خبر

 • تک بورد - Rivian راه اندازی وانت R1T خود را به تأخیر می اندازد ، هم اکنون در سپتامبر ارسال می شود

  Rivian راه اندازی وانت R1T خود را به تأخیر می اندازد ، هم اکنون در سپتامبر ارسال می شود
  3 روز و 7 ساعت قبل

  TL؛ DR: Rivian ، خودروساز الکتریکی و رقیب احتمالی تسلا ، سالهاست که بر روی SUV و وانت کاملاً برقی خود کار می کند و سرانجام قرار بود هر دو خودرو پس از یک ماه تأخیر در ماه جولای (این ماه) به بازار عرضه شوند. متأسفانه ، بیماری همه گیر Covid-19 به اندازه همه بر Rivian تأثیر گذاشته است ، بنابراین راه اندازی هر دو EV را تا چند ماه به تأخیر می اندازد.

  وانت Rivian "R1T " کامیون ، که به دنبال ارائه یک جایگزین عملی تر برای تسلا "پر زرق و برق و جنجالی" Cybertruck ، "اکنون آماده ورود است در بزرگراه های مشتری سپتامبر می آید. کمی بعد R1S SUV دنبال خواهد شد ، اما ما جدول زمانی مشخص تری در اینجا نداریم. اگر مجبور به حدس زدن بودیم ، می گوییم پنجره حمل بار در ماه نوامبر محتمل است ، اما زمان مشخص خواهد شد.

  Rivian کمبودهای تراشه نیمه هادی در حال انجام را دلیل اصلی تأخیر و همچنین موارد دیگر عنوان می کند ". تأثیرات شایع "همه گیر" ، مانند تأخیر در ساخت تأسیسات و نصب تجهیزات.

  برای کسانی که نمی دانند ، R1T از 67،500 دلار با دامنه پایه بیش از 300 مایل شروع می شود. این می تواند از 0 تا 60 مایل در ساعت "به سرعت 3 ثانیه" حرکت کند (بسته به تایرهایی که انتخاب می کنید) ، می تواند تا 11000 پوند بار را بکشد و به راحتی از جاده خارج می شود. هیچ مشکلی در جاده وجود ندارد ، با داشتن هندلینگ ردیف اتومبیل های اسپرت ، یا ادعاهای Rivian.

  و سپس یکی از اصلی ترین ویژگی های برجسته R1T وجود دارد: چرخش مخزن. به طور خلاصه ، Tank Turn قصد دارد به رانندگان R1T امکان تغییر جهت در یک سکه ، دقیقاً مانند آنچه در مخزن واقعی دارند ، ارائه دهد. هر چرخ خودرو دارای یک موتور مستقل است و می تواند به طور مستقل کار کند.

  دیدن در عمل بسیار جالب است ، بنابراین نگاهی به کلیپ بالا بیندازید. امیدواریم Tank Turn همانطور که در آن ویدئو نشان داده شده در ماه سپتامبر نیز کار کند. اگر چنین شود ، صاحبان Rivian در جستجوی چیزی هستند که به نظر می رسد زمان بسیار سرگرم کننده ای باشد. به هر حال ، بعداً در سال جاری خواهیم فهمید. اگر حدود 70 دلار اضافی دارید ، می توانید R1T را از طریق وب سایت رسمی Rivian پیکربندی کنید ، اگرچه ابتدا باید 1000 دلار سپرده بگذارید.

خبرهای دیگر از خودرو