خبر

 • تک بورد - اولین خودروی الکتریکی جنسیس SUV GV60 خواهد بود که قرار است در سال 2022 عرضه شود

  اولین خودروی الکتریکی جنسیس SUV GV60 خواهد بود که قرار است در سال 2022 عرضه شود
  6 روز و 10 ساعت قبل

  EV باتری گران قیمت از پلتفرم جدید 800 V E-GMP استفاده می کند.
  در سال های گذشته ، همیشه می توانید روی جنسیس حساب کنید تا چیزی جالب را در نمایشگاه خودرو نیویورک به ارمغان بیاورد. آن نمایشگاه خودرو باید این هفته برگزار می شد ، اما برای دومین سال متوالی ، COVID در این باره چیزی برای گفتن داشت. شرم آور است زیرا امسال این خودروساز لوکس کره ای خودروی جدیدی را به نمایش می گذارد که بسیار جالب تر از یک

  من منتظر بودم تا جنسیس اولین خودروی برقی تولیدی خود را به نمایش بگذارد ، و این تمام است. این دستگاه GV60 نام دارد و باید در ایالات متحده در سال 2022 به فروش برسد ، که توسط پلت فرم E-GMP جدید شرکت هیوندای موتور گروه پشتیبانی می شود.

  جنسیس هنوز هیچ مشخصات فنی GV60 را منتشر نکرده است. اما ما می دانیم که پلتفرم E-GMP-که برای ساخت هیوندای Ioniq 5 و Kia EV6 نیز استفاده می شد-از معماری الکتریکی 800 ولت استفاده می کند ، که باعث می شود باتری را به سرعت 80 درصد در مدت 18 دقیقه شارژ کنید. اینورتر هوشمند همچنین از شارژ سریع 400 ولت DC و شارژ دو طرفه پشتیبانی می کند و از باتری EV استفاده می کند تا حداکثر 3.5 کیلووات برق AC را تأمین کند.

  جنسیس عکس های استودیویی GV60 را که در بالا مشاهده می کنید ، منتشر کرده است. در مطبوعات به عنوان مظهر "پویاترین و آینده نگرانه ترین طراحی بیرونی بر اساس" زیبایی ورزشکار ". تبلیغات

  رنگ سبز اسیدی ، چراغهای جلوی باریک و جلوپنجره وسیع همه برای یادآوری Kia Soul EV طراحی شده است که اکنون به ایالات متحده نمی آید ، اما بیشتر یک توهم نوری است و در نمای آن می توانیم مشاهده کنیم بینی بسیار پایین تر از روح کوچکتر است. با این حال ، شباهت کمی به مشخصات کیا EV6 وجود دارد.

  فلسفه طراحی داخلی "زیبایی فضای سفید" بود. از نظر طرح بسیار شبیه به آنچه در Ioniq 5 و EV6 دیده ایم است. یک جفت صفحه نمایش بزرگ در خط داشبورد وجود دارد ، یکی برای صفحه نمایش ابزار اصلی و دیگری برای سرگرمی و سرگرمی ، با پانل دکمه های فیزیکی در قسمت پایین وسط.

  یک کنسول مرکزی شناور با فنجان وجود دارد دارنده ها ، کنترل های اطلاعات سرگرمی و انتخاب کننده درایو - در این مورد "کره کریستالی". هنگامی که GV60 در حال رانندگی نیست ، این کره نور محیطی را تولید می کند ، اما به گفته شرکت ، وقتی "شما برای رانندگی آماده هستید ، کره می چرخد ​​و SBW ظاهر می شود و فضایی داخلی برای تحرک آینده ایجاد می کند."

  یک تفاوت قابل توجه با Ioniq 5 یا EV6 عدم وجود آینه های جانبی شیشه ای منعکس کننده سنتی است. در عوض ، GV60 دارای دوربین های جانبی مانند Audi e-tron و Honda E. است. قرار دادن صفحه نمایش برای این دوربین های جانبی به نظر می رسد از اجرای آئودی بهتر است ، اگرچه شاید به خوبی هوندا برقی کوچکتر خوب نباشد. رانندگان آمریکایی نگران نباشند. بدون تغییر در استانداردهای ایمنی فدرال ایمنی وسایل نقلیه موتوری ، چنین سیستم هایی در اینجا غیرقانونی باقی می مانند.

  جنسیس هنوز هیچ اطلاعات قیمتی اعلام نکرده است.

  فهرست بندی تصویر توسط جنسیس

خبرهای دیگر از ماشین ها