techbord.com Waymo اصطلاح

یک سیب زمینی داغ: اکثر افراد Waymo را با فناوری "خودرانگی" مرتبط می دانند ، اما این شرکت این اصطلاح را کنار می گذارد و دلیل اصلی آن انگشت نه چندان ظریف تسلا است. وسایل نقلیه آن اکنون "کاملاً مستقل" خوانده می شوند.

مدت ها است که بحث در مورد اینکه آیا وسایل نقلیه باید به عنوان خودران طبقه بندی شوند ، بحث شده است ، بیشتر به این دلیل که این فناوری به ویژگی های کمک راننده که نیاز به مداخله منظم از انسان دارند ، نزدیکتر است. وایمو معتقد است که این برچسب تصور نادرستی از قابلیت های اتومبیل به مصرف کنندگان می دهد و باعث می شود در بهترین حالت گمراه کننده و در بدترین حالت خطرناک باشد.

"ممکن است یک تغییر کوچک به نظر برسد ، اما یک تغییر مهم است. ، زیرا دقت در زبان مهم است و می تواند جان انسان ها را نجات دهد "،" این شرکت نوشت. "ما امیدواریم که سازگاری به تفکیک فناوری کاملاً خودمختار کمک کند که Waymo در حال توسعه از فناوریهای کمکی راننده است (که بعضاً به اشتباه به عنوان فناوریهای" خودران "شناخته می شود) که برای عملکرد ایمن نیاز به نظارت از رانندگان انسانی مجاز دارند. "

بله

- Waymo (Waymo) 10 نوامبر 2020

در حالی که Waymo رقیب خود را به طور خاص در پست ذکر نمی کند ، به نظر می رسد تسلا در اینجا هدف است: "متأسفانه ، می بینیم که برخی از خودروسازان از اصطلاح" خود رانندگی "به روشی نادرست استفاده می کنند و تصور غلطی از توانایی های فناوری کمک راننده (کاملاً خودمختار) به مصرف کنندگان و عموم مردم نمی دهند. این تصور غلط می تواند کسی را به ناخودآگاه به خطر بیاندازد (مانند برداشتن دستان خود از روی فرمان) که می تواند نه تنها امنیت خود بلکه امنیت افراد اطراف را به خطر بیندازد. "

تسلا به مالکان می گوید که دست خود را نگه دارند هنگامی که خلبان اتوماتیک شرکت فعال است ، چرخ وجود دارد تا حادثه ای رخ داده است ، برخی مرگبار ، که در آن ویژگی درگیر شده است. بزرگترین اعتراض شرکت Waybed وابسته به Alphabet احتمالاً ویژگی Full Tesla's Self-Driving (FSD) است که در اکتبر گذشته در بتا برای برخی از کاربران پخش شد.

تسلا تکرار کرد "دستان خود را حفظ کنید فرمان چرخ برای این ویژگی است و قرار است FSD در خیابانهای محلی و غیر بزرگراهی مورد استفاده قرار گیرد ، اما ما قبلاً ویدیویی را دیده ایم كه شخصی از آن برای سفر از سانفرانسیسكو به لس آنجلس استفاده می كند و هیچ مداخله انسانی ندارد.

بسیاری از بررسی های منفی درباره FSD انجام شده است ، برخی از کاربران از تسلا با چراغ قرمز و تقریباً عقب کشیدن ماشین پارک شده شکایت دارند.

ماسک اخیراً گفته است که FSD " در سطح ایمنی بسیار بالاتر از متوسط ​​راننده امسال کار کنید ، "بنابراین انتظار تغییر نامی از طرف خود را ندارید.

Waymo اصطلاح "خود رانندگی" را برای "کاملاً مستقل" رها می کند و انگشت خود را به سمت تسلا نشان می دهد
car-tech/waymo-اصطلاح-خود-رانندگی-را-برای-کاملا-مستقل-رها-می-کند-و.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.