خبر

 • تک بورد - NHTSA به دنبال ویژگی بازی Passenger Play تسلا است

  NHTSA به دنبال ویژگی بازی Passenger Play تسلا است


  1 ماه قبل

  دفتر بررسی عیوب (ODI) اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) ارزیابی اولیه عملکرد بازی در برخی از مدل‌های تسلا را راه‌اندازی کرده است. به طور خاص، آژانس می خواهد تعیین کند که آیا این ویژگی باعث حواس پرتی رانندگان می شود، حتی اگر آنها کسانی نباشند که بازی می کنند.

  ارزیابی ODI شامل مدل‌های 2017-2022 تسلا مدل 3، S، X و Y است و بر ویژگی‌ای به نام Passenger Play تمرکز می‌کند که به بازی‌های خاصی اجازه می‌دهد در صفحه کنسول مرکزی در حین خودرو اجرا شوند. در حرکت است ODI نگران است که این ویژگی بتواند حواس رانندگان را پرت کند و احتمال تصادف را افزایش دهد.

  به‌روزرسانی بزرگ تعطیلات تسلا اخیراً Sonic the Hedgehog اصلی را به تسلا آرکید اضافه کرده است، علاوه بر عملکردهای بیشتر و تغییرات UI مختلف.

  https://techbord.com <b>NHTSA</b> در حال بررسی <b>ویژگی</b> <b>بازی</b> <b>Passenger</b> <b>Play</b> <b>تسلا</b> است

  طبق ODI، گیم‌پلی روی صفحه‌نمایش‌های تسلا قبلاً فقط زمانی کار می‌کرد که وسیله نقلیه در پارک بود.

  ارزیابی اولیه به دنبال سنجش پتانسیل حواس‌پرتی راننده است، از جمله اینکه چقدر و در چه سناریوهایی این ویژگی معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد.

  در ترکیب با حالت خلبان خودکار تسلا، این امکان وجود ندارد که رانندگان به طور کامل از توجه به جاده برای انجام یک بازی در کنسول مرکزی صرف نظر کنند. در حالی که چنین سناریویی بدون شک هدف سیستم های رانندگی خودران است، ما هنوز تا رسیدن به آن سطح از توانایی فاصله داریم.

  حتی یک نگاه سریع به پایین برای مشاهده پیشرفت یک مسافر در یک بازی می تواند عواقب مرگبار داشته باشد.


  تگ ها:

  nhtsa , دنبال , ویژگی , بازی , passenger , play , تسلا


  v 11
خبرهای دیگر از خودرو