً گفته بود 55 درصد وسایل نقلیه باید در سال 2030 آلایندگی صفر داشته باشند و تا سال 2035 به 100 درصد از کل وسایل نقلیه مسافربری جدید افزایش می یابد. این امر حتی بلندپروازانه تر از برنامه های چین است ، حتی اگر از دست بدهد در بیانیه کاخ سفید اغلب به رقابت پذیری با چین اشاره شده است. این قطعاً بلندپروازانه تر از استراتژی بریتانیا است ، که در سال 2030 وسایل نقلیه جدید موتور احتراق داخلی را حذف می کند. (مانند استانداردهای بهره وری سوخت ، کالیفرنیا مجدداً دولت فدرال را در عمل پیش می برد ، زیرا 2035 را به عنوان سالی که دیگر اجازه فروش خودروهای جدید را نمی دهد اعلام کرد. خودروهای بنزینی یا دیزلی و کامیون های سبک.)

  این س remainsال باقی می ماند که آیا هر یک از این الزامات حتی اجرا می شود یا خیر. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، چهار سال بی تحرکی و توقف دولت قبلی - بدون ذکر لابی های سنگین علیه استانداردهای کارآمدتر جنرال موتورز ، استلانتیس و تویوتا - تلاش های کربن زدایی ایالات متحده را در مقایسه با اروپا و چین به شدت عقب انداخته است. دلایل کمی وجود دارد که فکر کنیم تغییر کنترل کنگره یا کاخ سفید در چند سال آینده نتیجه متفاوتی را در پی خواهد داشت.

خبرهای دیگر از ماشین ها