خبر

 • تک بورد - آیا به دنبال یک ماشین الکتریکی استفاده شده زیر 20000 دلار هستید؟ در اینجا چند ایده وجود دارد

  آیا به دنبال یک ماشین الکتریکی استفاده شده زیر 20000 دلار هستید؟ در اینجا چند ایده وجود دارد
  6 روز و 4 ساعت قبل

  متوسط ​​قیمت ماشین جدید ممکن است 40،472 دلار باشد ، اما شما می توانید با نصف آن - یا کمتر برقی کنید.
  وقتی درباره اتومبیل ها می نویسید ، می توانید انتظار داشته باشید که مردم از شما بخواهند در مورد کدام خودرو بخرید. اما وقتی این س actuallyال مطرح می شود که "کدام ماشین کارکرده بخرم" ، بسیاری از ما ساکت می مانیم. رانندگی یک سری دائمی از مدلهای جدید با مسافت کم ، شما را برای اظهارنظر در مورد قابلی

  خوشبختانه متوجه شدم که Kelley Blue Book-که مواردی مانند قابلیت اطمینان و استهلاک طولانی مدت را پیگیری می کند-لیستی از بهترین هیبریدها و EV های استفاده شده مقرون به صرفه خود را برای 2021 ، با 10 لیست برتر منتشر کرد. برای خودروهایی که کمتر از 15000 دلار قیمت دارند و همچنین خودروهای زیر 20000 $. بدون تسلا ، می ترسم - ارزان ترین مدل 3 استفاده شده که صبح امروز در جستجویی مختصر نشان داده می شود ، هنوز 28000 دلار قیمت دارد و بقیه همگی دارای قیمت سه گانه بودند. اما برخی از خودروهای برقی باتری لیست 10 نفره برتر KBB را تشکیل می دهند.

  کمتر از $ 20،000

  شورولت بولت EV 2017 این لیست را به ثبت رساند ، اگرچه ممکن است KBB در حال حاضر در شرایطی که Chevy در حال حاضر است هنوز چنین احساسی نداشته باشد. در میانه فراخوان دوم برای رفع مشکل آتش سوزی باتری. اگر خودروساز شروع به خرید خودروهای آسیب دیده کند ، ممکن است پس از رفع مشکل آنها را دوباره بفروشد ، همانطور که فولکس واگن با خودروهای فراخوانده شده به دلیل آلایندگی غیرقانونی گازوئیل اقدام کرد. این می تواند به معنای تعداد زیادی خودروهای برقی Bolt برای خریداران BEV باشد که به دنبال معامله هستند.

  20000 دلار دیگر BEV مورد استفاده در لیست KBB نیسان لیف 2018 است. نسل دوم BEV نیسان یک ماشین بسیار ارزان تر از Bolt EV بود و در نتیجه قدرت کمتری دارد و برد کمتری نیز دارد. همچنین دارای خنک کننده غیرفعال برای باتری ها است ، به این معنی که طول عمر بسته بیشتر از سایر BEV ها نگران کننده است. و شارژ سریع DC ، در صورت مجهز بودن ، به یک اتصال CHAdeMO نیاز دارد ، که به یک دوشاخه سریع شارژ تبدیل شده است. (هر EV جدید در بازار که تسلا نیست از CCS در ایالات متحده استفاده می کند.) تبلیغات

  با وجود کمبود تراشه و افزایش عظیم قیمت خودروهای کارکرده در سال گذشته ، جستجوی سریع در Autotrader نمونه های زیادی از هر دو BEV را در حدود 20000 دلار نشان می دهد. اما برخی جایگزین ها وجود دارد. اگر نیازی به محدوده بین قاره ای ندارید ، BMW i3 همچنان راه من است. هیچ چیز دیگری در نزدیکی این نقطه قیمتی دارای یک سلول مسافری از فیبر کربن نیست و فضای داخلی i3 همچنان یکی از بهترین طراحی های دهه گذشته است. رانندگی به روشی که بهترین BMW ها همیشه انجام می دهند بسیار لذت بخش است و دارای درهای انتحاری است.

  اگر به چیزی حتی کوچکتر با برد کمتر بین شارژها نیاز داشتید ، می توانید دسته ای از Smart Fortwo 2018 را پیدا کنید. برقی من با اسمارت برقی رانندگی نکرده ام ، اما در نسل دوم ، دایملر بسیاری از ایرادات نسخه اول را برطرف کرده بود (مانند گیربکس بسیار وحشتناک) ، و پیشرانه EV باید همچنان پیشرفت کند. اگر ایده یک خودروی آشنا با پیشرانه EV جذاب باشد ، اما اسمارت کوچک نیست ، شما مرسدس بنز B کلاس B و فولکس واگن e-Golfs را نیز در اینجا خواهید یافت.

  دوم ولتاژ نسل شورلت نیز در این نقطه قیمت نسبتاً فراوان است. تعداد انگشت شماری از مردم از این جهت خاموش می شوند که پیشرانه آن کارآمدتر در حرکت مستقیم چرخ های جلو با سرعت بزرگراه عمل می کند و برای دیگران عقب دو نفره ممکن است بسیار کوچک باشد. اما برای بقیه ، این یک سری ترکیبی بسیار کارآمد (عمدتا) با باتری کافی برای مقابله با رفت و آمد روزانه است.

  کمتر از $ 15،000

  فقط دو افزونه لیست KBB را شامل می شود زیر 15000 دلار EV و هیبرید استفاده می شود. یکی از آنها نسل اول نیسان لیف است که برای مدل 2018 با نسخه ذکر شده قبلی جایگزین شد. فقدان مدیریت حرارتی فعال به این معناست که خرابی باتری در این Leafs مسئله ای است و برد 107 مایل خودرو هرگز در ابتدا عظیم نبود. تبلیغات

  افزونه دیگر برای ایجاد برش ، اولین نسل شورلت ولت بود. تنها محدوده شارژ باتری نسبت به خودرویی که جایگزین آن شده است ، اما به خوبی رانندگی می کند و باتری کافی برای جلوگیری از استفاده از موتور احتراق داخلی در اکثر سفرها دارد.

  باز هم ، آنجا در این نقطه قیمت نیز جایگزین هستند. بله ، BMW i3s را می توان با حدود 15000 دلار خریداری کرد ، و تمام مواردی که قبلاً در مورد آن گفتم کاربرد دارد. هنوز در این محدوده قیمتی Smart Fortwo EV و گاهی اوقات Kia Soul EV ، و دیگر خودروهای سازگار مانند Ford Focus Electric یا Toyota RAV4 EV در Autotrader وجود دارد.

  اما موتورهای برقی حتی لازم نیست این گران بودجه 10000 دلار یا کمتر ممکن است بیش از 100 مایل به شما دسترسی نداشته باشد ، اما تعداد زیادی نیسان لیف قدیمی با برچسب قیمت چهار رقمی و همچنین خودروهای مطابق با فورد فوق یا فیات 500e برای فروش وجود دارد. حتی نیمی از این مبلغ برای شما BEV می خرد ، اگرچه ممکن است به معنای رضایت از Mitsubishi i-MiEV باشد.

خبرهای دیگر از ماشین ها