techbord.com NHTSA رانندگان را مسئول

در ژانویه سال گذشته ، تسلا درگیر تحقیقات NHTSA دیگری شد. این بار ادعاهایی مبنی بر شتاب گرفتن ناگهانی اتومبیل های این شرکت ، منجر به تصادف و آسیب دیدگی. اکنون ، فقط چند هفته به سالگرد تهیه آن گزارش نمانده است ، NHTSA تسلا را از وجود همه تخلفات پاک کرده و سرزنش را به گردن رانندگان می اندازد.

NHTSA براساس اطلاعات ارائه شده توسط آقای برایان اسپاركس ، كه درخواست كرده است NHTSA بخاطر SUA "همه وسایل نقلیه [تسلا] مدل S ، مدل X و مدل 3 تولید شده از سال 2013 تا كنون را فراخوانی كند" ( مشکلات ناگهانی شتاب).

برای حمایت از شکایت خود ، اسپارکس در مجموع 232 شکایت "غیر تکراری" در مورد این موضوع به سازمان ارائه کرد که 203 مورد آن برخورد با محیط یا وسایل نقلیه دیگر بود .

پس از یک سال تحقیقات جامع ، NHTSA دریافت که شکایات اسپارکز عمدتاً بدون شایستگی است. در هر نمونه از رویدادهای SUA که داده های گزارش در آن موجود بود ، "سوisa استفاده از پدال " دلیل این شتاب بود.

https://techbord.com NHTSA رانندگان را مسئول

می داند ، به عبارت دیگر ، همانطور که برخی از خوانندگان ما در سال 2020 نظریه پردازی می کنند ، رانندگان به راحتی پدال اشتباه را فشار دهید. شتاب گرفتن وقتی که آنها قصد داشتند ترمز کنند. البته این یک اشتباه قابل درک است ، و یکی از بسیاری از ما در زندگی خود یک یا دو وقت گذرانده ایم (امیدوارم بدون خراب شدن). با این حال ، یک اشتباه تمام است ، و نه نتیجه نقص سخت افزار یا نرم افزار خودرو است.

این خبر خوبی برای تسلا است ، اما همچنین نتیجه ای است که شرکت احتمالاً از دریافت آن پیش بینی کرده است برو این شرکت قبلاً ادعا کرده بود که این شکایات با سو stock نیت توسط یک سهامدار "فروشنده کوتاه" صورت گرفته است. اگر تسلا واقعاً معتقد بود که چنین است ، آنها دلیلی برای نگرانی در اینجا ندارند - و گزارش نهایی NHTSA برای روشن بودن ، این گزارش تسلا را از تمام کارهای خلاف آینده پاک نمی کند. NHTSA این حق را برای خود محفوظ دارد که در صورت آشکار شدن شکایات معتبر دیگر ، در فرصتی دیگر تحقیقات جداگانه ای را آغاز کند. اما در حال حاضر ، این شرکت از یک گلوله طفره رفته است ، البته یک هدف ضعیف.

NHTSA رانندگان را مسئول "شتاب ناگهانی ناخواسته" در وسایل نقلیه تسلا می داند
car-tech/nhtsa-رانندگان-را-مسئول-شتاب-ناگهانی-ناخواسته-در-وسایل.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.