techbord.com Uber ممکن است بخش اتومبیل خود را به دنبال جنجال های گذشته به فروش برساند

اوبر شخصیتی بسیار بحث برانگیز در صنعت اتومبیل سازی خودران است. در سال 2018 ، یکی از خودروهای خودران این شرکت در یک برخورد مرگبار با یک عابر پیاده درگیر شد. اگرچه سرانجام اوبر در این امر مقصر نبود (راننده ایمنی آن) ، اما این حادثه هنوز سایه ای بلند بر روی جاه طلبی های خودمختار شرکت داشت.

حتی دو سال بعد ، به نظر می رسد سایه بیش از حد تحمل اوبر است. گزارش جدیدی از TechCrunch ادعا می کند که این شرکت "در حال مذاکره" است تا گروه فن آوری های پیشرفته خود را به یکی از رقبای خود ، Aurora Innovation بفروشد.

بدیهی است دلایل دیگری وجود دارد که Uber به دنبال فروش آن است. ATG ، اما باور کردن اینکه جنجال های گذشته آن عامل مهمی در آنجا نیست ، سخت است. به دست آوردن مجدد اعتماد عمومی پس از حوادث مرگبار برای هر شرکتی دشوار است و اعتماد دقیقاً همان چیزی است که یک شرکت اتومبیل رانی برای پیشرفت به آن نیاز دارد.

به عنوان یک مزیت جانبی ، فروش ATG به Uber اجازه می دهد تا هزینه های خود را کاهش دهد و فعالیت های خود را مجدداً متمرکز بر روی بهترین کار خود کند: ارائه خدمات اشتراکی اشتراکی و تحویل کالا به مشتریان در سراسر ایالات متحده.

 https://techbord.com Uber ممکن است بخش اتومبیل خود را به دنبال جنجال های گذشته بفروشد

Aurora به عنوان یک شرکت شناخته شده نیست ، به عنوان مثال ، ویمو یا تسلا (دو بازیگر مهم دیگر در صنعت اتومبیلرانی خودران) ، اما به وضوح از سرمایه کافی برای جلب توجه Uber در اینجا برخوردار است.

اگر به نوعی توافق نامه ای بین آرورا و حال بارگذاری ، ما مطمئن نیستیم که ارزش آن چقدر است. TechCrunch می گوید ATG بیش از یک سال گذشته 7.25 میلیارد دلار ارزش داشت ، اما اگر این تعداد به مرور زمان به دلیل مشکلات Covid-19 و پیشرفت نسبی ATG در مقایسه با برخی از رقبای خود کاهش یابد ، تعجب نخواهیم کرد. .

به هر حال ، اگر این معامله انجام شود ، مطمئناً به شما اطلاع خواهیم داد. تا آن زمان ، در صورت تمایل با این خبر به عنوان یک شایعه رفتار کنید.

Uber ممکن است بخش اتومبیل خود را به دنبال جنجال های گذشته به فروش برساند
car-tech/uber-ممکن-است-بخش-اتومبیل-خود-را-به-دنبال-جنجال-های-گذشته.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.