خبر

 • تک بورد - اینها 9 کشور بدترین حالت برای خرید ماشین الکتریکی هستند

  اینها 9 کشور بدترین حالت برای خرید ماشین الکتریکی هستند
  10 روز و 23 ساعت قبل

  جای تعجب نیست که دسترسی EV به طور ناهمگونی در سراسر کشور توزیع شده است.
  ادامه مطلب برای جایگزینی مالیات بر گاز ، اورگان و یوتا از EV ها می خواهند که هزینه استفاده در جاده ها را پرداخت کنند . اما امروز صبح که گزارشی جدید درباره قابلیت دسترسی به وسایل نقلیه الکتریکی دیدم ، این موضوع به من یادآوری شد. این گزارش که توسط مرکز انتخاب مصرف کننده (CCC) تنظیم شده است ، نمره همه 50 ایالت را بر اساس میز

  10 کشور برتر با CCC نمره های برتر را کسب می کنند: آلاسکا ، آریزونا ، دلاور ، فلوریدا ، ماین ، ماساچوست ، میسوری ، نیوهمپشایر ، رود آیلند و ورمونت. همه این ایالت ها امکان فروش مستقیم اتومبیل به افراد را فراهم می آورند و هیچ كدام باعث نمی شود كه شما نسبت به هزینه ای كه برای اتومبیل جدید با موتور احتراق داخلی (ICE) پرداخت می كنید ، هزینه بیشتری برای ثبت نام EV جدید خود پرداخت كنید. (اگر CCC مستقر در DC آن را شامل می شد ، منطقه كلمبیا نیز در این گروه قرار می گرفت.)

  كالیفرنیا به دلیل عدم حضور در آن 10 رتبه برتر ، مشهود است. این ایالت بازار برتر EVS در ایالات متحده است. ، با بیشترین میزان فرزندخواندگی و بیشترین شارژرهای عمومی. تقریبا نیمی از کل خودروهای الکترونیکی ثبت شده در ایالات متحده در جاده های آن قرار دارند. اما کالیفرنیا همچنین دارای هزینه مجوز EV است که در حال حاضر 100 دلار است اما اکنون با شاخص قیمت مصرف کننده مرتبط است.

  از آنجا که امکان ثبت برخی از وسایل نقلیه بنزینی در کالیفرنیا با کمتر از 100 دلار وجود دارد ، این ایالت به این کشور پیوست. گروه "تا حدودی در دسترس" ، به همراه کلرادو ، هاوایی ، آیداهو ، ایلینوی ، مریلند ، مینه سوتا ، می سی سی پی ، نوادا ، نیوجرسی ، اورگان ، پنسیلوانیا ، تنسی ، یوتا و وایومینگ. بیشتر این ایالت ها ، مانند کالیفرنیا ، امتیازات خود را از دست داده اند زیرا هزینه ثبت نام اضافی دارند ، اما مریلند ، نوادا ، نیوجرسی و پنسیلوانیا همه محدودیت هایی را در فروش مستقیم خودروها توسط خودروسازان به مردم دارند. تبلیغات

  ایالت های "به سختی در دسترس" کانکتیکت ، جورجیا ، ایندیانا ، کنتاکی ، لوئیزیانا ، میشیگان ، مونتانا ، نیومکزیکو ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، اوهایو ، اوکلاهما ، داکوتای جنوبی ، تگزاس ، ویرجینیا و واشنگتن. تعداد کمی از این ایالت ها فروش مستقیم خودرو را ممنوع می کنند اما برای ثبت EV بیش از وسیله نقلیه ICE هزینه ای دریافت نمی کنند ، برخی دیگر به تسلا (اما هیچ خودروساز دیگری) اجازه فروش مستقیم به مردم را نمی دهند و برخی دیگر هر دو را انجام می دهند.

  پایین 9

  سرانجام ، ایالات غیرقابل دسترسی وجود دارد: آلاباما ، آرکانزاس ، آیووا ، کانزاس ، نبراسکا ، داکوتای شمالی ، کارولینای جنوبی ، ویرجینیای غربی و ویسکانسین. هر یک از اینها موانع زیادی بین شهروندان خود و یک وسیله نقلیه الکتریکی جدید ایجاد می کند ، هر گونه فروش مستقیم در مرزهای خود را ممنوع می کند و همچنین ثبت نام EV را از یک وسیله نقلیه ICE گران تر می کند.

خبرهای دیگر از ماشین ها