اتومبیل بعدی استون مارتین یک پلاگین هیبریدی موتور وسط است که Valhalla نامیده می شود

این موتور از یک جفت موتور الکتریکی و یک توربو V8 توئین توربو 937 اسب بخار قدرت دارد.
استون مارتین به تازگی پلاگین هیبریدی جدیدی را به مجموعه خود اضافه کرده است. این یکی از مواردی است که می تواند از Nürburgring و همچنین منطقه با میزان انتشار کم مقابله کند ، اگرچه احتمالاً در این مسیر بیشتر در خانه است. این اتومبیل شهری مانند Cygnet و نسخه مورد نیاز پلاگین DBX SUV نیست (که در سال 2024 به بازار

در این مرحله ، شما می توانید بخاطر داشتن کمی دژاوو ببخشید ، اما از آخرین باری که ما به والهلا سفر کرده ایم ، اتفاقات زیادی افتاده است. سپس ، سوپراسپرت plug-in موتور وسط قرار بود تا حدی توسط یک توربو دوقلو 3.0L V6 تأمین شود. این توسط استون مارتین ، اولین طراحی موتور داخلی از سال 1968 ، در داخل طراحی می شد.

اما بعداً همان سال ، استون مارتین رئیس جدیدی به نام توبیاس مورس گرفت ، که تحت تأثیر سطح توسعه V6 - یا فقدان آن. در عوض ، مورس به دنبال توافق نامه جدید به روز شده برای تقسیم فن آوری بین استون مارتین و کارفرمای قدیمی خود ، مرسدس-AMG بود ، که به طور تصادفی دارای یک سیستم ترکیبی عملکرد جدید بود. آینده شرکت هنگامی که ارس در اوایل سال جاری با مورس صحبت کرد ، او به ما گفت که "ما باید یک رانندگی استون سفارشی ایجاد کنیم. فقط کپی کردن AMG منطقی نیست. باید سفارش داده شود ، زیرا استون مارک دیگری است ما می توانیم از آن جعبه ابزار استفاده کنیم و می توانیم موتور استون مارتین سفارشی تری را از آنها ایجاد کنیم. "

تبلیغات

شکل و شکل ناپسند Valhalla تا حدود زیادی تحت تأثیر قرار گرفته است مزارع سرور تونل باد و سرور دینامیک سیالات محاسباتی فرمول 1. در گذشته ، استون مارتین اشاره به لینک Valhalla به افسانه آیرودینامیک افسانه ای F1 آدریان نیوی ، اما اکنون Ast در مارتین تیم F1 خود را دارد و بنابراین این همکاری شرم آور با طراح اصلی یک تیم رقیب (Red Bull Racing) دیگر ذکر نشده است.

بیشتر بخوانید مرسدس-AMG جاده جدید F1 خود را نشان می دهد آنچه که استون مارتین برجسته می کند این واقعیت است که این شکل با سرعت 150 مایل در ساعت (241 کیلومتر در ساعت) تا 1،322 پوند (600 کیلوگرم) نیروی رو به پایین تولید می کند و این واقعیت است که دارای موقعیت رانندگی به سبک F1 است ، به معنی پای شما به محض اینکه در آنجا محاکمه شوید ، بالاتر از باسن شما قرار می گیرند.

پیشرانه جدید Valhalla ترکیبی از یک موتور الکتریکی در هر محور با یک V8 توئین توربو و جعبه دنده هشت سرعته کلاچ دو سرعته است که در پشت نصب شده است. کابین خلبان V8 از میل لنگ صفحه تخت استفاده می کند و دور تا دور 7200 دور در دقیقه تولید می کند و 737 اسب بخار قدرت (550 کیلووات) تولید می کند. واحدهای موتور درایو الکتریکی هر کدام تا 201 اسب بخار (150 کیلووات) قدرت دارند ، هرچند همزمان نیستند - باتری کششی یون لیتیوم 400 ولت فقط قادر به تولید 201 اسب بخار است ، بنابراین کل خروجی آن 937 اسب بخار (700 کیلووات) است ) و 738 پوند فوت (1000 نیوتن متر).

با این حال ، این بدان معنی است که سیستم هیبریدی می تواند همه 201 اسب بخار را به محور جلو بفرستد - که این کار را برای مثال در حالت فقط EV انجام می دهد. یا می تواند همه اینها را به محور عقب بفرستد ، گرچه در عمل ماشین بر اساس شرایط جاده (یا مسیر) و خواسته های شخصی که پشت فرمان است ، باتری را به هر دو محور تقسیم می کند. موتورهای الکتریکی همچنین نیاز به دنده عقب در سیستم انتقال قدرت را برطرف می کنند.

چیزی که من کاملاً در مورد آن مطمئن نیستم این است که باند چگونه توانایی تهیه والهالا با حقوق یک کارمند دولت انگلیس را دارد. استون مارتین قیمت دقیق Valhalla را فاش نکرده است ، اما انتظار داریم حداقل 1.2 میلیون دلار هزینه داشته باشد.

تصویر لیست شده توسط Aston Martin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.