زندگی برای Lordstown Motors آسانتر نمی شود. هفته گذشته ، این شرکت تازه وارد با اخطار ">

خبر

 • تک بورد - استارت آپ کامیون های الکتریکی Lordstown Motors مدیر عامل و مدیر مالی خود را از دست داد

  استارت آپ کامیون های الکتریکی Lordstown Motors مدیر عامل و مدیر مالی خود را از دست داد
  20 روز و 18 ساعت قبل

  استعفا به دنبال هشدار "نگرانی ادامه" در اوایل ماه ژوئن انجام شد.
  زندگی برای Lordstown Motors آسانتر نمی شود. هفته گذشته ، این شرکت تازه وارد با اخطار "نگرانی ادامه داده" ، به سرمایه گذاران گفت که ممکن است بدون تزریق پول نقد جدید نتوانند تولید کامیون الکتریکی خود را شروع کنند. ما عواقب آن را صبح دوشنبه دیدیم ، زیرا این شرکت اعلام کرد مدیر عامل شرکت استیو برنز و مدیر مالی خود جولیو رودریگز استع

  Lordstown Motors از یک شرکت تازه تضعیف شده به نام Workhorse ظهور کرد ، که قصد داشت یک کامیون هیبریدی پلاگین ساخته شده از الیاف کربن تولید کند. اما در سال 2018 ، بازار سهام کمتر تمایل داشت چک های خالی عظیم را به استارت آپ های وسایل نقلیه الکتریکی بدهد و آن کامیون هیبریدی قفسه بندی شد. مدیر عامل وقت Workhorse استیو برنز شرکت را ترک کرد.

  بیشتر بخوانید با Lordstown Endurance دیدار کنید ، یک کامیون جدید الکتریکی 52.500 دلاری هر چرخ) ، که پایه ای برای Lordstown Motors بود. Lordstown به جای کامیون هیبریدی پلاگین ، یک پیکاپ باتری EV تولید می کند و این کار را در یک کارخانه سابق جنرال موتورز در Lordstown ، اوهایو انجام می دهد (نام خود را به استارت آپ جدید می دهد).

  برنز همچنین کتاب سفارش Workhorse را با خود به همراه آورد ، به ما گفتند - کتابی که با 50،000 پیش سفارش بزرگ شده است. اما در ماه مارس ، یک سازمان فروش کوتاه به نام Hindenburg Research گزارشی منتشر کرد و ادعا کرد که در سفارشات Lordstown اغراق شده است. لردستون بیان بیش از اندازه سفارشات خود را انکار کرد ، اما در این مرحله توجه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را به خود جلب کرده بود. این به نوبه خود گزارش سالانه تجدید نظر شده را با هشدار نگرانی - و استعفای برنز و رودریگز آغاز کرد.

  تبلیغات

  "ما همچنان به تحقق اهداف تولید و تجاری خود متعهد هستیم و خود را در بالاترین استانداردها نگه می داریم. عملکرد و عملکرد و ایجاد ارزش برای سهامداران ، "استراند در بیانیه ای گفت. "همراه با تیم مدیریتی ، من به همکاری نزدیک با آنها و هیئت مدیره ادامه خواهم داد تا چشم انداز Lordstown را برای آینده حمل و نقل الکتریکی اجرا کنم. من هیجان زده هستم که تیم پرشور و فداکار کارمندان Lordstown را رهبری می کنم و با مشتریان گرانقدر خود کار می کنم ، تامین کنندگان ، سرمایه گذاران و شرکا و میزبانی هفته Lordstown که از 21 ژوئن آغاز می شود. "

خبرهای دیگر از ماشین ها