خبر

 • تک بورد - آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید؟ چرخش روی دوچرخه برقی طراحی شده

  آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید؟ چرخش روی دوچرخه برقی طراحی شده
  24 روز و 15 ساعت قبل

  از دوچرخه برقی که هزینه آن از برخی اسکوترها بیشتر است چه چیزی دریافت می کنید؟
  قیمت گذاری در دوچرخه ها همیشه کمی دیوانه کننده بوده است. گرچه یافتن معاملات با دوچرخه با قیمت کمتر از 1000 دلار کار آسانی است ، اما همچنین می توانید بیش از 10 هزار دلار برای یک دوچرخه سطح بالا جاده هزینه کنید. دوچرخه های برقی اگرچه کاملاً افراطی نیستند ، اما گسترش گسترده ای دارند. در پایان پایین ، آنها تقریباً کالای

  ما اخیراً فرصتی پیدا کردیم که پیشنهاد جدیدی را از یک شرکت به نام Civilized Cycles ، یک شرکت جدید مستقر در حیاط دریایی بروکلین ، تجربه کنیم. مدل پرتاب آن ، که برای دسترسی به اواخر امسال در نظر گرفته شده است ، هدف اصلی اواخر آن است ، با بسیاری از ویژگی های دقیق فکر شده و یک حس واضح از طراحی. مبلغ کمی دریافت می کنید که از گزینه های کالایی موجود نیست ، اما قیمت اضافی 5500 دلار است.

  متمدن شدن Ars با م founderسس Civilized Cycles Zach Schieffelin در Navy Yard ملاقات کرد. این زمانی بود که ما در مورد آنچه مدل طراحی 1 را آگاه می کرد صحبت کردیم ، که از تجربه وی به عنوان دوچرخه سوار گرفته تا مالکیت او در یک نمایندگی اسکوتر وسپا متفاوت بود. به طور کلی ، این منجر به یک دوچرخه الکترونیکی می شود که در جایی بین این دو قرار داشته باشد.

  منطقه بار عقب Enlarge / the back load area.Civilized Cycles این تجربه از طراحی مدل 1 کاملاً مشخص است ، که شامل یک قاب U شکل است که برای یک قبل از سوار شدن ، سوارکار را فراتر بگذارد تا اینکه مجبور شود آنها پای خود را از روی دوچرخه بلند کنند. در پشت صندلی راکب یک منطقه مات و ممتد وجود دارد که مخصوص مسافران است و یادآور برخی اسکوترها است. سایر ویژگی ها ، به ویژه پدال ها و چنگال های سیستم تعلیق جلو ، کاملاً از دنیای دوچرخه سواری خارج شده اند.

  اما آنچه که برجسته بود ، توجه دقیق به طراحی بود ، که باعث تولید عناصری شد که قبلاً روی هر چیزی ندیده بودم. برای یک مسافر ، پوسته های سخت پوش در دو طرف چرخ عقب ، پاها و هر لباس را از بلندگوها و زنجیر در امان نگه می دارد. اما این پوشش همچنین با ایجاد پارچه نرم تر ، دیواره های جلو و عقب را ایجاد می کند و دو منطقه بار ایجاد می کند. این پوشش همچنین کف را تشکیل می دهد اما از سکوهای فلزی در دو طرف چرخ پشتیبانی سخت می گیرد - که در صورت لزوم دو برابر استراحت پای مسافر می شود.

  تبلیغات

  هنگام باز شدن ، قسمت های بار به اندازه کافی گسترده هستند تا یک کوله را نگه دارند ، کلاه ایمنی دوچرخه ، یا کیف مواد غذایی. اینها محموله های متداول برای این نوع دوچرخه ها هستند. آنها دارای نوعی دیواره پارچه ای الاستیک در داخل پوسته سخت هستند که در صورت پر نشدن قسمت بار ، می توانند اقلامی را نزدیک به قاب نگه دارند.

  به نظر می رسد همه اینها کاملاً فکر شده و کاربردی هستند. عناصر طراحی که Civilized امیدوار است پرداخت حق بیمه را ارزشمند کند.

  نه زنگ و سوت ، بلکه چراغ و پمپ

  با قدرت پردازنده ، اکثر دوچرخه های الکترونیکی دارای مقدار قابل توجهی الکترونیک هستند. مدل 1 نیز از این قاعده مستثنی نیست. رابط اصلی دوچرخه داخلی است (دیگران از طریق تلفن های همراه کار می کنند) و عمدتا سودمند است. این سرعت و سطح کمک الکتریکی شما را نشان می دهد (پنج گزینه وجود دارد). این رابط به شما امکان می دهد برای باز کردن قفل دوچرخه یک کد پین تعیین کنید ، اما فراتر از آن نیست. شیفلین گفت که این رابط بسیاری از معیارهای عملکرد را جمع آوری می کند اما این موارد از نظر سرویس دهی به دوچرخه بسیار مفید خواهند بود.

  چراغ جلو چراغ را با استفاده از سنسور نور محیط تنظیم می کند و از این قابلیت برخوردار است برای روشن کردن خودکار یک چراغ پرتوی هنگامی که سوارهای روبرو را تشخیص نمی دهد. سیگنال های چرخش راست و چپ نیز به عنوان یک کنترل که به شما امکان می دهد از طریق گزینه های موجود در صفحه اصلی دوچرخه کار کنید ، در دسته فرمان ادغام شده اند.

  شاید جذاب ترین سخت افزار سیستم تعلیق عقب باشد ، که ممکن است نیاز به کنترل هر چیزی از یک سوارکار تا دو سوارکار و یک بار مواد غذایی را داشته باشد - دوچرخه تا 180 کیلوگرم (400 پوند) مسافر و بار تخمین زده می شود.

  برای مقابله با این اختلافات ، مدل 1 دارای سیستم تعلیق هوای پایه متصل به کمپرسور است. قبل از شروع سوار شدن ، می توانید از کنترلر موجود در فرمان برای تنظیم مجدد سیستم تعلیق استفاده کنید. مدل 1 اجازه می دهد تا تمام هوا خارج شود و سپس شروع به تورم مجدد می کند تا زمانی که به سطح مناسب پشتیبانی از بار فعلی خود برسد. (شیفلین به آرس گفت این کار با ردیابی زاویه پشتیبانی چرخ ها نسبت به قاب انجام می شود.)

  این یک ویژگی مفید است و وقتی من آن را از روی سنگ فرش ناهموار و بدون اشیفلین آزمایش کردم خوب کار کرد. به عنوان مسافر سوار شوید.

  اطلاعات بیشتر در مورد سوارکاری

  همه لوازم اضافی و باتری برای کار با آنها سنگین است ، و همچنین قاب آلومینیومی مقاوم برای کسی که با دوچرخه های جاده ای آشناتر است. به طور کلی ، وزن دوچرخه کمی بیش از 40 کیلوگرم (90 پوند) است - و این قبل از این است که ظرفیت حمل 180 کیلوگرم آن را در نظر بگیرید. شیفلین گفت که این در حدود اجزای سازنده (سیستم تعلیق و ترمز دیسکی) است.

  تبلیغات

  این مقدار نیز برای حفظ تعادل بسیار زیاد است ، به ویژه در سرعت های پایین هنگام شروع اولین بار. بخشی از آن توسط لاستیک های نسبتاً پهن موجود در دوچرخه کمک می کند. اما برای رسیدن به سرعتی که چرخش لاستیک به تعادل کمک می کند ، Civilized یک شروع قدرت را در نظر گرفته است که باعث می شود دوچرخه بدون پدال حرکت کند. اما Civilized با سرعت بسیار کمی بالا می رود.

  از آنجا ، موتورسواران یک تجربه دوچرخه الکترونیکی نسبتاً استاندارد را تجربه می کنند. مدل 1 دارای یک توپی داخلی است که دارای پنج نسبت دنده متفاوت است. پنج سطح کمک قدرت نیز در دسترس است (اگر خاموش کردن آن را حساب کنید شش مرحله). این موارد از "رکاب زدن من به طرز عجیبی م effectiveثر است" تا "رکاب زدن من فقط یک نکته مبهم از سرعت حرکت موتور آنبورد برای حرکت دوچرخه است." مانند سایر دوچرخه های الكترونیكی ، این سطح قدرت بسته به زمینه به سرعتی می رسد كه از "كمی ناخوشایند" تا "مثبت خطرناك" است.

  اگر از یكی از سطوح بالاتر كمك استفاده می كنید ، مدل 1 با دامنه حدود 30 مایل رتبه بندی شده است ، اگرچه "حالت اکو" آن شما را بیشتر پیش می برد. اگر دلایلی برای استفاده منظم از آن برای سفرهای طولانی دارید ، مدل 1 فضای لازم برای باتری دوم را دارد که دامنه آن را دو برابر می کند.

  به طور کلی ، مدل 1 دارای مزایا و هشدارهای مشابه سایر موارد الکترونیکی است. دوچرخه با این کار به اندازه رکاب زدن باعث نمی شود و می تواند باعث شود سرعت دوچرخه سواران کم تجربه که باعث خطر برای خود و سایر دوچرخه سواران می شود ، باشد. اما مدل 1 همچنین می تواند راهی برای افرادی باشد که به سختی می توانند دوچرخه سواری را با انجام این کار یا گسترش نوع سفرهایی که از دوچرخه استفاده می کنند ، ادامه دهند. و حتی یک دوچرخه سوار هاردکور ممکن است از یک دوچرخه رفت و آمد بهره مند شود که وقتی آنها به دفتر می آیند ، آنها را خیس و عرق نمی کند.

  آیا ما آماده تمدن هستیم؟

  با توجه به اینکه عملکرد یک دوچرخه الکترونیکی خوب به نظر می رسید ، بنظر می رسد Civilized شرط می بندد که ویژگی های طراحی به اندازه کافی تساوی برای توجیه قیمت بالای مدل 1 است. و به طور واضح ، به نظر می رسد دوچرخه یک طراحی عالی است - من واقعاً تحت تأثیر خوب تفکر برخی از ویژگی ها قرار گرفتم. یکی از اهداف شیفلین استفاده از مدل 1 برای سفرهایی است که در غیر این صورت ممکن است به ماشین احتیاج داشته باشد - و مدل 1 واقعاً به نظر می رسد آنچه برای انجام کار لازم است را به دست آورده است.

  اما برای بسیاری از افراد ، قیمت مسئله است. با هزینه مدل 1 ، یک مشتری می تواند یک دوچرخه مناسب و یک اسکوتر بخرد. بنابراین من شیفته آنچه که Civilized برای مدل 2 در نظر گرفته است ، هستم. Schieffelin گفت که این شرکت ابتدا هدف بالایی دارد و قصد دارد طیف وسیعی از مدل ها را پر کند (اگرچه Civilized هیچ برنامه ای برای رقابت در سطح پایین ندارد). شیفلین جزئیاتی در مورد جنبه های طراحی مدل 1 برای انتقال به میان رده ارائه نداده است.

خبرهای دیگر از ماشین ها